Rate this post

بسته بندی ادویه ها به کمک ماشین آلات بسته بندی ادویه صورت می گیرد. دستگاه بسته بندی ادویه در بسته بندی انواع ادویه جات مانند فلفل سیاه، دارچین، زیره، جوز هندی، زنجبیل، میخک، زعفران، هل و … تاثیر به سزایی دارند

ادویه جات نقش مهمی در طعم و بوی غذاهای مختلف دارند و در حقیقت ادویه بخش مهمی از آشپزی را تشکیل می دهند و این ادویه ها علاوه بر طعم دهی و ایجاد بوی مناسب در غذا ادویه ها دارای ترکیباتی هستند که برای سلامتی انسان ها مفید هستند. بنابراین همه ما برای تکمیل آشپزی خودمان نیاز به ادویه های مختلف داریم. اما آنچه که در دنیای کنونی ما مورد توجه قرار دارد نوع بسته بندی ادویه ها می باشد.

پودر ادویه جات محبوب عمدتاً فلفل سیاه، دارچین، زیره، جوز هندی، زنجبیل، ماسالا، میخک، پودر چیلی، زعفران، هل، پودر وانیل و غیره است.

ماشین آلات بسته بندی ادویه چیست؟

دستگاه بسته بندی ادویه از انواع دستگاه های بسته بندی هستند که برای بسته بندی مواد غذایی پودری مانند انواع ادویه، مانند پود سیر، پیاز، نمک و فلفل مناسب می باشد.

نحوه بسته بندی ادویه با کمک دستگاه

روش نوینی است که در بسته بندی ادویه از دستگاه های بسته بندی استفاده می شود. و حجم بیشتری از ادویه به کمک این دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی در مدت زمان کمتری بسته بندی می شود.مزیت های استفاده از این روش بسیار زیاد می شود. دستگاه دسته بندی ادویه از بهترین گزینه های ممکن برای تولید و بسته بندی انواع مواد معطر پودری استفاده می شود که تمامی نیازهای یک خانواده را برطرف می کند. دستگاه بسته بندی پودری اتوماتیک سه نوع کیف برای کیسه های کوچک موجود می باشد. مهر و موم 3 طرفه، مهر و موم پشت و مهر و موم 4 طرفه، اندازه کیسه بسته بندی بستگی به کیسه ساز در ماشین آلات بسته بندی ادویه جات دارد. بنابراین می توان بسته بندی کیسه ای مناسب را با توجه به نیاز خود انتخاب کرد.

با کمک ماشین آلات بسته بندی ادویه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای بسته بندی کیسه ای ادویجات در وزن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، آنها پود چاشنی را با فشار دادن زاویه ای، افقی یا عمودی داخل کیسه پر می کنند. همه آنها می توانند به طور خودکار اندازه گیری، چاپ تاریخ( قابل انتخاب) ساخت کیسه، پر کردن، مهر و موم کردن، برش و شمارش را انجام دهند. دستگاه بسته بندی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ادویه نیاز به اپراتور دارند تا کیسه های آماده شده را یکی یکی بر روی سوراخی که کیسه ها را پر می کند قرار دهند. علاوه بر این، برخی از وسایل دیگر، مانند نوار نقاله پیچ و تسمه نقاله تخلیه، جایگزینی برای مطابقت با ماشین های بسته بندی با توجه به نیازهای عملی شما هستند.

دستگاه بسته بندی ادویه چرخشی یا دوار

این دستگاه بسته بندی ادویه بسیار برای برای بسته بندی با حجم بالا مناسب هستند و قابلیت دسترسی به پایه دستگاه، تعویض قطعات و تمیز کردن و تعویض قطعات را راحت تر و با سرعت بیشتری انجام داد.

دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی

بعضی از ماشین آلات بسته بندی برای کارهای خانگی مناسب هستند این دستگاه ها نسبت به دستگاه های صنعتی دارای حجم و بازدهی کمتری هستند و بسته بندی ادویه جات را در حجم های کمتری انجام میدهد.

برای راه اندازی کسب و کارهای خانگی استفاده از دستگاه های دسته بندی ادویه حات خانگی بسیار مناسب هستند و می توان با استفاده از این دستگاه خط تولید کوچکی برای مصارف کوچک راه اندازی کرد. بعضی از کاربران برای بسته بندی های با حجم پایین از دستگاه بسته بندی ادویه در خانه استفاده می کنند و بی دلیل نیست که امروزه بسیاری از افراد برای به وجود آوردن اشتغال های با سرمایه کم از آن استفاده می کنند.

دستگاه بسته بندی خشکبار

مزیت های استفاده از ماشین آلات بسته بندی ادویه خانگی

استفاده از این نوع تکنولوژی مزایایی زیادی به شرح زیر دارد:

  • بهترین راه حل برای ایجاد کسب و کارهای خانگی
  • مناسب استفاده در خانه
  • فضای کمتر و وزن مناسبی دارند.
  • دارای قیمت مناسبی هستند.
  • به راحتی قابلیت جابه جا کردن دارند.
  • سود حاصل از آن بسیار بالاست
  • قیمت مناسبی دارند.
  • مناسب برای بسته بندی انواع ادویه و مواد معطر
  • بسته بندی های با کیفیتی ایجاد می کنند.
  • استفاده راحت و ساده