شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت البرز ماشین کرج

 

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ها، یکی از بزرگترین عوامل موثر در انتخاب شرکت سازنده ماشین آلات توسط صاحبان کارخانه های تولیدی است. در اکثر خطوط تولیدی، دستگاه ها و ماشین آلات رکن اصلی تولید هستند. با بوجود آمدن کوچکترین مشکلی در آنها، خط تولید به صورت کلی از کار خواهد افتاد.

ما در شرکت البرز ماشین کرج، قبل تولید دستگاه ها و در مرحله ی طراحی این مسائل را پیشبینی کرده و برای آنها راه حل کارآمدی پیاده سازی کرده ایم.

 

شرایط ضمانت نامه:

کلیه قطعات ماشین آلات دارای ۱۸ ماه گارانتی تعویض بدون قید شرط هستند.

پس از اتمام دوره ۱۸ ماهه ی گارانتی، ۱۵ سال خدمات پس از فروش به خریدار ارائه میگردد. کیفیت این دوره خدمات همانند دوره گارانتی بوده و صرفا هزینه ی ارائه قطعات و خدمات از مشتری دریافت میگردد.

ضمانت و خدمات پس از فروش در شرکت البرز ماشین کرج، در اصل از زمان طراحی ماشین آلات شروع میشود. با روال کار ما بیشتر آشنا شوید :

 

مرحله طراحی ماشین آلات:

در این مرحله از کار، کلیه قطعات و بخش های مختلف ماشین آلات به نحوی انتخاب میشوند که علاوه هماهنگی هرچه بیشتر با یکدیگر، از کارایی و بهره وری لازم برخوردار باشند.  یکی دیگر از عوامل انتخاب قطعات اطمینان از وجود آنها در طی مدت زمان ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش است.

 

مرحله تولید تا تحویل دستگاه ها:

پس از طراحی، کلیه قطعات ماشین آلات در بخش های مختلف نظیر تراشکاری، آبکاری، فرزکاری، جوشکاری، آرگون کاری، خم و برش، مونتاژ کاری، واحد برق و برنامه نویسی و… تولید شده و پس از انجام تست مکانیکی اولیه، شاسی دستگاه به واحد رنگ و نقاشی منتقل میشود.

پس از اتمام رنگ کاری مونتاژ نهایی قطعات انجام شده و جهت تست نهایی به واحد کنترل کیفی ارجاع داده میشود. توجه داشته باشید که همکاران در واحد کنترل کیفی، کلیه مراحل تولید را تحت نظارت دارند. مشتریان نیز در طول مراحل تولید، هر زمان که به کارخانه مراجعه کنند میتوانند در جریان روال تولید دستگاه خود قرار بگیرند.

 

پس از تحویل دستگاه به مشتری:

پس از تست نهایی و تاییدیه کنترل کیفیت، پلاک دستگاه نصب شده و ماشین آلات آماده تحویل به مشتری خواهد بود. مشتری پس از تحویل ماشین آلات و انتقال به محل کارخانه، با واحد خدمات پس از فروش البرز ماشین کرج تماس گرفته و کارشناسان نصب به محل اعزام خواهند شد.

ماشین آلات را نصب و راه اندازی کرده و آموزش های لازم را در اختیار مدیر تولید و مسئولین واحد مراقبت نگه داری کارخانه مشتری قرار خواهند داد. آموزش ها شامل موارد زیر هستند :

آموزش استفاده از دستگاه، آموزش تعمیر و نگهداری، آموزش رفع خطاهای احتمالی و غیره، برای برخی از خطوط کارشناسان ما محصول نهایی را نیز در محل مشتری تولید خواهند کرد و تنظیمات اولیه دستگاه را انجام خواهند داد.