البرز ماشین کرج

ساخت دستگاه بسته بندی یکی از کارهای پیچیده و البته بسیار تخصصی است که در حوزه کارهایی با درجه تخصص بالا قرار میگیرد. شرکت های زیادی در ایران برای ساخت دستگاههای بسته بندی و خطوط تولیدی مواد غذایی و دارویی اقدام به ساخت تجهیزات میکنند. شرکت البرز ماشین کرج بعنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده حوزه تجهیزات صنایع بسته بندی و تجهیزات خطوط تولیدی در ایران و استان البرز فعالیت میکند که توانسته با سابقه کاری موفق و جلب رضایت 99/9 درصدی مخاطبان و خریداران، به یکی از شرکت پیشرو در ایران در این زمینه تبدیل شود. 

حوزه فعالیت و ساخت تجهیزات تولیدی این شرکت شامل انواع دستگاههای خطوط تولید چیپس، خطوط تولید کشمش، خطوط تولید سبزی خشک و تازه، خطوط تولید میوه خشک و … میشود که هر کدام میتوانند از مجموع چندین دستگاه مختلف تشکیل شوند که از تکنولوژی های متفاوتی نیز بهره میبرند. ساخت دستگاه بسته بندی و خطوط تولیدی به هیچ عنوان کار آسانی نیست و برای این کار نیاز به نیروی فنی متخصص و متعهد میباشد که تمامی این موارد در مجموعه البرز ماشین کرج بصورت کاملا بهینه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا مجموعه ای قدرتمند در زمینه تولید و ساخت دستگاههای صنایع مختلف را تشکیل دهند.

پیشینه شرکت

advanced divider

شرکت البرز ماشین کرج با تکیه بر دانش داخلی و استفاده از دانشمندان ایرانی از سال 1387 اقدام به طراحی، تولید و ساخت انواع مختلف دستگاههای خطوط تولیدی در زمینه های مختلف کرده است. سابقه درخشان در زمینه صادرات دستگاههای متفاوت به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای همسایه و حتی اروپایی نظیر کشورهایی مانند انگلستان، قطر، آذربایجان، تاجیکستان، ارمنستان، ازبکستان، عراق و افغانستان در کارنامه کاری شرکت البرز ماشین کرج ثبت و درج گردیده است. تمامی دستگاههای ساخته شده در البرز ماشین کرج از بالاترین استانداردهای روز دنیا در کنار استفاده از مرغوب ترین قطعات و متریال بهره میبرند که همین امر تضمین کننده کیفیت بالای دستگاههای ساخت این شرکت میباشد. 

در سالهای اخیر شرکت البرز ماشین کرج با شرکت در انواع نمایشگاههای داخلی و خارجی توانسته از نزدیک با مخاطبان و تولید کنندکان محصولات غذایی و دارویی در ارتباط باشد که همین امر باعث شده تا تولید دستگاهها در راستای نیاز جامعه و کشور باشد. دستگاههای تولید شده توسط این شرکت در سالهای اخیر نظیر دستگاه دوی پک، دستگاه بسته بندی ساشه همه کاره، دستگاه بسته بندی تمام مکانیک از جمله دستگاههای ساخت این شرکت میباشند که کاملا منحصر به فرد برای این شرکت به ثبت رسیده اند که نتیجه ارتباط مستقیم و نزدیک با تولید کنندگان و صاحبان صنایع غذایی و دارویی کشور میباشد.

کسب رتبه نخست بعنوان کار آفرین برتر استان البرز در سال 1401، کسب مقام اول در مسابقه میدون در میان بیش از 50 نفر صنعتگران کشوری در سال 1401، شرکت در نمایشگاه بین المللی خارجی و داخلی نظیر نمایشگاه بین المللی عمان تنها بخشی از افتخارات کسب شده توسط این شرکت میباشد. شرکت البرز ماشین کرج در این سال ها تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند محصولات بی نظیر و درجه یک و کاملا به روز را در کشور عزیزمان ایران تولید و روانه بازار کند. 

سخن مدیر عامل

advanced divider

مبارزه با تحریم های ظالمانه و حمایت از تولید داخلی و معیشت کارگران از ابتدا سرلوحه راه اندازی و ثبت شرکت البرز ماشین کرج بوده و در تمامی این سالها تلاش شرکت در راستای استخدام نیروهای فنی کارآمد و کاربلدی بوده که بتوانند به تولید هرچه بهتر و با کیفیت تر محصول کمک کنند. حمایت از مخترعین و دانشجویان در راستای تولید و اختراع دستگاههای متنوع و نوین در عرصه دستگاهها و تجهیزات صنایع غذایی و دارویی کشور، از جمله اهدافی است که همیشه برای البرز ماشین کرج بسیار مهم بوده و تمام تلاش خود را در راستای دسترسی به این اهداف انجام داده ایم. 

حمایت از صنایع بزرگ و کوچک داخلی در زمینه دستگاههای بسته بندی و خطوط تولیدی از دیگر کارهای مهم برای البرز ماشین کرج میباشد که تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد. ارتباط با شرکت های بزرگ و کوچک تولید کننده صنایع غذایی و دارویی و نیز دیگر اشخاص و شرکت های ایرانی و خارجی همیشه سرلوحه کاری این شرکت بوده و مفتخریم که توانسته ایم در این 15 سال سابقه کاری در کشور عزیزمان ایران توانسته ایم رضایت 99/9 درصدی تمامی خریداران را کسب کنیم. 

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش واقعی برای دستگاههای تولیدی شرکت البرز ماشین کرج از مزیت های این شرکت میباشد که توانسته ایم تمامی محصولات ارائه شده در شرکت البرز ماشین کرج را با گارانتی معتبر 18 ماهه و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه کنیم. استفاده از قطعات مرغوب و بهره مندی از استانداردهای روز دنیا برای ساخت تمامی دستگاهها باعث شده تا محصولات این شرکت فقط در موارد معدودی نیازمند به استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش شوند که همین امر باعث شده تا محصولات ساخت این شرکت بعنوان یک محصول با کیفیت در بازار شناخته شوند.

در راستای تسهیل در دسترسی به دستگاهها و مشاهده و بررسی کاربردهای دستگاهها، البرز ماشین کرج اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی بامک نموده تا خریداران و جویندگان دستگاههای صنعتی در این رده  بتوانند به راحتی تمامی محصولات ساخت این شرکت را در سایت مشاهده، بررسی و در صورت نیاز اقدام به خرید کنند. مزیت سایت فروشگاهی بامک، قیمت به روز دستگاهها میباشد به اینصورت که شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از قیمت های دستگاههای مورد نظر مطلع شوید و در صورت نیاز در همان سایت اقدام به خرید آنلاین کنید. 

همواره در البرز ماشین کرج تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم جدیدترین دستگاهها و تجهیزات صنعتی حوزه صنایع بسته بندی و خطوط تولیدی دارویی و غذایی را در ایران ارائه کنیم. هدف ما حفظ موقعیت و رشد مستمر در راستای ارتقا کیفی محصولات و ارائه محصولات با کیفیت خواهد بود تا بتوانیم در آینده به شکل هر چه بهتر به ارائه دستگاههای با کیفیت تر و جدیدتر اقدام کنیم. حفظ کرامت مشتریان و رعایت حقوق آن ها از دیگر مواردی است که در این سال ها به جد برای آن اقدام کرده ایم و تلاش کرده ایم تا در این زمینه نیز بتوانیم مراحل رشد خود را همچنان طی کنیم.

راههای ارتباط مستقیم با مدیر عامل

advanced divider

برای برقراری ارتباط مستقیم با مدیر عامل مجموعه البرز ماشین کرج جناب آقای نعمت شهبازی لاطران میتوانید از طریق تلگرام و با استفاده از آی دی زیر اقدام کنید. تمامی پیام های ارسالی شما عزیزان از این طریق مطالعه خواهد شد. حفظ حریم خصوصی برای تمامی مطالب ارسالی از این طریق در دستور کار مجموعه قرار دارد و تمامی اطلاعات به بهترین شکل ممکن کاملا محفوظ خواهد ماند.