البرز ماشین کرج

چرا ما بهترین هستیم؟

شرکت البرز ماشین کرج با بیش از 12 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ساخت بهترین ماشین آلات بسته بندی و انواع ماشین آلات صنایع غذایی و دارویی مفتخر است که توانسته محصولات با کیفیتی را در این زمینه تولید و روانه بازار کند.

ما در البرز ماشین کرج با بزرگترین تولید کنندگان صنایع غذایی و دارویی کشور همکاری مستقیم و نزدیکی داریم و توانسته ایم انواع دستگاههای متنوع را در زمینه ماشین آلات بسته بندی و صنعتی، تولید و روانه بازار کنیم. تمامی دستگاههای ساخت شرکت البرز ماشین کرج از بالاترین استانداردهای روز دنیا در کنار جدیدترین تکنولوژی های برتر جهانی برخوردار هستند که میتوانند تضمین کننده کیفیت بالای این محصولات باشند.

سپاس 041

گواهینامه های البرز ماشین کرج

سپاس 101
سپاس 031
02

حضور پر رنگ در نمایشگاههای بین المللی

شرکت البرز ماشین کرج مفتخر است که توانسته در بیش ده ها نمایشگاه بین المللی داخلی و خارجی شرکت کند و در این نمایشگاهها بهترین محصولات و دستگاههای حوزه بسته بندی در صنایع غذایی و دارویی را ارائه کند. نمایشگاههای بین المللی که شرکت البرز ماشین کرج در آن ها حضور پر رنگی دارد شامل نمایشگاه های آگروفود، شیرینی و شکلات و چاپ و بسته بندی میشوند. از جمله نمایشگاههای بین المللی خارجی نیز شرکت البرز ماشین کرج افتخار حضور در نمایشگاه آگروفود عمان را در کارنامه کاری خود دارد.

کسب استانداردهای بین المللی

کسب استانداردهای بین المللی در زمینه تولید و کیفیت ساخت نظیر استانداردهای CE و ISO 9001 از جمله استانداردهای معتبر کسب شده توسط شرکت البرز ماشین کرج میباشد. با داشتن این استانداردها و رعایت اصول تولیدی طبق این نوع استانداردها میتوان از کیفیت بالای تولیدی محصولات شرکت البرز ماشین کرج اطمینان خاطر داشت. تمامی دستگاههای ساخت شرکت البرز ماشین کرج از این نوع استانداردهای کیفیت برخوردار هستند که نوید دهنده دستگاههای با کیفیت و دقیق میباشند.

البرز ماشین کرج01 copy
البرز ماشین کرج01 copy

شرکت در مسابقه میدون

شرکت البرز ماشین کرج به مدیریت آقای نعمت شهبازی در تاریخ 6 دی ماه 1401 با شرکت در مسابقه میدون که یک مسابقه استعداد یابی شغلی با هدف حمایت از کسب و کارهای ایرانی میباشد شرکت کرده  و موفق به کسب مقام اول در این مسابقه گردیده است. میدون از سال 1397 فعالیت خود را با به‌ کارگیری از نیروهای جوان و فعال شروع نموده و هدف خود را بر پایه هموارسازی مسیر کسب‌ و کار جوانان و کار آفرینان بنا نهاده است. در این زمینه نیز در این مدت نسبتا کوتاه تلاش‌ها و تحقیقات بسیاری انجام داده و توانسته با کمک بسیاری از کارشناسان، از استان‌های مختلف، مزیت‌های شغلی هر استان و شهرستان را به صورت کامل مورد بررسی دقیق و علمی قرار دهد.

رضایت کامل مشتریان ما

شرکت البرز ماشین کرج با بیش از 15 سال سابقه درخشان در تولید و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی در حوزه صنایع بسته بندی مواد غذایی و دارویی و دیگر انواع ماشین آلات صنعتی حوزه مواد غذایی توانسته ماشین آلات بسیاری را به تمام نقاط ایران و کشورهای همسایه ارسال کند. این محصولات شامل انواع دستگاههای بسته بندی و خطوط تولید مواد غذایی میشوند. ما مفتخریم که توانسته ایم رضایت کامل مشتریان و خریداران را در این سالها همیشه در کنار خود داشته باشیم و تمامی خریداران دستگاههای ساخت این شرکت رضایت کامل از محصول خریداری شده را دارند. در ادامه تعداد محدودی از مشتریان عزیز و خریداران البرز ماشین کرج را مشاهده خواهید کرد. 

5/5

کار آفرین برتر استان البرز در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان در سال 1401