دعوت به همکاری

شرکت البرز ماشین کرج اقدام به دعوت از تمامی اهالی فن، دانشجویان، مخترعین و همکاران حوزه فعالیت شرکت نموده است

تعداد کارمندان
0
سال سابقه کار
0
شرکت در نمایشگاه
0
محصول تولیدی
0

محصولات تولیدی

شرکت البرز ماشین کرج مفتخر است که در سالهای متمادی توانسته با تکیه بر دانش داخلی و نخبگان کشور اقدام به تولید انواع دستگاههای خطوط تولید صنایع غذایی و دارویی کشور کند. تعداد محصولات تولیدی در این شرکت بالغ بر بیش از 85 محصول تولیدی میشود.

تعداد کارمندان

شرکت البرز ماشین کرج توانسته اقدام به استخدام بیش از 44 کارمند در مجموعه خود کند و بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از 80 نفر کار آفرینی داشته باشد. امیدواریم بتوانیم به همین روال اقدام به جذب نیروهای نخبه و دانشمند در کشور کنیم.

سابقه کاری

ما مفتخریم که توانسته ایم با سابقه کاری بیش از 15 سال، افتخار همکاری با بهترین برندهای برتر تولیدی کشور را داشته باشیم و توانسته ایم رضایت 99/9 درصدی تمامی مشتریان را در کارنامه کاری خود ثبت کنیم.

شرکت در نمایشگاه

تیم البرز ماشین کرج با شرکت در نمایشگاههای تخصصی در حوزه صنایع غذایی و دارویی و صنایع بسته بندی توانسته با شرکت در بیش از 25 نمایشگاه داخلی و خارجی به خوبی با نیاز مشتری آشنا شود و بتواند اقدام به تولید دستگاههای بسیار کاربردی با رابط کاربری مناسب کند.

شرکت البرز ماشین کرج در راستای تکمیل کادر فنی خود و نیز همکاری با تمامی اهالی فن و تولید کنندگان تجهیزات خطوط تولیدی و مخترعین گرامی در راستای گسترش محصولات تولیدی و کار آفرینی در زمینه های مختلف اقدام به پذیرش و نام نویسی از افراد نموده است. چنانچه شما قادر به همکاری در زمینه های مختلف هستید و یا به دنبال کار میگردید و یا دستگاهی طراحی کرده اید و قصد تولید انبوه دستگاه را دارید میتوانید با ارسال فرم مربوطه در ذیل با ما در ارتباط باشید.

زمینه های همکاری در البرز ماشین کرج بسیار گسترده است و شامل انواع افراد حرفه ای در زمینه های جوشکاری، تراشکاری، برق، آهنگری، حسابداری، کامپیوتر و … میباشد. با پر کردن و ارسال فرم زیر میتوانید در زمینه های متنوع با ما همکاری داشته باشید. چنانچه در زمینه همکاران و افراد جویای کار هستید فرم همکاران و چنانچه در زمینه مخترعین و تولید کنندگان دستگاه هستید لطفا فرم مخترعین را ارسال بفرمایید.

همکاران

مخترعین

تامین کنندگان