دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار

فهرست مطالب

امروز یکی از فرآیندهای بسیار مهم به منظور عرضه خشکبار، بسته بندی کردن آن ها است. چرا که در حال حاضر بسته بندی کردن به عنوان یکی از فرآیندهای مهم در حوزه عرضه و در حوزه تبلیغات به حساب می آید. از همین رو شرکت های فعال در زمینه خشکبار، تلاش خود را می کنند تا با خرید دستگاه های مختلف بتوانند اقدام به بسته بندی های شیک، جذاب و خاص کرده و از این طریق بتوانند آمار فروش خود را به طرز چشمگیری افزایش بدهند. یکی از سوالات بسیار مهم این است که دستگاه های بسته بندی خشکبار در چه مدل هایی طراحی و تولید شده اند. با ما همراه باشید تا به این سوال بسیار مهم پاسخ داده و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دهیم.

دستگاه بسته بندی خشکبار دوخت

دسته ای از دستگاه های بسته بندی مواد خشکبار ، دستگاه های دوخت هستند که به راحتی دهانه بسته ها را می توان با استفاده از آن دوخته و محصولات کاملا بهداشتی را به وجود می آورد.

نکته مهمی که باید بدانید این است که این دستگاه ها برای کسب و کارهای کوچک مناسب بوده و برای کارخانه های صنعتی و بزرگ گزینه مناسبی به حساب نمی آید.

تجهیزات بسته بندی توزین دار

یکی از مهم ترین انواع دستگاه های بسته بندی که محبوبیت بسیار زیادی نیز دارند، دستگاه های توزین دار هستند. نکته مهمی که در رابطه با این دستگاه ها باید بدانید و به آن توجه داشته باشید این است که این دستگاه ها به نحوی هستند که می توانند با سرعت بسیار زیادی فرآیندهایی که چند اپراتور در آن واحد انجام می دهند را به صورت تنهایی و به نحو احسن انجام بدهند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است دستگاه های توزین دار انواع و مدل های مختلفی دارند و همین موضوع سبب گشته تا هم کسب و کارهای کوچک و هم کارخانجات بزرگ و صنعتی بتوانند از دستگاه های توزین دار استفاده کرده و برای بسته بندی خشکبار از آن ها کمک بگیرند.

دستگاه خندان جدا کن

دستگاه بسته بندی خشکبار دستی

ساده ترین نوع دستگاه بسته بندی مواد خشک، دستگاه های دستی هستند. در واقع این دسته از محصولات به نحوی هستند که با یک سیستم ساده و دستی اقدام به بسته بندی کردن آجیل می کنند. نکته مهم این است که این دستگاه ها برای محیط های کوچک گزینه مناسبی است و نمی توان از آن در محیط های صنعتی استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی گرانولی

دسته دیگری از دستگاه های بسته بندی که در زمینه خشکبار مورد استفاده قرار می گیرند، دستگاه های گرانولی هستند. این دسته از محصولات به نحوی هستند که می توانند خشکبار شما را بدون دخالت دست و به صورت کاملاً بهداشتی بسته بندی کرده و آن ها را با سرعت بسیار زیادی به شما ارائه دهند.

نکات مهم برای خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی خشک

اگر قصد خرید دستگاه بسته بندی انواع مواد غذایی خشک را داریم باید به چند نکته بسیار مهم توجه کنید. در وهله اول مهم ترین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، در محیط های صنعتی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد یا در محیط های خانگی.

توجه به این نکته که به شما کمک می کند تا بتوانید یک دستگاه حرفه ای و متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که تولید شما چقدر است، چرا که اگر میزان تولید شما بسیار زیاد باشد اما دستگاه بسته بندی شما سرعت کمی داشته باشد، به صورت کلی فرایند بسته بندی و عرضه خشکبار شما به طرز چشمگیری کند خواهد شد.

دستگاه بسته بندی خشکبار

توجه به نکات گفته شده به شما کمک می کند تا در نهایت بتوانید متناسب با نیاز خود یک دستگاه بسته بندی مواد خشک حرفه ای و درجه یک را خریداری کنید.

دستگاه های بسته بندی خشکبار چه ویژگی هایی دارند؟

دستگاه های بسته بندی خشکبار جهت محافظت از محصولات خشک در برابر آلودگی های رطوبتی-حرارتی و دیگر آلودگی ها و همچنین حمل و نقل آسان و افزایش ماندگاری آنها استفاده می شوند. امروزه انواع دستگاه های سته بندی خشکبار در بازار عرضه می شود که هر کدام تفاوت ها و مزایای خاص خود را دارند. شرکت ما سازنده انواع دستگاه های بسته بندی خشکبار بوده و با چندین سال سابقه درخسان تولید توانسته است گام های بلندی در تجهیز صنعت تولید و بسته بندی خشکبار بردارد.

Untitled 1564654 دستگاه بسته بندی خشکبار 1 z 1 دستگاه بسته بندی خشکبار 1 z دستگاه بسته بندی خشکبار

انواع دستگاه های بسته بندی خشکبار

در قسمت بسته بندی ماشین آلات مختلفی با توجه به نوع بسته بندی مورد نظر شما وجود دارد که در ادامه انواع دستگاه های بسته بندی خشکبار را توضیح می دهیم:

دستگاه بسته بندی خشکبار سلفونی

بسته بندی سلفون به وزن 20-1000 گرم: این نوع بسته بندی با دستگاه های بسته بندی توزین دار (بسته بندی تک توزین – دستگاه بسته بندی دو توزین – دستگاه بسته بندی چهار توزین – دستگاه بسته بندی ده توزین) ساخته می شود.

دستگاه بسته بندی قوطی

بسته بندی در قوطی های فلزی-پت-پلاستیکی با وزن 100-2000-400-500-1000 گرم: این نوع بسته بندی با دستگاه قوطی پرکن دو توزین یا دستگاه قوطی پرکن چهار توزین گرانولی انجام می شود.

دستگاه بسته بندی آجیل فویل سیل

بسته بندی در ظروف یکبار مصرف pp: این نوع بسته بندی توسط دستگاه فویل سیل انجام می شود.

دستگاه بسته بندی وکیوم خشکبار

بسته بندی کیسه های پلاستیکی وکیوم شده: این نوع بسته بندی توسط دستگاه بسته بندی وکیوم انجام می شود.

دستگاه بسته بندی کارتن پرکن-کیسه پرکن آجیل

بسته بندی در کیسه-کارتن-گونی به وزن 2-5-10-15-20-50 کیلوگرم: این نوع بسته بندی توسط دستگاه کیسه پرکن گرانولی انجام می شود.

نکات و استاندارد‌های دستگاه

  1. دارای سطحی واضح و روشنی باشد تا بازخورد مشتری را جلب کند.
  2. از ورود رطوبت به بسته بندی جلوگیری کند.
  3. قادر به مقاومت در برابر تغییرات دما در طول ذخیره سازی و استفاده باشد.
  4. در فرآیند تولید و بسته بندی از مواد مضر یا سمی استفاده نشده باشد.
  5. رطوبت محصول را حفظ کرده و از ورود اکسیژن نیز جلوگیری کند.
  6. مقاوم در برابر ضربه باشد.

رمز موفقیت در بسته بندی آجیل

  • کیفیت محصول: یکی از مهمترین عوامل موفقیت درازمدت، کیفیت محصول است، در حالی که هر چه سود کمتری از شروع کسب و کار و کیفیت محصولات خشکبار داشته باشید، فروش شما به مرور زمان افزایش خواهد یافت.
  • بسته بندی های خلاقانه: در ابتدای کار می توانید با کمی خلاقیت بسته بندی های مختلفی داشته باشید. با استفاده از بسته بندی خشکبار خلاقانه می توانید ظاهر خوبی به بسته بندی های خود ببخشید.
  • ایجاد برند: برند خود را با استفاده از طرح های زیبا روی بسته بندی خشکبار با کمترین قیمت در ذهن مشتریان خود حک کنید.
  • تست رایگان: در سوپرمارکت های بزرگ، محصول خود را به صورت پیش آزمایشی در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

دستگاه تفت خشکبار

قیمت دستگاه های بسته بندی خشکبار

هر کدام از دستگاه ها با توجه به کاربرد و امکاناتی که ارائه می دهند قیمت گذاری می شوند. مثلا دستگاه های بسته بندی وکیوم که روش بسته بندی جدید است. این روش در حین بسته بندی تمام اکسیژن بسته بندی را گرفته و جمع آوری می کند. همچنین از طریق تزریق گاز برای افزایش طول عمر محصول استفاده می کند. قیمت بهترین نوع دستگاه های بسته بندی خشکبار به صورت روزانه در سایت درج می شود.

بازار فروش بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار

تولید بالای انواع محصولات خشکبار در ایران و از یک سو افزایش تقاضا برای استفاده از مواد غذایی بسته بندی شده، توسعه استفاده از ماشین آلات بسته بندی را ضروری می سازد. در واقع اگر به فکر تولید و سود حاصل از فروش و صادرات خشکبار باشیم، ارائه بهترین نمونه های بسته بندی خشکبار، آینده بهتری برای صادرات خشکبار کشور خواهد داشت. در واقع با توجه به میزان تولید خشکبار و البته انواع خشکبار که در سال های اخیر رونق گرفته است، می توان گفت که بازار فروش ماشین آلات بسته بندی در صورت ساماندهی مناسب با خلأ بزرگی مواجه است.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به انواع دستگاه بسته بندی خشکبار انداخته و شما را با انواع این دستگاه آشنا کردیم. در این مطلب هر یک از این دستگاه ها را به شما معرفی کرده و مزایا و معایب آن ها را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم.

نکته مهم این است که اگر قصد خرید یک دستگاه بسته بندی خشکبار را دارید، باید به سراغ محصولی متناسب با نیاز خود بروید. این کار باعث می شود تا بتوانید به طرز چشمگیری در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ثبت ديدگاه