راهنمای خرید و قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار

راهنمای خرید و قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار با کیفیت و دستگاه های جانبی از جمله دستگاه تفت ، خشک کن خشکبار ، و همچنین دستگاه شور کن آجیل و خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار چیست؟ امروزه یکی از فرآیندهای بسیار مهم به منظور عرضه خشکبار، بسته بندی کردن آن ها است. چرا که در حال حاضر بسته بندی کردن به عنوان یکی از فرآیندهای مهم در حوزه عرضه و در حوزه تبلیغات به حساب می آید. از همین رو شرکت های فعال در زمینه خشکبار، تلاش خود را می کنند تا با خرید دستگاه های مختلف بتوانند اقدام به بسته بندی های شیک، جذاب و خاص کرده و از این طریق بتوانند آمار فروش خود را به طرز چشمگیری افزایش بدهند. یکی از سوالات بسیار مهم این است که دستگاه های بسته بندی خشکبار در چه مدل هایی طراحی و تولید شده اند.

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاههای بسته بندی خشکبار را میتوان در رده ماشین آلات بسته بندی توزین دار قرار داد. در صورت نیاز به بسته بندی محصولات خشکبار نظیر انواع آجیل و… میبایست از دستگاههای بسته بندی توزین دار استفاده کرد. گرچه در سالهای اخیر با استفاده از دستگاههای بسته بندی ساشه و دوی پک نیز اقدام به بسته بندی محصولات خشکبار میکنند ولی به این نکته باید توجه کنید که با توجه به گرانول بودن این محصول، در همین دستگاههای جدید هم از توزین استفاده میشود.

دستگاه بسته بندی خشکبار سلفونی

این نوع دستگاههای بسته بندی خشکبار در بسته بندی های سلفونی به دستگاههای بسته بندی توزین دار در بازار معروف هستند که میتوانند هر نوع محصول گرانولی را در وزن های 50 گرم تا 1200 گرم بسته بندی کنند. دستگاههای بسته بندی توزین دار در انواع تک، دو، چهار و شش توزین طراحی و به بازار عرضه میشوند. هر چه میزان توزین ها در این نوع دستگاهها افزایش پیدا کند به همین منوال سرعت بسته بندی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

بعنوان مثال در دستگاههای بسته بندی چهار توزین در صورت بسته بندی خشکبار در وزن های تقریبی 900 گرمی میتوان بین 25 تا 35 بسته در دقیقه را بسته بندی کرد. این نوع دستگاهها با استفاده از رول سلفون تهیه شده و قرار گرفته شده در دستگاه بصورت اتوماتیک محصول را داخل بسته بندی های سلفونی بسته بندی میکنند و سپس اقدام به دوخت آن ها میکنند. این نوع بسته بندی از رایج ترین انواع بسته بندی خشکبار در بازار ایران میباشد.

دستگاه بسته بندی خشکبار دوی پک

دستگاه بسته بندی خشکبار دوی پک از جدیدترین انواع دستگاههای بسته بندی در بازار ایران است که توسط شرکت البرز ماشین کرج برای اولین بار به بازار ارائه شده است. این نوع دستگاه میتواند بصورت اتوماتیک خشکبار را در پاکت های آماده بصورت زیر کیپ دار و یا سده بسته بندی کند. عملیات بسته بندی خشکبار در پاکت های ایستاده کاملا بصورت اتوماتیک انجام میگیرد و برای شروع پروسه فقط میبایست مخزن دستگاه را با محصول مورد نظر پر کنید.

پاکت های ایستاده نوع جدیدی از انواع بسته بندی در بازار ایران هستند که از ظاهری بسیار شکیل و البته با کیفیت برخوردار هستند و میتوانند در ترغیب خریدار به انتخاب محصول بسیار تاثیر گذار باشند. دستگاه بسته بندی دوی پک میتواند در هر دقیقه بین 10 تا 15 بسته را بصورت پاکتی پر و بسته بندی کند.

دستگاه بسته بندی خشکبار ساشه ای

دستگاه بسته بندی خشکبار ساشه ای نیز از انواع دستگاههای بسته بندی خشکبار میباشد. این نوع بسته بندی که با نام ساشه شناخته میشود نوع خاصی از بسته بندی با عنوان بسته بندی های تک نفره هستند که با وزن های کمتر و در ابعاد کوچکتر بسته بندی میشوند. بسته بندی های ساشه میتوانند در وزن های 2 تا 200 گرم بسته بندی شوند. این نوع دستگاه میتواند برای محصولات گران قیمت نظیر پسته و بادام و… مورد استفاده قرار بگیرد.

تجهیزات بسته بندی توزین دار

یکی از مهم ترین انواع دستگاه های بسته بندی که محبوبیت بسیار زیادی نیز دارند، دستگاه های توزین دار هستند. نکته مهمی که در رابطه با این دستگاه ها باید بدانید و به آن توجه داشته باشید این است که این دستگاه ها به نحوی هستند که می توانند با سرعت بسیار زیادی فرآیندهایی که چند اپراتور در آن واحد انجام می دهند را به صورت تنهایی و به نحو احسن انجام بدهند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است دستگاه های توزین دار انواع و مدل های مختلفی دارند و همین موضوع سبب گشته تا هم کسب و کارهای کوچک و هم کارخانجات بزرگ و صنعتی بتوانند از دستگاه های توزین دار استفاده کرده و برای بسته بندی خشکبار از آن ها کمک بگیرند.

دستگاه خندان جدا کن

دستگاه بسته بندی خشکبار دستی

ساده ترین نوع دستگاه بسته بندی مواد خشک، دستگاه های دستی هستند. در واقع این دسته از محصولات به نحوی هستند که با یک سیستم ساده و دستی اقدام به بسته بندی کردن آجیل می کنند. نکته مهم این است که این دستگاه ها برای محیط های کوچک گزینه مناسبی است و نمی توان از آن در محیط های صنعتی استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی گرانولی

دسته دیگری از دستگاه های بسته بندی که در زمینه خشکبار مورد استفاده قرار می گیرند، دستگاه های گرانولی هستند. این دسته از محصولات به نحوی هستند که می توانند خشکبار شما را بدون دخالت دست و به صورت کاملاً بهداشتی بسته بندی کرده و آن ها را با سرعت بسیار زیادی به شما ارائه دهند.

نکات مهم برای خرید دستگاه بسته بندی اجیل و خشکبار

اگر قصد خرید دستگاه بسته بندی اجیل و خشکبار و انواع مواد غذایی خشک را داریم باید به چند نکته بسیار مهم توجه کنید. در وهله اول مهم ترین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، در محیط های صنعتی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد یا در محیط های خانگی.

توجه به این نکته که به شما کمک می کند تا بتوانید یک دستگاه حرفه ای و متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. نکته دیگری که برای خرید دستگاه بسته بندی خشکبار باید به آن دقت کنید این است که تولید شما چقدر است، چرا که اگر میزان تولید شما بسیار زیاد باشد اما دستگاه بسته بندی شما سرعت کمی داشته باشد، به صورت کلی فرایند بسته بندی و عرضه خشکبار شما به طرز چشمگیری کند خواهد شد.

دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه های بسته بندی خشکبار چه ویژگی هایی دارند؟

دستگاه های بسته بندی خشکبار جهت محافظت از محصولات خشک در برابر آلودگی های رطوبتی-حرارتی و دیگر آلودگی ها و همچنین حمل و نقل آسان و افزایش ماندگاری آنها استفاده می شوند. امروزه انواع دستگاه های سته بندی خشکبار در بازار عرضه می شود که هر کدام تفاوت ها و مزایای خاص خود را دارند. شرکت ما سازنده انواع دستگاه های بسته بندی خشکبار بوده و با چندین سال سابقه درخسان تولید توانسته است گام های بلندی در تجهیز صنعت تولید و بسته بندی خشکبار بردارد.

Untitled 1564654 دستگاه بسته بندی خشکبار,انواع دستگاه بسته بندی خشکبار,خرید دستگاه بسته بندی خشکبار,دستگاه بسته بندی خشکبار دستی,دستگاه بسته بندی اجیل و خشکبار 1 z 1 دستگاه بسته بندی خشکبار,انواع دستگاه بسته بندی خشکبار,خرید دستگاه بسته بندی خشکبار,دستگاه بسته بندی خشکبار دستی,دستگاه بسته بندی اجیل و خشکبار 1 z دستگاه بسته بندی خشکبار,انواع دستگاه بسته بندی خشکبار,خرید دستگاه بسته بندی خشکبار,دستگاه بسته بندی خشکبار دستی,دستگاه بسته بندی اجیل و خشکبار

نکات و استاندارد‌های دستگاه

 1. دارای سطحی واضح و روشنی باشد تا بازخورد مشتری را جلب کند.
 2. از ورود رطوبت به بسته بندی جلوگیری کند.
 3. قادر به مقاومت در برابر تغییرات دما در طول ذخیره سازی و استفاده باشد.
 4. در فرآیند تولید و بسته بندی از مواد مضر یا سمی استفاده نشده باشد.
 5. رطوبت محصول را حفظ کرده و از ورود اکسیژن نیز جلوگیری کند.
 6. مقاوم در برابر ضربه باشد.

رمز موفقیت در بسته بندی آجیل

 • کیفیت محصول: یکی از مهمترین عوامل موفقیت درازمدت، کیفیت محصول است، در حالی که هر چه سود کمتری از شروع کسب و کار و کیفیت محصولات خشکبار داشته باشید، فروش شما به مرور زمان افزایش خواهد یافت.
 • بسته بندی های خلاقانه: در ابتدای کار می توانید با کمی خلاقیت بسته بندی های مختلفی داشته باشید. با استفاده از بسته بندی خشکبار خلاقانه می توانید ظاهر خوبی به بسته بندی های خود ببخشید.
 • ایجاد برند: برند خود را با استفاده از طرح های زیبا روی بسته بندی خشکبار با کمترین قیمت در ذهن مشتریان خود حک کنید.
 • تست رایگان: در سوپرمارکت های بزرگ، محصول خود را به صورت پیش آزمایشی در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

دستگاه تفت خشکبار

قیمت دستگاه های بسته بندی خشکبار

هر کدام از دستگاه ها با توجه به کاربرد و امکاناتی که ارائه می دهند قیمت گذاری می شوند. مثلا دستگاه های بسته بندی وکیوم که روش بسته بندی جدید است. این روش در حین بسته بندی تمام اکسیژن بسته بندی را گرفته و جمع آوری می کند. همچنین از طریق تزریق گاز برای افزایش طول عمر محصول استفاده می کند. قیمت بهترین نوع دستگاه های بسته بندی خشکبار به صورت روزانه در سایت درج می شود.

بازار فروش بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار

تولید بالای انواع محصولات خشکبار در ایران و از یک سو افزایش تقاضا برای استفاده از مواد غذایی بسته بندی شده، توسعه استفاده از ماشین آلات بسته بندی را ضروری می سازد. در واقع اگر به فکر تولید و سود حاصل از فروش و صادرات خشکبار باشیم، ارائه بهترین نمونه های بسته بندی خشکبار، آینده بهتری برای صادرات خشکبار کشور خواهد داشت. در واقع با توجه به میزان تولید خشکبار و البته انواع خشکبار که در سال های اخیر رونق گرفته است، می توان گفت که بازار فروش ماشین آلات بسته بندی در صورت ساماندهی مناسب با خلأ بزرگی مواجه است.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به انواع دستگاه بسته بندی خشکبار انداخته و شما را با انواع این دستگاه آشنا کردیم. در این مطلب هر یک از این دستگاه ها را به شما معرفی کرده و مزایا و معایب آن ها را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. نکته مهم این است که اگر قصد خرید یک دستگاه بسته بندی خشکبار را دارید، باید به سراغ محصولی متناسب با نیاز خود بروید. این کار باعث می شود تا بتوانید به طرز چشمگیری در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

4 دیدگاه در “راهنمای خرید و قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار

 1. اکبری گفت:

  سلام روز بخیر
  اگر اطلاعات بیشتر درباره این دستگاهها بخوام باید چه کار کنم؟

  1. Bahman Karimi گفت:

   سلام روز بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاهها و قیمت آن ها میتوانید با شماره تلفن 02634722902 الی 4 و یا با شماره تلفن 09108698783 در ارتباط باشید.

 2. محمدی گفت:

  سلام
  فروش شرایطی هم دارید؟

  1. Bahman Karimi گفت:

   سلام جناب محمدی عزیز. شرایطی جهت فروش دستگاهها در راستای تسهیل در پرداخت داریم. لطفا شماره تماس بفرمایید تا تیم فروش با شما تماس بگیرند. و یا میتوانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه