شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

ارسال دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد

ارسال دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد و دیگر محصولات مانند انواع بذر و ... با دستگاه بالابر کاسه ای . ارسال دستگاه بوجاری کنجد به اصفهان توسط شرکت البرز ماشین کرج

ارسال دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد توسط شرکت البرز ماشین کرج انجام پذیرفت. دستگاه بوجاری برای محصولات متنوعی مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از مهمترین محصولاتی که با این دستگاه تمیز و تصفیه می شوند را در ادامه معرفی میکنیم.

دستگاه بوجاری به منظور جداسازی سنگریزه ها، پوسته، ناخالصی ها و برگ های موجود در نخود و لوبیا استفاده می شود. این دستگاه معمولاً از چندین بخش تشکیل شده اند که شامل بخش ورودی ، بخش تصفیه و بخش خروجی می باشند.

دستگاه بوجاری کنجد - بوجاری اصفهان

دستگاه بوجاری اصفهان

این دستگاه به منظور تصفیه محصولات زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم این دستگاه با ویبره و سرند و مش و موتور و تابلو برق می باشد. محصولات در بخش ورودی، به مخزن دستگاه وارد می شوند. از آنجایی که ارتفاع دستگاه بالای 2 متر است اینکار برای اپراتور دشوار می باشد.

بنابراین استفاده از یک دستگاه بالابر برای رساندن محصول به مخزن دستگاه بوجاری اصفهان لازم است. پس از آن محصول وارد دستگاه می شود و سپس در بخش تصفیه، پس از عبور از مش ها محصولات از سنگریزه ها، پوسته و ناخالصی های موجود در آنها جدا می شوند.

سیستم ارتعاشی (ویبره) به همراه کمی باد، حرکتی مداوم را پدید می آورد تا پوسته و سنگریزه ها جدا شوند. پس از اتمام فرآیند تصفیه، نخود و لوبیا از بخش خروجی دستگاه خارج می شوند. و آماده برای استفاده و یا بسته بندی هستند. البته پیش از بسته بندی دو مرحله دیگر نیز وجود دارد که مربوط به تمیزی صد درصد محصولات می باشد.

آیا محصولات بطور صد درصد با بوجاری تصفیه می شوند ؟

خیر در خطوط تصفیه و بسته بندی حبوبات، دستگاه بوجاری یکی از بخش های تصفیه می باشد که محصولات را چیزی حدود 85 درصد تا 90 درصد پاک می کند. برای تصفیه صد درصدی حبوبات به یک دستگاه نوار نقاله دستچین نیز نیاز دارید. پس از انجام عملیات بوجاری ، محصولات روی نوار نقاله دستچین ریخته می شوند. این دستگاه متحرک است و حبوبات روی نوار نقاله به جلو حرکت می کنند در این بین یک تا چند اپراتور سعی بر جدا سازی باقیمانده اضافات از مرحله بوجاری دارند. از این دستگاه در صنایع مختلف برای محصولات متفاوتی نیز استفاده می شود.

دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد

محصولاتی که با دستگاه بوجاری اصفهان تصفیه می شوند کدامند؟

مهمترین محصول همان کنجد می باشد. از سنتی ترین گیاهان زراعی، کنجد است. کاشت کنجد قدیمی ترین روش های کشت گیاهان و دانه های به نسبت روغنی می باشد. پرورش و کشت کنجد از قدیم در ایران رواج پیدا کرده است. در مرحله ای نیز بخشی از محصولات صادراتی به حساب می آمد.

کاربرد کنجد در تهیه کنجد بو داده، حلوا و انواع شیرینی جات است. روغن کنجد یکی از بهترین حلال ها در داروسازی در نظر گرفته می شود. گیاه کنجد نسبت به خشکی و گرما و شوری خاک بسیار مقاوم است. در شهرهایی که بارش زیاد ندارند نیز به خوبی رشد می کند. از جمله مناطق مربوط به اصفهان میباشد.

چرا ارسال دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد جالب توجه است ؟

در شهری مانند اصفهان این یک نمونه کشت بی نظیر به حساب می آید که در برابر بی آبی بسیار مقاوم هستنند. از دیگر محصولاتی که با این دستگاه تصفیه می شوند. ارزن، اسپند، برنج، بذر گیاهان، بادام زمینی، دان پرندگان- بذر پیاز و …

ارسال دستگاه بوجاری اصفهان برای کنجد

قیمت دستگاه بوجاری کند چقدر است؟

ظرفیت دستگاه بوجاری کنجد، ظرفیت ورودی آن و نوع عملکرد آن که با مش های مخصوص و مناسب محصول کنجد و جنس فولاد و استیل و گالوانیزه و آهن و قطعات الکترونیکی که برای ساخت این دستگاه به کار می رود در قیمت تاثیر گذار است. لیست قیمت تمامی دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج به روز در فروشگاه بامک قرار داده شده است.

در ضمن با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت های به روز ما اطلاع کسب نمایید. ظرفیت این دستگاه 500 کیلوگرم در ساعت است. پاک سازی کنجدها بر عهده این دستگاه خواهد بود. در ضمن می توانید دستگاه را نسبت به برق صنعتی یا برق شهری 380 ولت سه فاز یا 220 ولت تکفاز سفارش دهید.

ارسال دستگاه بوجاری اصفهان به چه صورت انجام می شود؟

بطور کلی تحویل دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج درب کارخانه می باشد. اما زمانی که به هر دلیلی مشتری محترم امکان تحویل گرفتن دستگاهها را درب کارخانه نداشته باشد، پس از اعلام این موضوع دستگاه به آدرسی که اعلام می شود ارسال می گردد.

هم خرید ، هم تحویل امکان انجام مجازی را دارند. به این مفهوم که می توانید هم دستگاه را به طور مجازی خرید کنید و هم تحویل بگیرید و نیز برای نصب آن از تکنسین ها کمک بگیرید.

بنابراین به تمامی شهرها ارسال داریم حتی تا مرزها. از آنجایی که خرید دستگاه های البرز ماشین کرج برای خارج از کشور نیز انجام می شود، ما میتوانیم دستگاه ها را تا مرز بفرستیم از آن پس توسط نماینده یا خود مشتری ترخیص می شود.

ارسال دستگاه بوجاری کنجد به اصفهان - دستگاه بوجاری اصفهان

مقدار زمانی که برای ارسال دستگاه های بوجاری و بسته بندی به اصفهان طول می کشد چقدر است؟

محل قرارگیری شرکت البرز ماشین کرج، شهر کرج کمالشهر می باشد و از کرج تا اصفهان 485 کیلومتر میباشد. بهترین مسیری که برای بهترین زمان در نظر گرفته می شود 5 ساعت و 21 دقیقه می باشد. نسبت به اینکه چه دستگاه هایی خریداری شده است، وسیله نقلیه متفاوتی در نظر گرفته می شود. در مورد انتخاب وسیله نقلیه نیز با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.

آیا البرز ماشین کرج در شهر اصفهان نمایندگی دارد؟

خیر البرز ماشین کرج تنها یک دفتر مرکزی و یک سالن ساخت و تولید کارخانه در محل کرج کمالشهر ظفر 12 خیابان دوم شرقی دارد. برای خرید و ارسال دستگاه های مختلف با دفتر مرکزی تماس بگیرید تمامی اطلاعات در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می گیرد.

تست دستگاه پیش از ارسال به اصفهان

پس از سفارش دستگاه و آماده شدن آن می توانید جهت تست دستگاه و اطمینان از عملکرد آن به محل کارخانه بیایید و دستگاه را با محصول خودتان تست کنید. پس از اطمینان از کارکرد دستگاه آن را برای تحویل آماده می کنیم و درب کارخانه تحویل انجام می شود و در صورت درخواست به اصفهان ارسال می گردد و ارسال دستگاه بوجاری کنجد به اصفهان را خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج