شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402!!!

جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402!!! شامل انواع دستگاه بسته بندی دوی پک، دستگاه بسته بندی ساشه پنج کاره ساخته شده توسط البرز ماشین کرج.

جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402 را در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد. دستگاههای بسته بندی در سال های اخیر توانسته اند با استفاده از علم روز و متخصصان و دانشمندان این حوزه از رشد بسیار چشمگیری برخوردار شوند. این نوع دستگاهها با استفاده از تکنولوژی های آی تی و هوش مصنوعی به حد بالایی از دقت و سرعت دست پیدا کرده اند. دستگاههای بسته بندی امروزه میتوانند با افزایش سرعت تولید و دقت بالا جایگرین بسیار مناسبی برای استفاده از نیروی کار اضافی در کارخانه جات باشند.

در ایران نیز شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای بسته بندی فعالیت میکنند که اگر بخواهیم شرکت های بزرگ ایرانی در این زمینه را معرفی کنیم شاید به تعداد انگشتان دست نیز نباشند. دستگاههای بسته بندی امروزه با استفاده از تکنولوژی های نوین نظیر PLC و… میتوانند با کاهش هزینه تولید نقش بسزایی در افزایش میزان سود و کاهش هزینه های تولیدی ایفا کنند که این امر مهمترین دلیل استفاده از این نوع دستگاهها در کارخانه جات بزرگ است. در ادامه چند نمونه از دستگاههای بسته بندی جدید را به شما معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402

دستگاههای بسته بندی از چند منظر قابلیت تقسیم بندی دارند. این دستگاهها میتوانند به انواع دستگاههای بسته بندی پودری، گرانولی و مایع تقسیم شوند که هر کدام میتوانند از دستگاههای متنوعی تشکیل شوند که برای نوع خاص بسته بندی مناسب میباشند. دستگاههای بسته بندی معمولا با استفاده از نیروی پنوماتیک به بسته بندی محصولات متنوع میپردازند و میتوانند به خوبی در هر وزنی به بسته بندی محصولات اقدام کنند.

برای بسته بندی محصولات گرانولی از دستگاههای بسته بندی توزین دار استفاده میشود. این نوع دستگاهها با استفاده از قسمت های ویژه ای که دارند میتوانند برای تعیین میزان دقیق وزن بسته ها اقدام کنند و دقت تولید را برای بسته بندی محصولات گرانولی افزایش دهند. محصولات قابل بسته بندی با این نوع دستگاههای بسته بندی توزین دار میتوانند شامل انواع غلات، حبوبات، قند، شکر و… شوند که به راحتی قابلیت بسته بندی در داخل سلفون را دارا میباشند.

بسته بندی محصولات پودری نیز توسط دستگاههای بسته بندی خاصی انجام میشود که قابلیت بسته بندی آن ها را دارا هستند. این نوع دستگاهها از مخزن خاصی تشکیل شده اند و میتوانند بصورت تخصصی برای بسته بندی محصولات پودری نظیر ادویه جات، نمک، آرد و… مورد استفاده قرار بگیرند. مواد پودری قابلیت بسته بندی در داخل قوطی را نیز دارا میباشند که دستگاههای بسته بندی قوطی پرکن از جمله دستگاههای پر مصرف در صنعت محصولات پودری هستند.

دستگاههای بسته بندی مایعات نیز از انواع دیگر دستگاههای بسته بندی پرکاربرد در صنایع غذایی هستند. این نوع دستگاهها میتوانند به راحتی برای مایعات مورد استفاده قرار بگیرند. صنعت غذایی محصولات متنوعی را بصورت مایع تولید و روانه بازار میکند. این نوع محصولات قابلیت بسته بندی در داخل قوطی پرکن ها را دارند و نیز امروزه قابلیت بسته بندی در بسته بندی های ساشه ای را نیز دارا میباشند که تحول عظیمی در صنعت بسته بندی بصورت تک نفره میباشند. در ادامه جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

دستگاه بسته بندی ساشه پنج کاره

دستگاه بسته بندی ساشه پنج کاره یکی از جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402 است که میتواند بسته بندی هایی بصورت ساشه یا همان تک نفره را تولید و روانه بازار کند. دستگاههای بسته بندی ساشه ای در بازار ایران از تنوع زیادی برخوردار هستند ولی این دستگاه از قابلیت خاصی برخوردار است که هیچ دستگاه مشابهی در ایران این قابلیت را ندارد. این دستگاه میتواند بسته بندی هایی به اشکال مدادی، هرمی و سه طرف دوخت را بصورت همزمان و با فرمان PLC انجام دهد.

علاوه بر آن قابلیت بسته بندی محصولات مایع و پودری را نیز دارد. این قابلیت ها همگی در یک دستگاه قرار گرفته اند و باعث شده اند تا دستگاه بسته بندی ساشه پنج کاره بتواند هزینه خرید دستگاه را برای کارفرما کاهش دهد و باعث شود تا هزینه تولید نیز کاهش پیدا کند و قدرت کارفرما در ارائه محصول با قیمت مناسب و رقابتی افزایش پیدا کند. این دستگاه یکی از جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در ایران توسط البرز ماشین کرج میباشد. این دستگاه در سال 1401 ساخته و ورانه بازار شده است.

دستگاه بسته بندی دوی پک البرز ماشین کرج

دستگاه بسته بندی دوی پک

یکی دیگر از جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در سال 1402 توسط البرز ماشین کرج دستگاه بسته بندی دوی پک میباشد. شاید نام دوی پک کمی برای شما ناشناخته باشد ولی حتما شما با دیدن این نوع بسته بندی ها، شکل آن ها را در فروشگاه ها به یاد می آورید. این نوع بسته بندی ها با نام های پاکت های ایستاده و یا سه بعدی نیز شناخته میشوند که دارای قابلیت زیپ کیپ میباشند. در گذشته این نوع پاکت ها با استفاده از نیروی انسانی و با دست پر میشد.

این روش میتوانست سرعت و دقت را تا حد زیادی کاهش دهد و همین امر سبب میشد تا میزان تولید کاهش پیدا کند. با طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی دوی پک توسط البرز ماشین کرج، پروسه پر کردن و بسته بندی این نوع پاکت ها بصورت اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی و با سرعت بالا انجام میشود. دستگاه بسته بندی دوی پک نیز از جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در ایران میباشد که در سال 1401 توسط البرز ماشین کرج به بازار معرفی گردید.

امیدواریم توانسته باشیم در این مطلب کمی شما را با دو دستگاه جدید و البته جدیدترین دستگاه بسته بندی ساخته شده در ایران آشنا کنیم. خوشحال میشویم تا در صورت داشتن تجربه کاری در زمینه بسته بندی و استفاده از دستگاههای این چنینی، نظرات خود را با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج