شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است ؟

قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است ؟ دستگاه های خشک کن میوه 100 کیلویی دارای سبدهایی درون واگن ها هستند. ورودی این دستگاه خشک کن میوه تا 100 کیلوگرم میباشند

قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است ؟ دستگاه های خشک کن انواع مختلفی دارد که خشک کن های زیر 500 کیلوگرمی صنعتی مربوط به انواع خشک کن های کابینی میشود. پیش از هر چیزی لازم است با دستگاه های خشک کن کابینی بطور کامل آشنا شوید و اینکه بدانید چرا خرید دستگاه خشک کن برای کسب و کار شما مفید خواهد بود. استفاده از خشک کن میوه به عنوان یک روش مفید برای تولید میوه و سبزیجات خشک جهت نگهداری میوه ها و سبزیجات به مدت طولانی بدون نیاز به یخچال یا فریزر است.

قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است

پاسخ به قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است ؟

قیمت دستگاه ها و ماشین آلات بدلیل نوسانات روزانه قطعات مکانیکی و الکترونیکی دائما در حال تغییر است. برای دریافت لیست قیمت های به روز این دستگاه ها میتوانید به فروشگاه بامک مراجعه کنید و از مشخصات و قیمت دستگاه ها به طور دقیق آگاه شوید و یا با کارشناسان البرز ماشین کرج تماس بگیرید. اما برای اینکه نسبت به قیمت از خرید خود مطمئن شوید باید با دستگاه ها بطور کامل آشنا شوید که در ادامه با این دستگاه ها و آنچه بر قیمت آنها موثر است بیشتر آشنا خواهید شد.

چرا برای خشک کردن میوه و سبزیجات بهتر است از دستگاه خشک کن استفاده کنیم؟

استفاده از دستگاه خشک کن میوه و سبزی سبب سرعت بخشیدن به پروسه خشک کردن میباشد. پیش از این دستگاه ها، این کار در معرض آفتاب انجام میشد. کاری طولانی، طاقت فرسا، در برخی مواقع غیر بهداشتی بود چرا که گرد و خاک هوا روی محصول مینشست.  این دستگاه ها قابلیت خشک کردن هر نوع میوه ، سبزی و یا حتی گوشت و مرغ و ماهی را با رطوبت های مختلف بالا و پایین دارند.

یکی از مهمترین مزایای این دستگاه، سادگی استفاده و قابلیت تنظیم دما و زمان خشک کنی است. اگر هزینه های انرژی برای شما مهم است بهتر است از دستگاه های خشک کن کابینی گازی استفاده کنید چرا که خشک کن های برقی مصرف برق شما را افزایش خواهند داد. استفاده از خشک کن های برقی تنها در صورتی برای شما مناسب است که امکان تامین گاز را نداشته باشید.

آیا میتوانید دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی را معرفی کنید؟

دستگاه های خشک کن کابینی برای خشک کردن میوه هایی با این حجم و اندازه مناسب هستند. دستگاه های خشک کن کابینی عبارتند از : تک کابین، دو کابین و سه کابین. مناسب ترین دستگاه های خشک کن کابینی برای 100 کیلوگرم میوه دستگاه های دو کابین و سه کابین هستند. این دستگاه ها معمولاً با برق تکفاز تولید میشوند. دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی دو کابین دارای 50 سینی و دستگاه خشک کن میوه سه کابین دارای 75 سینی است.

ابعاد این سینی ها 60*80 از جنس گالوانیزه میباشند. برخی محصولات را میتوانید با سینی های پلی اتیلن هم استفاده کنید. ظرفیت این سینی ها از 1 کیلوگرم هست. اما مقدار مشخصی را نمی توان برای آن بیان کرد. بدلیل اینکه ضخامت و شکل و جنس محصولات و نحوه چینش آنها روی سینی ها متفاوت است. اینکه کدام دستگاه را انتخاب کنید بر قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است موثر خواهد بود.

دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی

دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند سینی دارد؟

انواع دستگاه هایی که برای خشک کردن 100 کیلوگرم میوه در هر بار استفاده مناسب است، دستگاه های خشک کن دو کابین و سه کابین هستند. دستگاه خشک کن دو کابین دارای 50 سینی و دستگاه خشک کن سه کابین دارای 75 سینی است.

هر کدام از این سینی ها ممکن است ظرفیت 1 کیلوگرم به بالا را داشته باشند که برای میوه ، سبزی یا محصولات دیگر متفاوتند. حرارت گرم و غیر مستقیم از لا به لای این سینی ها به گردش در می آید و دائماً در حال چرخش  میباشد. این سینی ها داخل واگن هایی قرار میگیرد و این واگن ها داخل دستگاه قرار میگیرند. چنانچه بخواهید میتوانید تعداد واگن ها یا سینی های بیشتری سفارش دهید که مسلماً بر قیمت دستگاه خشک کن تاثیر گذار است.

جنس بدنه دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی از چیست ؟

جنس بدنه دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی ممکن است از مواد مختلفی تشکیل شده باشد. برخی از دستگاه‌های خشک کن میوه 100 کیلویی جنس بدنه آن‌ها از فلزاتی مانند استیل ضد زنگ ساخته شده است که علاوه بر این که سبک و قوی هستند، مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند. برخی دستگاه‌های خشک کن میوه 100 کیلویی نیز از آهن گالوانیزه با عایق پشم سنگ دانسیته 80 ساخته میشوند.

به هر حال، قبل از خرید دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی، بهتر است مشخص کنید که جنس بدنه دستگاه به کدام ماده بستگی دارد و آیا آن ماده دارای مقاومت و کیفیت لازم برای استفاده در طولانی مدت است یا خیر تا بهترین تصمیم را در خرید دستگاه خود بگیرید. اینکه میخواهید دستگاه تمام استیل باشد یا بدنه آن از آهن و گالوانیزه بطور مستقیم بر اینکه قیمت دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چند است تاثیر گذار است.

آیا جنس بدنه دستگاه تاثیری در کیفیت خشک شدن میوه دارد؟

جنس بدنه دستگاه خشک کن میوه ممکن است در کیفیت خشک شدن میوه تاثیر داشته باشد. برای مثال، دستگاه‌های خشک کن میوه با بدنه‌های فلزی مانند استیل ضد زنگ معمولاً دارای انتقال حرارت بهتری هستند که می‌تواند منجر به خشک شدن بهتر و سریع‌تر میوه‌ها شود. همچنین، بدنه‌های فلزی مانند آهن و گالوانیزه با عایقی از پشم سنگ دارای مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و حرارت هستند که می‌تواند باعث افزایش عمر مفید دستگاه شود.

از طرفی، دستگاه‌های خشک کن میوه با بدنه‌های پلاستیکی ممکن است دارای انتقال حرارت کمتری باشند که ممکن است منجر به خشک شدن کندتر و به طور پراکنده‌تر میوه‌ها شود. همچنین، بدنه‌های پلاستیکی به طور کلی کمتر مقاوم در برابر رطوبت و حرارت هستند و ممکن است در طولانی مدت دچار خراش و خرابی شوند. بنابراین، جنس بدنه دستگاه خشک کن میوه می‌تواند تاثیری در کیفیت خشک شدن میوه داشته باشد. بهتر است قبل از خرید دستگاه، به مشخصات فنی و ویژگی‌های دستگاه توجه کنید و با توجه به نیازهای خود، دستگاهی را انتخاب کنید که برای شما بهترین عملکرد را دارد.

میوه خشک کن 100 کیلویی

منبع حرارتی دستگاه خشک کن میوه چیست ؟

این دستگاه ها بنابر سفارش شما امکان ساخت با منبع حرارتی برقی المنتی و یا مشعل گازی را دارند. چنانچه تامین گاز برای منطقه شما سهل باشد بهتر است این دستگاه را به صورت گازی سفارش دهید. در کشورهایی نظیر ترکمنستان که تامین گاز در آن به سختی انجام میشود دستگاه ها را هر چقدر هم بزرگ به صورت برقی سفارش میدهند. البرز ماشین کرج امکان سفارش و ساخت هر دو نوع دستگاه را با منبع حرارتی متفاوت فراهم آورده است. کافیست این مورد را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید.

ابعاد دستگاه خشک کن میوه 100 کیلویی چقدر است؟

از آنجایی که در این مقاله به معرفی دستگاه های خشک کن دو کابین و سه کابین پرداختیم ابعاد این دو دستگاه را در اینجا اعلام میکنیم. دستگاه خشک کن دو کابین دارای ارتفاع 210 عرض  100 و طول 250 سانتیمتر است. دستگاه خشک کن سه کابین دارای ارتفاع  260 عرض 100و طول 290 سانتیمتر است.  نوع هیتر برقی و یا مشعل گازی با قدرت 8000 کالری است.

سعی کردیم در این مقاله تمام آیتم هایی که بر قیمت دستگاه خشک کن 100 کیلویی تاثیر دارد بیان کنیم چنانچه در این مورد سوال دیگری داشتید با کمال میل پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج