شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

دستگاه خشک کن پرتقال

دستگاه خشک کن پرتقال

دستگاه خشک کن پرتقال، یکی دیگر از دستگاه های صنعتی است که در شرکت البرز ماشین کرج به تولید می رسد و میتواند انواع میوه ها را به سادگی خشک کند حتی میوه های آبداری مانند پرتقال که به دلیل داشتن رطوبت بالا نمیتوان به سادگی آن را به صورت طبیعی خشک کرد که در ادامه بیشتر به این دستگاه ها میپردازیم.

پرتغال به دلیل آبدار بودن و البته خوشمزه بودن به عنوان یکی از میوه های پرطرفدار شناخته می شود. امروزه علاوه بر عرضه پرتقال های تازه، شاهد فروش پرتقال های خشک نیز در بازار هستیم و این دسته از محصولات نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کردند. نکته مهم این است که در این بین افراد بسیار زیادی در حوزه تولید و عرضه پرتقال خشک فعالیت می کنند.

این دسته از شرکت ها برای تولید محصولات خود نیاز به خرید دستگاه خشک کن پرتقال دارند. به منظور خرید این دستگاه ها لازم است تا به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این دستگاه ها انداخته و در رابطه با مهم ترین ویژگی های آن ها، توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا نگاهی به این دسته از محصولات بیاندازیم.

انواع دستگاه خشک کن پرتقال

برای خشک کردن پرتقال، دستگاه هایی در طبقه بندی های مختلفی به بازار عرضه می شود و افراد می توانند متناسب با نیاز خود اقدام به خرید هر یک از این محصولات کنند.

نکته مهمی که باید بدانید این است که شما باید پیش از خرید این دسته از محصولات حتماً بررسی های کامل و نیاز سنجی دقیقی داشته باشید تا در نهایت بتوانید یک تجهیزات خشک کننده پرتقال حرفه ای و متناسب با نیاز خود را سفارش داده و آن را خریداری کنید.

اگر بخواهیم شما را با دسته بندی کلی این نوع دستگاه ها آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تجهیزات خشک کن نیمه صنعتی

دستگاه های خشک کن پرتقال که به نسبت دستگاه خانگی قدرت بیشتری دارند، دستگاه های نیمه صنعتی هستند. از این دستگاه ها در کارگاه ها می توان استفاده کرد و افرادی که قصد دارند تا کمی حرفه ای تر اقدام به خشک کردن پرتقال و عرضه آن کنند، می توانند به سراغ این دسته از محصولات بیایند.

دستگاه های نیمه صنعتی ظرفیت، توان و سرعت بیشتری داشته و همچنین برای خرید آن ها باید مبلغ بیشتری را نیز پرداخت کنید. امروزه برخی از افراد با خرید دستگاه های نیمه صنعتی خشک کن پرتقال اقدام به ایجاد کسب و کار خود کردند و در محیط های کوچک با خشک کردن میوه پرتقال کسب درآمد می کنند.

اگر قصد دارید تا با خشک کردن میوه خود اشتغالی کنید، میتوانید به خرید این دستگاه ها بپردازید به عنوان مثال میتوانید به خرید دستگاه های خشک کن کابینی بپردازید که در شرکت البرز ماشین کرج به تولید میرسند. دستگاه های خشک کن کابینی در سه مدل تک کابین و دو کابین و سه کابین به تولید میرسند که میتوانند به سادگی بسته به امکانات شما فعالیت کنند.

برای خرید این دستگاه ها ابتدا باید توجه داشته باشید که تا چه میزان پرتقال و یا انواع میوه ها را میخواهید خشک کنید تا سایز مورد نظر را خریداری کنید و دوم این است که مشعل این دستگاه بسته به نیاز شما در سه مدل برقی و گازی و گازوئیلی است و میتوانید خریداری کنید پس قبل از خرید حتما دقت داشته باشید تا خشک کن را بسته به امکانات خود خریداری کنید.

دستگاه خشک‌ کن کابینی

دستگاه خشک کن پرتقال صنعتی

برای محیط های بزرگ تر و شرکت هایی که به صورت حرفه ای قصد خشک کردن پرتقال را دارند، پیشنهاد می شود تا دستگاه های خشک کن صنعتی را خریداری کرده و از این دسته محصولات استفاده کنند.

از جمله این دستگاه ها میتوان به دستگاه های کانتینیوس ( تونلی ) اشاره کرد این دستگاه ها توان تولید بسیار بالایی دارند و برای خشک کردن محصولات تکی مانند تنها پرتقال صرفه اقتصادی ندارد که خریداری کنید و همچنین به دلیل سایز بزرگی که دارند شما نیاز به یک فضای بزرگ و صنعتی دارید تا این دستگاه ها را راه اندازی کنید. با استفاده از این دستگاه ها میتوانید انواع میوه ها و حتی مواد شیمیایی را به سادگی خشک کنید و کاربرد های زیادی دارند که میتوانید با مراجعه به بخش محصول بیشتر با آن آشنا شوید.

این دستگاه ها به سادگی عمل می کنند و اگر بخواهیم به زبان ساده بگوییم تنها کافی است میوه و یا هر محصولی را به سادگی از یک طرف وارد دستگاه کرده و پس از عبور از تونل دستگاه به وسیله یک نوار نقاله از طرف دیگر به صورت خشک شده تحویل بگیرید.

کن تونلی البرز ماشین NEW بامک دستگاه خشک کن پرتقال,ماشین آلات خشک کن پرتقال,دستگاه خشک کن پرتقال صنعتی,خشک کن نیمه صنعتی

دستگاه خشک کن خانگی

این دستگاه ها برای افرادی مناسب است که قصد دارند تا در محیط های کوچک نظیر خانه خود اقدام به خشک کردن میوه پرتقال کنند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بر خلاف دستگاه های صنعتی، این محصولات قدرت کمتری داشته و ظرفیت آن ها نیز بسیار کمتر از محصولات صنعتی است.

از سوی دیگر قیمت دستگاه های خشک کن پرتقال خانگی بسیار ارزان تر بوده و افرادی که به دنبال خرید یک محصول مقرون به صرفه و اقتصادی هستند، می توانند به سراغ این دسته از دستگاه آمده و آن ها را سفارش دهند.

دستگاه خشک کن پرتقال خانگی نیز با توجه به ابعاد و ظرفیت آن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند و امروزه شاهد تولید دستگاه های با امکانات حرفه ای و پیشرفته هستیم ولی نکته ای که دارند بیشتر این دستگاه ها برای خشک کردن از هیتر های برقی و ایجاد گردش گرما به وسیله یک فن مانند سشوار در داخل مخزن دستگاه اقدام به خشک کردن میوه میکنند و همچنین در بسیاری از موارد به دلیل استفاده نکردن از عایق های حرارتی در بدنه میزان هدر رفت انرژی بالایی دارند به همین دلیل مصرف برق بالایی دارند و صرفه اقتصادی برای کسب و کار ندارند و بیشتر برای مصارف خانگی در حجم کم مناسب هستند.

قیمت ماشین آلات خشک کن پرتقال

با توجه به نوسانات قیمت در بازار نمی توان قیمت و رقم دقیقی برای این دسته از محصولات را بیان کرد. در نتیجه پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال خرید دستگاه خشک کن میوه پرتقال هستید، حتماً با افراد متخصص و خبره تماس گرفته و از این طریق در رابطه با آخرین قیمت این محصولات تحقیق کنید که تیم پشتیبانی ما در البرز ماشین کرج میتوانند به کلیه سوالات شما پاسخگو باشند.

البته نکته مهمی که باید بدانید این است که پارامترهای مختلفی بر روی قیمت دستگاه خشک کن پرتقال تاثیر می گذارند. یکی از این پارامتر های مهم حجم و ابعاد این دسته از محصولات است. به هر میزانی که ظرفیت و ابعاد دستگاه افزایش پیدا کند، به همان اندازه نیز شما باید مبلغ بیشتری را برای خرید این دستگاه ها پرداخت کنید.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، امکانات و ویژگی های موجود در این دسته از محصولات است. در حال حاضر شرکت های تولید کننده دستگاه خشک کن پرتقال اقدام به تولید محصولاتی با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد و مختلف کرده اند و اگر شما قصد دارید تا یک دستگاه مدرن خشک کن میوه با امکانات فوق العاده حرفه ای و مدرن را خریداری کنید، می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری این دسته از محصولات را سفارش دهید. به هر میزانی که دستگاه شما امکانات بیشتری داشته باشد، به همان اندازه فرآیند خشک کردن میوه های شما حرفه ای تر و پیشرفته تر دنبال می شود.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به تجهیزات خشک کننده پرتقال انداخته و این محصولات را به شما معرفی کردیم. سپس به بررسی انواع دستگاه های خشک کن پرتقال پرداخت و در رابطه با قیمت آن ها توضیحاتی را ارائه دادیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید در نهایت یک دستگاه خشک کن پرتقال حرفه ای متناسب با نیاز خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج