شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

دستگاه بسته بندی لوبیا

دستگاه بسته بندی لوبیا

انواع دستگاه بسته بندی لوبیا در بازار وجود دارد که بر اساس نیاز شما در البرز ماشین کرج تولید می شود که این دستگاه ها به سادگی میتوانند لوبیا و بسیاری دیگر از حبوبات را بسته بندی کنند که میتوانید این دستگاه ها را بر اساس نیاز خود و بازار هدف خود خریداری کنید به عنوان مثال شما میتوانید با استفاده از دستگاه های توزین دار که بیشتر برای بسته بندی حبوبات استفاده می شود محصول خود را در بسته های 200 گرمی تا 1.5 کیلو گرمی به بازار عرضه کنید که در ادامه بیشتر با این دستگاه ها آشنا می شوید.

بسته بندی کردن یکی از فرآیندهای بسیار مهم در صنعت به حساب می آید و در مراحل تولید تا توزیع، به عنوان یکی از بخش های مهم و حائز اهمیت از آن یاد می شود. در واقع به هر میزانی که بسته بندی محصولات شما حرفه ای و درجه یک باشد، به همان اندازه می توانید مخاطبین بیشتری را جذب محصولات خود کرده و فروش بالاتری را تجربه کنید.

افرادی که در حوزه حبوبات، به خصوص لوبیا فعالیت می کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که بسته بندی به عنوان یکی از بخش های بسیار مهم فرآیند عرضه محصولات به حساب می آید. در این مطلب قصد داریم تا شما را با دستگاه بسته بندی لوبیا صنعتی آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا نگاهی به این محصولات بیاندازیم.

انواع دستگاه بسته بندی لوبیا

دستگاه بسته بندی لوبیا را از چند منظر می توان به طبقه بندی های مختلفی تقسیم کرد. در وهله اول می توان این دستگاه ها را به دو نوع دستگاه های بسته بندی صنعتی و دستگاه بسته بندی خانگی تقسیم بندی کرد.

ماشین آلات بسته بندی لوبیا خانگی به نسبت نمونه های صنعتی قدرت کمتری داشته و برای محیط های کوچک با تولید کم مورد استفاده قرار می گیرند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این دسته از ماشین آلات بسیار ارزان تر از نمونه های صنعتی است اما اگر در محیط های بزرگ در حال فعالیت هستید و میزان تولید روزانه تان به طرز چشمگیری بالا است، لازم و ضروری است که اقدام به خرید تجهیزات بسته بندی لوبیا صنعتی کرده و از این محصولات استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی لوبیا توزین دار

یکی از دستگاه های بسته بندی که برای بسته بندی محصولاتی مانند لوبیا و به طول کلی حبوبات بیشترین کاربرد را دارد دستگاه های بسته بندی توزین دار هستند که می توانند به خوبی لوبیا ها را در بسته های یک دست و با وزن های دقیق بسته بندی کنند که این امر هم باعث رضایت بیشتر مشتریان شده و هم از هدر رفت محصول جلو گیری می کند و همچنین با دارا بودن سرعت بالا در بسته بندی سرعت کار شما را بسیار بیشتر می کند.

دستگاه های بسته بندی توزین دار به چندین دسته دو توزین و چهار توزین و شش توزین و ده توزین در البرز ماشین کرج به تولید می شوند که هرچه تعداد توزین ها بیشتر شود سرعت عمل دستگاه بیشتر می شود که یک امر کاملا طبیعی است زیرا به صورت همزمان تعداد بسته بیشتری را به صورت همزمان دستگاه وزن کشی می کند.

دستگاه بسته بندی لوبیا حجمی

یکی دیگر از دستگاه های بسته بندی که برای بسته بندی محصولاتی مانند لوبیا استفاده می شود دستگاه های بسته بندی حجمی می باشند که در بسیاری از موارد برای عمده فروشان و کسانی که میخواهند لوبیا را به صورت فله و در گونی بسته بندی کنند کاربرد دارد. این دستگاه ها به صورت نیمه اتوماتیک عمل میکنند و مانند دستگاه های توزین دار به صورت تمام اتوماتیک نمی باشند و برای انجام عمل بسته بندی باید فرمان بسته بندی به وسیله یک اپراتور صورت بگیرد و همچنین کیسه ها به وسیله یک اپراتور در دستگاه قرار بگیرد.

علاوه بر موارد گفته شده باید گفت که نمونه های بیشتری نیز وجود دارد که در بخش های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. نکته مهم این است که شما پیش از خرید دستگاه بسته بندی لوبیا به خوبی باید نیاز سنجی کرده و سپس یک محصول مناسب و حرفه ای را برای محیط کارگاه خود خریداری کنید.

خرید دستگاه بسته بندی لوبیا

اگر قصد خرید تجهیزات بسته بندی لوبیا را دارید، لازم است تا به چند فاکتور بسیار مهمی توجه داشته باشید. در وهله اول همان طور که گفته شد نیاز سنجی به عنوان یکی از موضوعات بسیار مهم به حساب می آید. در واقع شما باید نیاز سنجی دقیقی داشته باشید تا هزینه بسیار زیادی را صرف خرید دستگاه نکرده و با مشکل و ضرر مواجه نشوید.

نکته دیگری که در هنگام خرید ماشین آلات بسته بندی لوبیا باید به آن توجه داشته باشید این است که بودجه شما باید مشخص شده و شما باید متناسب با بودجه ای که در نظر دارید اقدام به خرید دستگاه مناسب کنید.

یکی دیگر از این پارامتر های مهمی که در هنگام خرید این دسته از محصولات باید به آن توجه داشته باشید ظرفیت دستگاه است. در واقع نکته مهم این است که شما محصولی را خریداری کنید که متناسب با سرعت تولید شما است. اگر دستگاه بسته بندی لوبیا شما سرعت کمی داشته باشد، کل فرایند تولید و عرضه با مشکل مواجه شده و وقت بسیار زیادی هدر خواهد رفت. به همین دلیل به منظور خرید دستگاه بسته بندی لوبیا تمامی موارد و پارامترهای گفته شده را مد نظر قرار داده و در نهایت یک دستگاه حرفه ای و درجه را خریداری کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به تجهیزات بسته بندی لوبیا انداخته و در رابطه با این دسته از محصولات توضیحات کاملی را به شما ارائه دادیم. سپس انواع دستگاه بسته بندی لوبیا را معرفی کرده و در نهایت نکات مهمی که برای خرید این دسته از محصولات باید به آن توجه داشته باشید را بیان کردیم. توجه به نکات گفته شده به شما کمک می کند تا یک دستگاه حرفه ای و متناسب با نیاز خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج