دستگاه بسته‌بندی ادویه یکی از ماشین‌آلات پرطرفدار برای تولیدکنندگان محصولات غذایی است. ادویه یک چاشنی جدانشدنی از غذاهای ایرانی بوده و فروش بسیار خوبی هم دارد. سود بسته‌بندی ادویه‌جات بیش از 100% است.

دستگاه بسته‌بندی ادویه انواع مواد پودری را با بهترین کیفیت و سرعت‌بالا بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی دستی ادویه به‌جز در موارد خاص، هیچ جایی در بازار فروش امروزی ندارد. دربسته بندی ادویه باید انواع نکات بهداشتی، وزن‌کشی و زیبایی در نظر گرفته شود تا یک محصول نهایی با سوددهی بالا داشته باشیم.

در این مطلب در پایگاه دانش البرز ماشین کرج انواع دستگاه بسته‌بندی پودری را با توضیحات کامل و لینک خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی

دستگاه بسته‌بندی (توزین دار)

این مدل ماشین‌آلات در دو ظرفیت 2 توزین و 4 توزین تولید می‌شوند که نمونه چهار توزین سرعتی 2 برابر نمونه دو توزین دارد. دستگاه‌های بسته‌بندی ادویه توزین دار با برق تک فاز یا سه فاز و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند.

دستگاه بسته بندی ادویه توزین دار شرکت البرز ماشین کرج از انعطاف‌پذیرترین نمونه تولیدات این مجموعه محسوب می‌شوند. این دستگاه قابل‌استفاده برای هر نوع تولید کننده با توانایی‌های مالی متفاوت است. نمونه تک فاز بهترین گزینه برای اشخاصی است که دسترسی به برق صنعتی و سوله‌های بزرگ ندارند. این ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک بوده و مجهز به هوش مصنوعی هستند.

ادویه بسته بندی شده

 دو توزین

دو پر کن هم زمان

مشاهده

 چهار توزین

چهار پر کن هم زمان

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی (کیسه‌پرکن)

این نمونه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج برای بسته‌بندی ادویه در کیسه و با وزن بالاتر طراحی و تولیدشده‌اند. این نمونه دستگاه بسته بندی ادویه نیمه اتوماتیک است.این بدان معناست که نیاز به یک اپراتور برای پر کردن کیسه لازم است. فرمان پر شدن کیسه ادویه توسط یک پدال و با یک اپراتور انجام می‌شود.

ادویه پر شده در کیسه با دستگاه بسته بندی ادویه کیسه پر کن

تک توزین

نیمه اتوماتیک

مشاهده

دو توزین

نیمه اتوماتیک

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی (قوطی و ساندیس) پر کن

دستگاه بسته‌بندی ادویه قوطی و پر کن پاکت ساندیسی شرکت البرز ماشین کرج مخصوص پر کن انواع قوطی‌های فلزی و پلاستیکی است. در نمونه دوتوزین توانایی پر کردن کیسه‌های ساندیسی انواع ادویه جات را هم دارد.

این مدل بسته‌بندی ادویه بسیار محبوب بوده و فروش خوبی هم نسبت به نمونه‌های کیسه‌ای دارد. در نمونه قوطی پر کن دستگاه کاملاً اتوماتیک است. اما برای بسته بندی کیسه‌های ساندیسی احتیاج به یک اپراتور برای نگاه‌داشتن کیسه در زیر نازل و فشار پدال فرمان دستگاه است.

دستگاه بسته بندی قوطی پر کن ادویه

قوطی پر کن تک توزین

اتوماتیک

مشاهده

قوطی پر کن دو توزین

نیمه و تمام اتوماتیک

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی ادویه تک نفره  (ساشه)

دستگاه ساشه مخصوص بسته‌بندی ادویه جات با وزن کمتر از 100 گرم است. این مدل برای بسته‌بندی ادویه با پک‌های یک‌بارمصرف بوده و در کافه‌ها، رستوران‌ها.. کاربرد دارد. حجم دستگاه بسته‌بندی ساشه بسیار کم بوده و با برق تک فاز کار می‌کند. ازاین‌رو یکی از بهترین گزینه‌ها برای مشاغل نوپا و کارآفرینان محسوب می‌شود.

دستگاه بسته بندی ادویه ساشه

دستگاه ساشه 

مدادی و سه طرف دوخت

مشاهده

پروسه تحویل

 ساخت دستگاه بسته بندی ادویه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه بسته بندی چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

انتقال دستگاه:

دستگاه تولید شده به‌دقت بارگیری و به محل نصب منتقل می‌شود.

نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه بسته بندی را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

دانلود کاتالوگ محصولات