دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم ؟

دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم ؟ اولین سوالی که برای کارآفرینان و مشتریانی پیش می آید که میخواهند در زمینه بسته بندی تکنفره یا بسته بندی های کوچک کار کنند. نکته بسیار مهم این است که در مرحله اول با این دستگاه ها بطور کامل آشنا شوید تا بتوانید برای این سوال که دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم پاسخ مناسبی بیابید.

دستگاه های بسته یندی ساشه برای پر کردن مواد گرانول، پودری، مایعات در بسته های کوچک تکنفره استفاده میشوند. این بسته های کوچک که به نام ساشه میشناسید کاربردهای فراوانی در صنعت، مشاغل خانگی، عرضه نمونه محصولات و … دارند.

ساشه های کوچک تکنفره به خصوص در رستوران ها، کارخانجات دارویی بهداشتی، برای مصارف مسافرتی و … مورد استفاده قرار میگیرند. اما با توجه به محصولاتی که شما برای عرضه در بازار دارید در ابتدا باید بدانید چرا باید این دستگاه را تهیه کنید و سپس به بهترین جواب اینکه دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم برسید.

چه محصولاتی با دستگاه بسته بندی ساشه بسته بندی میشوند؟ - دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم

چرا نیاز به دستگاه بسته بندی ساشه دارید؟

برای پاسخ به این سوال که دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم لازم است بدانم اصلا چرا باید این دستگاه را بخرم ؟ آیا محصولی که دارم قابل عرضه به صورت بسته بندی های تکنفره هست؟

شرایط فیزیکی خاصی دارد که باید آن را در نظر گرفت؟ برای اینکه از این قضیه مطمئن شوید حتما از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما استفاده کنید. سپس در صورتیکه کارشناسان اعلام کردند که این دستگاه مناسب محصول شما هست میتوانید محصول خود را به محل کارخانه بیاورید و با هماهنگی قبلی دستگاه را با محصول خود تست کنید.

چنانچه نتیجه مطلوب حاصل شد اقدام به سفارش و خرید دستگاه نمایید. بطور مثال کرم دست و صورت از آن محصولاتی بود که مشتری محترم ما در انجام این کار توسط دستگاه شک داشت بنابراین محصول خود را ارسال کرد. تکنسین ها دستگاه را تست و اطمینان حاصل کردند که این دستگاه کاملاً مناسب بسته بندی تکنفره کرم دست و صورت مورد نظر هست.

چه محصولاتی با دستگاه بسته بندی ساشه بسته بندی میشوند؟

محصولاتی نظیر مایعات، مواد پودری و مواد گرانولی همگی امکان بسته بندی به صورت ساشه را دارند. آنچه در اینجا مطرح است کدام دستگاه میتواند این محصولات را بسته بندی کند ؟

چنانچه به محصولاتی که با این دستگاه بسته بندی میشوند واقف شویم میتوانیم به اینکه چرا نیاز به این دستگاه داریم و چه کاری میخواهیم راه اندازی کنیم را نیز پاسخ خواهیم گفت و به این ترتیب پس از جستجو در زمینه مشخصات دستگاه های بسته بندی به این نتیجه میرسیم که دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم ؟؟؟

محصولات مایع همانند گلاب و عرق بیدمشک و عرق بهارنارنج، الکل، آب، آبلیمو، آب آلبالو (سس آلبالو)، رب انار، عسل، شامپو، کرم، نرم کننده مو و لباس .

محصولات پودری مانند آویشن، فلفل، زردچوبه، دارچین، پودرهای بهداشتی و دارویی مانند بتاگلوفیت، پودر زیره و نعنا برای دوغ .. محصولات گرانولی مانند پفک، آجیل و خشکبار، مغزیجات، غذای حیوانات و … از جمله محصولاتی هستند که با این دستگاه ها قابل بسته بندی به صورت تکنفره و یا ساشه هستند.

دستگاه بسته بندی ساشه چه ویژگی هایی دارد؟

برای پاسخ به سوال دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم بهتر است ابتدا به این ویژگی های این دستگاه ها بپردازید. مهمترین بخش دستگاه بسته بندی ساشه مخزن و لوله یقه و قسمت هایی ازدستگاه است که با محصولات به طور مستقیم در ارتباط است.

به خصوص در مواقعی که محصولات بهداشتی و مواد غذایی هستند که از اهمیت ویژه ای برخوردارند . این قسمت ها باید از استنلس استیل ساخته شوند تا به لحاظ بهداشتی اصول اصلی رعایت شود. بنابراین استفاده از متریال با کیفیت بالا در ساخت این دستگاه ها یکی از اصول مهم است که شرکت ها تولید کننده باید بهای زیادی به این بحث بدهند.

رنگ دستگاه ها بهتر است که کوره ای باشد و بخش های الکترونیکی آن از بهترین قطعات الکترونیکی ساخته شود. البرز ماشین کرج سعی بر آن دارد که بهترین متریال و قطعات الکترونیکی و مکانیکی را در ساخت دستگاه های خود به کار ببرد.

بهترین تولید کننده دستگاه بسته بندی ساشه کجاست ؟ -دستگاه بسته بندی ساشه را از کجا بخرم

بهترین تولید کننده دستگاه بسته بندی ساشه کجاست ؟

شرکت هایی در رده بهترین تولید کننده دستگاه بسته بندی ساشه قرار میگیرند که بتوانند ماشین آلات خود را از با کیفیت ترین مواد و قطعات اولیه با کمک ماهرترین تکنسین ها بسازند.

این شرکت ها اغلب در حال تغییر ماشین آلات با تکنولوژی روز هستند و هر روز بر پیشرفت دستگاه ها کمک می کنند. با توجه به پیشرفت روز افزون و طراحی و تولید جدیدترین دستگاه های ساشه برای اولین بار در ایران، البرز ماشین کرج در زمره بهترین تولیدکنندگان دستگاه بسته بندی ساشه قرار گرفته است.

قیمت دستگاه بسته بندی ساشه چقدر است؟

دستگاه های بسته بندی ساشه مدل های مختلفی برای محصولات متنوع دارند. دستگاه ساشه مایع مدادی، دستگاه ساشه پودری مدادی. دستگاه ساشه مایع سه طرف دوخت و چهار طرف دوخت. دستگاه ساشه پودری سه طرف دوخت و چهار طرف دوخت . دستگاه ساشه گرانول، دستگاه ساشه سه کاره و دستگاه ساشه پنج کاره.

دستگاه های نام برده شده همگی از جمله ماشین آلات ساخت البرز ماشین کرج است که از آن میان دستگاه های ساشه سه کاره و پنج کاره از جمله جدیدترین دستگاه های ساخت این شرکت هست که برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده است. قیمت تمامی این دستگاه بطور دائمی در بازار مصرف تغییر میکند.

ما در فروشگاه بامک با تمام سختی هایی که بابت تغییر قیمت ها داریم اما سعی بر ارائه قیمت ها به روز و مناسب و گاها با تخفیف داریم.

نصب دستگاه بسته بندی ساشه توسط چه کسی انجام میشود؟

فروش دستگاه بسته بندی ساشه در کجاست؟

البرز ماشین کرج یکی از پیشگامان عرضه دستگاه ها و ماشین آلات صنایع غذایی، بسته بندی و خشک کن در ایران هست، شما میتوانید دستگاه مورد نظر خود را با اطمینان از این شرکت دریافت نمایید.

این شرکت روش های مختلفی را جهت خرید و سفارش ماشین آلات خود در اختیار شما قرار میدهد. مشتریان محترم این شرکت قادر خواهند بود دستگاه ها را به صورت حضوری سفارش دهند و تحویل بگیرند. این دستگاه ها گاهی تحویل فوری هستند و این به اطلاع مشتریان خواهد رسید. چنانچه مشتری امکان خرید سفارشی نداشته باشد،

نصب دستگاه بسته بندی ساشه توسط چه کسی انجام میشود؟

پس از تحویل دستگاه ها که یا درب کارخانه هست و یا به درخواست مشتری به محل نصب ارسال میشود، تکنسین های البرز ماشین کرج، جهت نصب و راه اندازی و تست دستگاه ها اعزام میشوند. تمامی موارد، آیتم ها و نحوه استفاده از دستگاه نیز آموزش داده میشود.

چطور از کارکرد دستگاه برای محصول خود اطمینان حاصل کنیم؟

برای اطمینان از کارکرد دستگاه میتوانید محصول خود را به شرکت ارسال نمایید تا دستگاه با محصول شما تست شود و از کارکرد آن اطمینان حاصل کنید.

از کجا مطمئن باشم دستگاه ساشه خوب کار میکند ؟

پیش از تحویل دستگاه زمانی که آماده ارسال شد میتوانید دستگاه را با کمک تکنسین ها آزمایش کنید. چنانچه به خوبی کار کرد میتوانید دستگاه را تحویل بگیرید. شما دستگاه را با اطمینان کامل دریافت میکنید، چرا که میتوانید نمونه محصول خود را برای شرکت ارسال نمایید و یا بیاورید.

سپس دستگاه را با محصول خودتان بطور کامل تست خواهید کرد و از کارکرد آن مطمئن خواهید شد و سپس آن را تحویل بگیرید. در ضمن پس از تحویل دستگاه و قرارگیری در محل نصب میتوانید اعلام کنید تا تکنسین های نصب برای راه اندازی و آموزش کار با دستگاه اعزام شوند.

اگر قطعه ای از دستگاه ساشه خراب شد چه کار کنیم؟

خدمات پس از فروش دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج 15 سال میباشد. هرزمان که نیاز به قطعه یا خدماتی داشتید ما در اینجا در خدمت شما خواهیم بود.

چرا از البرز ماشین کرج خرید کنم؟

البرز ماشین کرج اطمینان شما در مورد خرید دستگاه از هر جهت فراهم می آورد. چنانچه شک دارید اصلا این دستگاه مناسب کار شما هست یا نه ، در ابتدا میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

در صورتیکه میخواهید کارکرد دستتگاه را نسب به محصول خود ببینید، ما شرایطی را فراهم کردیم که میتوانید محصول را بفرستید و یا با خود به شرکت بیاورید تا دستگاه را تست کنید.

قیمت های محصولات کاملاً رقابتی هستند و نسبت به متریال به کار رفته در ساخت دستگاه ها از قیمت فوق العاده ای برخوردار است که میتوانید به صورت به روز در فروشگاه بامک ملاحظه کنید.

چنانچه ابهام دیگری نیز داشتید با ما تماس بگیرید و از تجربیات خود با ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه