آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند؟

آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند ؟ برای انجام این مورد دستگاهی به نام دستگاه ساشه سه کاره طراحی و تولید توسط البرز ماشین کرج به کار می آید

آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند؟ سوالی که در سالهای قبل مطرح میشد و پاسخ آن این بود که خیر- چنانچه بخواهید ساشه های مدادی را تولید کنید تنها میتوانستید دستگاه ساشه مدادی برای مواد پودری و بطور جداگانه برای مایعات (یعنی دو دستگاه جدا) تهیه کنید.

اگر قصد تولید ساشه های سه طرف دوخت را داشتید میبایست دستگاه ساشه سه طرف دوخت با ویژگی های متفاوت را تهیه کنید. اما اکنون و از سال 1400 شرکت البرز ماشین کرج اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی نمود که این مشکل را بطور اساسی حل کرده است. در ادامه به معرفی این دستگاه ها بطور کامل خواهیم پرداخت.

آیا دستگاه ساشه مدادی و سه طرف دوخت تولید کند ؟

ساشه مدادی چیست؟

ساشه مدادی یا Sticky ساشه های تکنفره قلمی شکلی هستند که از خانواده بسته بندی های بالشتی میباشند. هم مواد پودری و هم مایعات را میتوان به شکل مدادی بسته بندی کرد. اما دستگاه های آنها متفاوت است. ساشه ها بسته بندی های تکنفره یا کوچکی هستند که به صورت یکبار مصرف استفاده میشوند.

ساشه سه طرف دوخت چیست؟

شکل ظاهری این ساشه ها با بقیه متفاوت است. سه طرف یک ساشه مربع شکل دوخت می خورد و برای هر دو گروه مواد پودری و مایعات قابل استفاده است اما مجدد دستگاه ها از یکدیگر جدا هستند. یعنی دستگاه ساشه سه طرف دوخت مایعات با دستگاه ساشه سه طرف دوخت پودری متفاوتند. اما سوال اصلی اینجاست که آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند؟

دستگاه ساشه سه طرف دوخت-آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند

فرق بین دستگاه ساشه مدادی و سه طرف دوخت؟

یک فرق بین دستگاه ساشه مدادی و سه طرف دوخت در مکانیزم ساخت این دستگاه ها میباشد. مکانیزم این دستگاه ها و تجهیزات ساخت آنها با یکدیگر متفاوتند. لوله یقه این دستگاه ها یکی از مهمترین بخش های تفاوت این دو دستگاه میباشد. لوله و یقه در دستگاه بسته بندی ساشه از قسمت های مهم این دستگاه ها است که جهت سایز بندی طول و عرض هر بسته به کار میرود و در این دو دستگاه مهمترین تفاوت آنها به شمار می آید.

یکی از پر طرفدارترین دستگاه های بسته بندی تکنفره، ساشه سه طرف دوخت است که مواد پودری و یا مایعات رقیق و غلیظ را بسته بندی میکند. این دستگاه با استفاده از رول یا فیلم پلی اتیلن، فویل آلومینیوم و سلفون، بسته بندی را انجام میدهد. ابعاد دستگاه ساشه سه طرف دوخت طول 100، عرض 95 و ارتفاع 190 سانتیمتر است. در حالی اندازه و ابعاد دستگاه ساشه مدادی طول 110، عرض 120، ارتفاع 170 سانتیمتر است.

شکل برش و دوخت و نحوه کارکرد فک های این دو دستگاه با یکدیگر متفاوت است. از نظر تعداد ساشه ها و سرعت کارکرد دستگاه ها، تولید 30 الی 35 ساشه در دقیقه توسط دستگاه ساشه مدادی همانند ساشه سه طرف دوخت  انجام میشود.

دستگاه ساشه سه کاره چیست؟

همانطور که اشاره کردیم شرکت البرز ماشین کرج اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی به نام دستگاه ساشه سه کاره کرد که تولید سه نوع ساشه از اهداف این دستگاه به شمار می آید. این دستگاه به تنهایی قادر به تولید ساشه مدادی، سه طرف دوخت و نیز هرمی میباشد.

مشخصات فنی دستگاه ساشه سه کاره را در ادامه ملاحظه خواهید کرد. این دستگاه برای اولین بار در ایران طراحی و تولید شد. برق مصرفی آن میتواند تکفاز و یا سه فاز به انتخاب مشتری باشد. امکان ساخت این دستگاه برای مواد پودری یا مایعات وجود دارد. تمامی تنظیمات و اینکه چه نوع ساشه ای میخواهید تولید شود در تابلو فرمان هوشمند آن مشخص میشود.

تابلوفرمان هوشمند این دستگاه طوری طراحی و تولید شده است که دستگاه را کاربرپسند کرده است. یعنی کاربر یا اپراتور کاملا راحت و بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به دانش فنی خاصی میتواند از دستگاه استفاده کند و آن را آماده کار کند.

آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند - دستگاه ساشه هرمی

ساشه هرمی در چه جایی کاربرد دارد؟

ساشه های هرمی بسیار مناسب محصولات مایع هستند و شکل خاص و زیبایی از بسته بندی های تکنفره به شمار می آیند. مشخصات فنی دستگاه ساشه سه کاره به شکل زیر است:

  • تولید ساشه های مدادی (بالشتی)، سه طرف دوخت ، هرمی
  • ابعاد دستگاه : طول ، عرض ، ارتفاع : 60 ، 60 ، 180 سانتیمتر
  • سرعت کارکرد دستگاه :  40 الی 60 بسته در دقیقه
  • وزن ساشه ها : 1 گرم تا 250 گرم
  • کاربرد : مایعات، انواع پودر و گرانول (قابل سفارش توسط مشتری)
  • انواع پودر قهوه و نسکافه، ادویه جات، نمک، فلفل، آویشن، شیر، آب، الکل، شامپو، آب میوه و …
  • دارای PLC، صفحه نمایش لمسی، کنترل هوشمند سیستم عیب یاب خودکار
  • طراحی، ساخت و تولید : اولین بار در ایران توسط شرکت البرز ماشین کرج

آیا خرید دستگاه ساشه سه کاره به صرفه است؟

از آنجایی که با خرید این دستگاه، گویی سه دستگاه را یکجا با قیمتی بسیار جذاب و عالی خریداری کرده اید. به لحاظ سرعت کار تولید، فضایی که اشغال میکند و از نظر هزینه بسیار به صرفه خواهد بود. برای خرید دستگاه بسته بندی تکنفره ساشه میتوانید به سایت های فروشگاهی مراجعه کنید.

در این سایت ها انواع دستگاه بسته بندی ساشه (تکنفره) را میتوانید پیدا کنید. سایت فروشگاهی بامک اولین سایت فروشگاهی خرید مستقیم از کارخانه البرز ماشین کرج است که قیمت ها به روز و کارخانه ای اعلام میشود بدون هیچ واسطه میتوانید دستگاه مورد نظر را مشاهده و خریداری کنید.

نحوه سفارش دستگاه ساشه سه کاره چطور است؟

جهت خرید دستگاه میتوانید به سایت بامک مراجعه کنید و سپس با شرکت تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت عقد قرارداد، سفارش دستگاه، تحویل آن و نصب آن انجام شود. یکی از مواردی که حتما باید در موقع سفارش اعلام کنید این است که برق مصرفی دستگاه تک فاز باشد یا سه فاز یعنی میخواهید با برق شهری کار کنید و یا برق صنعتی دارید. در زمان سفارش و زمان خرید میتوانید از مراحل ساخت مطلع شوید.

نصاب دستگاه ساشه سه کاره را از کجا پیدا کنم؟

از آنجایی که این دستگاه در ایران تنها توسط البرز ماشین کرج تولید و عرضه میشود، نصب آن نیز باید توسط متخصصان این شرکت که از نیروهای با تجربه میباشند، انجام شود. این تکنسین ها آموزش دیده اند و میتوانند به راحتی دستگاه را نصب، تست و راه اندازی نمایند. تمامی مواردی مورد نیاز نیز توسط این شرکت بطور کامل آموزش داده میشوند.

آموزش کارکرد دستگاه ساشه سه کاره؟

شما میتوانید در دو بخش کار با دستگاه ساشه را آموزش ببینید. یک مورد پیش از ارسال دستگاه و در محل کارخانه میباشد و دیگری پس از ارسال و با اعزام تکنسین ها به محل نصب این کار انجام میشود.

ساشه های سه کاره در خطوط تولید کارخانه جات و کارگاه های تولید ساشه های تکنفره مثل عرضه کننده های ادویه جات تکنفره و یا عسل، نمونه های آزمایشگاهی و تستی لوازم بهداشتی و … مورد استفاده قرار میگیرند. خطوط تولید سس های تکنفره نیز میتوانند از این دستگاه ها استفاده کنند. در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه ساشه انواع مدادی و سه طرف دوخت تولید می کند یا نه میتوانید کاربردهای دستگاه سه کاره را نیز ببینید. فست فودها و کترینگ ها نیز موارد خوبی برای استفاده از این دستگاه هستند.

خوشحال میشویم تا نظرات و تجربیات خود را در زمینه خرید و کار با دستگاههای بسته بندی ساشه با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه