دستگاه خشک‌کن لبو

فهرست مطالب

در این مقاله میخاهم روشی از کسب درامد را به شما معرفی کنم که تقریباً ناشناخته مانده و به‌اصطلاح دست در این حرفه زیاد نشده است. دستگاه خشک‌کن لبو چیست و به چه‌کار میاید؟

لبو یا همان چغندر قرمز یکی از گیاهان محبوب از خانواده اسفنجیان است که طبع گرم، رنگ زیبا و طعم مخصوص به خود را دارد. چغندر قرمز ضد سرطان و التهاب بوده و سرشار از آنتی‌اکسیدان است. از پودر چغندر قرمز می‌توان به‌عنوان جایگزین زعفران و رب گوجه‌فرنگی در رنگ دهی غذا استفاده کرد.

همچنین از لبوی خشک‌شده می‌توان به‌عنوان یک شربت یا دم‌نوش خوش‌طعم و رنگ هم استفاده کرد. تا امروز خشک‌کردن لبو بیشتر به‌صورت دستی و در منازل، آن‌هم به مقدار کم مرسوم بوده است. حال فکر کنید اگر شما جزو اولین تولیدکنندگان خشک‌کن لبو باشید، چه سود سرشاری در انتظار شما خواهد بود؟

در این مقاله در پایگاه دانش البرز ماشین کرج انواع دستگاه خشک‌کن لبو را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید…

لبو(چغندر قرمز)

انواع دستگاه خشک‌کن لبو

1-دستگاه خشک‌کن لبو کابینی

این مدل دستگاه خشک‌کن کابینی یک اتاقک کاملاً عایق‌بندی با قفسه‌های مجهز به سینی‌های نسوز دارد. این دستگاه تکه‌های چغندر قرمز را با نیروی حرارتی غیرمستقیم خشک می‌کند. دستگاه خشک‌کن کابینی مجهز به یک مشعل گازی، گازوئیلی یا برقی است که بسته به نیاز مشتری سفارشی‌سازی می‌شود.

این مدل خشک‌کن در دو ظرفیت تک کابین و دوکابین و در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می‌شود. درنتیجه از خشک‌کن کابینی می‌توان به‌راحتی در فضاهای کوچک و مشاغل خانگی استفاده کرد. خشک‌کن‌های کابینی شرکت البرز ماشین کرج مجهز به چرخ بوده و به‌راحتی جابه‌جا می‌شوند.

درجه حرارت کابین این دستگاه به‌راحتی و با دقت بسیار بالا قابل‌کنترل است. توسط این قابلیت و با یک‌بار آزمون‌وخطا می‌توان به میزان حرارت و زمان موردنظر خشک‌ شدن لبو دست‌یافت.

خرید دستگاه بسته بندی با قیمتی مناسب 

خشک کن تک کابین

ظرفیت کم

خشک کن دو کابین

ظرفیت متوسط

2-دستگاه خشک‌کن لبو تونلی (کانتینیوز)

این مدل خشک‌کن لبو تنها با برق سه فاز کار می‌کند و برای مشاغل و کارخانه جات بزرگ طراحی‌شده است. این مدل خشک‌کن بهترین گزینه برای محصولات با ظرفیت و حجم بالا محسوب می‌شود. شکل ظاهری این دستگاه شبیه به یک تونل است.

تکه‌های چغندر قرمز از یک‌سو وارد دستگاه شده و توسط نیروی گرمایشی غیرمستقیم خشک می‌شوند. در انتها تکه های لبو کاملاً خشک شده و از سوی دیگر تونل دستگاه خارج می‌شوند. خشک‌کن لبو تونلی در دو مدل نواری و واگنی تولید می‌شود.

نمونهای دستگاه خشک کن میوه واگنی مخصوص محصولات با خاصیت چسبندگی بالا هستند. درنتیجه خشک‌کن تونلی واگنی بهترین گزینه برای خشک کردن لبو محسوب می‌شود.

نکته: از خشک‌کن‌های شرکت البرز ماشین کرج می‌توان برای رطوبت‌گیری انواع مواد غذایی و شیمیایی استفاده کرد.

خشک کن تونلی

ظرفیت بالا

Untitled 364565 خشک‌کن لبو
Untitled 2654654 2 خشک‌کن لبو
Untitled 264565 خشک‌کن لبو

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه خشک‌کن به‌دقت بارگیری شده و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

Untitled 364565 خشک‌کن لبو

دانلود کاتالوگ محصولات

qrcodecatalogalborzmachine good خشک‌کن لبو

ثبت ديدگاه