شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی قبل از خرید هرگونه دستگاه بسته بندی خانگی، مشخصات فنی و کارایی آن را بررسی و با البرز ماشین کرج مشورت تا بهترین و مناسب ترین دستگاه

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی را پس از شناخت کامل دستگاه های بسته بندی میتوانید از شرکت سازنده دستگاه های بسته بندی دریافت نمایید و یا با مراجعه به فروشگاه های آنلاین از آن مطلع شوید. بسته بندی محصولات یکی از پر دغدغه ترین کارهایی است که هم مصرف کنندگان و هم تولیدکننده ها توجه خاصی به این قضیه دارند. محصولات مربوط به صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، صنعتی و شیمیایی میشوند. ماهیت این محصولات جامد، پودر و مایع می باشد، بنابراین برای هرکدام بسته بندی مخصوص همان محصول لازم است.

دستگاه بسته بندی خانگی

 

نوع بسته بندی ها و شکل ظاهری آنها نیز با یکدیگر متفاوتند و دستگاه های آنها نیز متفاوت از یکدیگرند. انجام کار بسته بندی نیز در سالهای اخیر هم به صورت خانگی و هم به شکل صنعتی و کارخانه ای رشد زیادی کرده است. برخی محصولات را میتوانید در خانه بسته بندی کنید و به فروش برسانید و به این ترتیب یک کار خانگی راه اندازی کرده اید. برای داشتن سرعت بیشتر و بالاتر بردن کیفیت بسته بندی ها میبایست از دستگاه های مربوط به بسته بندی استفاده کنید.

قیمت این دستگاه ها نیز باید متناسب با کار شما باشد بنابراین شناخت کامل دستگاه ها و اطلاع از قیمت به روز آنها می تواند به شما در انتخاب نوع دستگاه کمک زیادی کند. قیمت دستگاه بسته بندی خانگی نیز از مواردی است که باید آن را بررسی و مقایسه کرد.

در ادامه انواع دستگاه های بسته بندی را خواهید شناخت و برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی خانگی متناسب با درخواست شما می توانید به فروشگاه آنلاین بامک مراجعه نمایید که اولین فروشگاه آنلاین تخصصی ماشین آلات بسته بندی است که بطور مستقیم زیر نظر شرکت سازنده البرز ماشین کرج میباشد.

دستگاه بسته بندی خانگی

انواع دستگاه بسته بندی خانگی نسبت به نوع کاری که شما انجام می دهید و نوع محصول شما قابل انتخاب هستند. مهمترین مسئله ای که باید در این مورد در نظر بگیرید، نوع محصول مورد نظر است. برای هر محصول شما دستگاهی جداگانه خواهید داشت. مقدار محصول دومین آیتمی است که باید در نظر بگیرید.

ممکن است در روز یک تن محصول داشته باشید. یا در هفته 200 کیلوگرم یا بطور کلی در ماه 150 کیلوگرم که روزانه مقداری از محصول شما باید بسته بندی شود. در مرحله بعد شکل و وزن بسته ها هستند که در انتخاب نوع دستگاه تاثیر دارند. بطور مثال بسته های بالشتی با وزن 20 گرم تا 2 کیلوگرم، بسته های چهار طرف دوخت با همین وزن، بسته های پاکتی، پاکت های ایستاده با وزن های اعلام شده در بالا، از انواع بسته بندی مواد گرانولی هستند.

مهمترین مواد گرانولی که در خانه نیز قابلیت بسته بندی دارند، حبوبات می باشند. اگر بخواهید این محصولات را به صورت فله ای بالای 2 کیلوگرم عرضه کنید، باید با کیسه پر کنید. بسته های تکنفره هم موجودند که محصولات را به اندازه ساشه عرضه می کنند.

بسته بندی خانگی

 

انواع دستگاه بسته بندی خانگی و قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

همانطور که گفتیم نوع محصول و مقدار آن بر انتخاب دستگاه موثر هستند. برای محصولاتی مانند حبوبات و دیگر مواد گرانولی می توانید از دستگاه دوخت حرارتی، دستگاه کیسه پرکن تک توزین، دستگاه دو توزین دیجیتال پنوماتیک و دستگاه های بسته بندی ساشه، دستگاه شیرینگ پک کابینی، دستگاه بسته بندی پودری پنوماتیک نیز برای مواد پودری مورد استفاده قرار میگیرد. مصرف برق این دستگاه ها باید با برق شهری باشد، یعنی تکفاز 220 ولت.

ابعاد این دستگاه ها نیز نسبت به درب ورودی خانه و ارتفاع محل نصب باید در نظر گرفته شوند. بطور مثال دستگاه دوخت حرارتی یک دستگاه 1 متر و پنجاه سانتی متر در 40 سانتیمتر است که به راحتی از درب منزل عبور می کند. اما ابعاد دستگاه بسته بندی دو توزین دیجیتال پنوماتیک با طول 1 مترو 30 سانتیمتر، عرض یک مترو ده سانتیمتر و ارتفاع دو متر و سی سانتیمتر با وزن حدودی 100 تا 150 کیلوگرم میباشد. بنابراین ویژگی ها و مشخصات فنی این دستگاه ها را باید بطور کامل بررسی کنید.

دستگاه بسته بندی خانگی دوخت حرارتی

با این دستگاه می توانید بسته های نایلونی و سلفونی که از قبل آماده هستند از محصولاتی نظیر حبوبات را پر کنید و درب آن را با دستگاه دوخت بزنید. در این حالت به یک ترازوی کوچک برای اطمینان از وزن این بسته ها نیاز دارید. این دستگاه تا 5 کیلوگرم بسته را می تواند دوخت بزند. کارکرد آن را می توانید در فیلم دستگاه بسته بندی خانگی مشاهده فرمایید.

اگر محصولاتی مانند میوه تازه، سالاد و سبزیجات داشته باشید و بخواهید در ظرفی آنها را قراردهید و سپس تنها یک لایه سلفون روی آن بکشید می توانید از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی استفاده نمایید.

بسته های بالشتی از وزن 20 گرم تا 2 کیلوگرم نیز با دستگاه بسته بندی دو توزین دیجیتال پنوماتیک پر می شوند. این دستگاه بیشتر مناسب کارگاه ها می باشد. یک کمپرسور هوای فشرده نیز در کنار این دستگاه استفاده می شود چرا که برخی از قطعات با نیروی پنوماتیک کار می کنند.

کیسه های بالا 2 کیلوگرم با دستگاه کیسه پرکن تک توزین پر می شوند. این دستگاه به لحاظ ابعاد به صورت طول85 × عرض 75 × 100ارتفاع سانتیمتر میباشد. مصرف برق کم، تکفاز 220 ولت دارد، بنابراین استفاده از آن به صورت خانگی نیز مقدور است. دستگاه های بسته بندی تکنفره برای محصولات پودری، گرانول و مایعات نیز تولید می شوند که هم از لحاظ ابعاد هم از لحاظ مصرف برق می توانند مناسب مشاغل خانگی و خطوط تولید صنعتی باشند.

شکل های بسته بندی تکنفره هرمی، بالشتی، سه طرف دوخت، مدادی، چهار طرف دوخت و … هستند که میتوانید نسبت به شکل هر کدام از این بسته بندی ها یک دستگاه جدا انتخاب کنید. تمامی این ویژگی های فنی بعلاوه قیمت آنها در فروشگاه آنلاین بامک در معرض دید و نظر شما هستند.

فیلم دستگاه بسته بندی خانگی

ویدئوی کارکرد تمام این دستگاه ها را میتوانید هم در این سایت ملاحظه کنید و هم با تماس با کارشناسان البرز ماشین کرج آن را از طریق انواع پیام رسان ها دریافت نمایید. آپارات ، یوتیوب، به خصوص اینستاگرام شبکه های اجتماعی هستند که این فیلم ها را میتوانید از این طریق ملاحظه کنید.

خرید و قیمت دستگاه بسته بندی خانگی حبوبات

لیست قیمت دستگاه ها و ماشین آلات را حتما باید به روز دریافت کنید. این امر به دلیل آن است که قطعات مختلف برای ساخت آنها، بخصوص مواردی که از خارج از کشور وارد می شوند در بازار با تغییر و نوسانات قیمت ها مواجه می شوند. بنابراین قیمت ها باید به روز باشند. از طرفی امکان مقایسه قیمت ها را باید با همدیگر داشته باشید.

بنابراین بهترین راه برای دریافت به روز ترین قیمت ها، مراجعه به فروشگاهی است که مستقیما مربوط به شرکت سازنده ماشین آلات باشد. بامک اولین و تنها فروشگاه آنلاین کشور است که بطور مستقیم توسط شرکت سازنده اداره می شود. با اطمینان می توانید قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و قیمت دستگاه بسته بندی خانگی را از آن دریافت نمایید و مقایسه کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

 

ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات در بازار با قیمت های مختلفی عرضه می شوند و برای پیداکردن ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات باید با فروشندگان و تامین کنندگان مختلف تماس بگیرید و قیمت ها را مقایسه کنید.

یکی از ارزانترین دستگاه های بسته بندی حبوبات همان دستگاه دوخت افقی حرارتی می باشد. نوار متحرک این دستگاه قابلیت تحمل وزن تا 5 کیلوگرم دارد و نسبت به بقیه دستگاه قیمتی ارزان تر دارد. قیمت این دستگاه نیز در بخش محصولات فروشگاه بامک موجود است.

قیمت دستگاه بسته بندی دستی

در اینترنت می توانید به دنبال اطلاعات بیشتری درباره دستگاه های بسته بندی حبوبات دستی، خانگی یا صنعتی بگردید و قیمت های مختلف را با توجه به مشخصات و کیفیت دستگاه ها مقایسه کنید. همچنین می توانید از سایت های فروشگاهی آنلاین نظیر بامک که مستقیماً تحت نظر شرکت سازنده است نیز استفاده کنید تا قیمت ها و مشخصات دستگاه های مختلف را بررسی کنید.

اما قبل از خرید هرگونه دستگاه بسته بندی حبوبات، بهتر است مشخصات فنی و کارایی آن را دقیقاً بررسی کرده و با تامین کنندگان و سازندگان ماشین آلات مشورت کنید تا بهترین و مناسب ترین دستگاه را برای نیاز خود انتخاب کنید.

دستگاه بسته بندی خانگی رومیزی

دستگاه های بسته بندی خانگی رومیزی به عنوان یک ابزار کوچک و قابل حمل، برای بسته بندی مواد غذایی و سایر محصولات کاربردی و مفید هستند. بسته بندی خانگی اغلب با استفاده از دستگاه هایی انجام می شود که شامل دستگاه های اتوماتیک و دستی می شوند.

دستگاه های اتوماتیک عموماً برای بسته بندی مقادیر بزرگتر از مواد غذایی استفاده می شوند. در حالی که دستگاه های دستی برای بسته بندی مواد غذایی با ابعاد کوچکتر مناسب هستند. دستگاه دوخت افقی حرارتی یکی از این دستگاه ها میباشند.

همانطور که در این مقاله گفتیم برای تصمیم درست مبتنی بر مشاهدات، اطلاعات، ویژگی های فنی و قیمت ها برای خرید دستگاه مورد نظر میتوانید به فروشگاه بامک مراجعه کنید ویا با کارشناسان فنی البرز ماشین کرج تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج