دستگاه خشک‌کن گل‌گاوزبان چه کاربردی دارد؟ این گل یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرطرفدارترین گیاه دارویی و بهترین گزینه برای آرمش اعصاب است. فصل برداشت این گل در اواسط اردیبهشت‌ماه شروع می‌شود. فصل برداشت گل‌گاوزبان بسیار کوتاه است. درنتیجه در یک بازه زمانی کوتاه نیاز به برداشت و رطوبت‌گیری حجم زیادی از این گل است.

خشک‌کردن گل‌گاوزبان به روش‌های سنتی بسیار زمان‌بر بوده و یک وقفه طولانی از زمان برداشت تا بازار خرید به وجود میاورد. بهترین راه برای کوتاه کردن رطوبت‌گیری گیاه گل‌گاوزبان، استفاده از دستگاه خشک‌کن گل‌گاوزبان یا همان خشک‌کردن به روش صنعتی است.

خشک‌کن گل‌گاوزبان زمان رطوبت‌گیری را از چند روزبه چند ساعت کاهش می‌دهد. در این مقاله در پایگاه دانش البرز ماشین کرج انواع دستگاه خشک‌کن گل‌گاوزبان را همراه با توضیحات کامل به شما معرفی خواهیم کرد…

خشک‌کن گل‌گاوزبان

انواع دستگاه خشک‌کن گل‌گاوزبان

دستگاه خشک‌کن کابینی

دستگاه خشک‌کن کابینی با چندین قفسه مجهز به سینی‌های نسوز است. این دستگاه با نیروی حرارت غیرمستقیم گیاه گل‌گاوزبان را با سرعت‌بالا رطوبت‌گیری و خشک می‌کند. خشک‌کن کابینی در دو ظرفیت تک کابین و دو کابین تولیدشده و بسته به نیاز مشتری می‌تواند با برق تک فاز و سه فاز کار کند.

دستگاه خشک‌کن گل‌گاوزبان کابینی حجم کمی داشته و به‌راحتی در هر مکان (انباری، فضای باز…) قابل‌استفاده است. ازاین‌رو بهترین انتخاب برای مشاغل کوچک و خانگی محسوب میشود.

خشک کن تک کابین

ظرفیت کم

خشک کن دو کابین

ظرفیت متوسط

دستگاه خشک‌کن تونلی

 خشک‌کن تونلی نمونه دیگر از ماشین‌آلات خشک‌کن شرکت البرز ماشین کرج با ظرفیت تولید بالا است. این دستگاه ساخته‌شده برای باغداران و صاحبان کارخانه جات بزرگ است. این دستگاه به روش خشک‌کن کابینی با نیروی گرمایشی محصول را خشک می‌کند.

اما با این تفاوت که هیچ وقفه‌ای در فرایند رطوبت‌گیری وجود ندارد. گل‌گاوزبان از یک‌سو واردشده و از سوی دیگر دستگاه کاملاً رطوبت‌گیری و خارج می‌شود. دستگاه خشک‌کن تونلی شرکت البرز ماشین در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود.

این خشک‌کن در دو مدل کابینی و نواری تولید شده که نمونه نواری بهترین گزینه برای خشک‌کردن گل‌گاوزبان محسوب می‌شود.

خشک کن تونلی

ظرفیت بالا

تماس و مشاوره رایگان
telegram icom
whats app icon

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه خشک‌کن به‌دقت بارگیری شده و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

تماس و مشاوره رایگان

دانلود کاتالوگ محصولات

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: 1 میانگین: 5]