مدرن | مبتکر | متفاوت
راههای ارتباطی:   4-02634722902   --   09108698783

خرید دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن

دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن

فهرست مطالب

دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن یکی از پرکاربردترین و پردرآمدترین دستگاه ها در زمینه مشاغل صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که با هزینه های متفاوت قابل خرید می باشد. شرکت ما یکی از تولیدکنندگان با تجربه در زمینه تولید انواع خشک کن کابینی در ظرفیت های مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و همچنین خشک کن های مواد غذایی، خشک کن های دارویی و شیمیایی در مدل های تونلی، چرخشی، سینوسی می باشد.

آشنایی با قطعات دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن

 • درپوش محفظه موتور: این قسمت که به عنوان کلاهک نیز عمل می کند شامل موتور، المنت و کلید روشن/خاموش می باشد و شبکه های آن برای گردش هوا است.
 • سینی های خشک کن: این سینی ها برای قرار دادن میوه ها و سبزیجات و خشک کردن آن ها استفاده می شود و ظرفیت هر سینی حدود 3 عدد سیب برش داده شده است. دستگاه اتوماتیک خشک کن سبزی دارای 3، 5، 6 و الی سینی می باشد.
 • کفی دستگاه: از این قسمت می توان برای تهیه ظروف یا خشک کردن ادویه استفاده کرد.
 • پایه های لاستیکی: این پایه ها باعث استقرار بهتر خشک کن می شوند.
 • کلید روشن/خاموش: این کلید برای روشن و خاموش کردن موتور خشک کن استفاده می شود.

طرز استفاده از دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن و میوه خشک کن

میوه های برش داده شده را در سینی ها قرار دهید و سعی کنید از پوشاندن تمام شبکه های میوه خشک کن خودداری کنید تا هوای گرم به خوبی در داخل دستگاه گردش کند. برای بهترین عملکرد، فقط از تعداد مورد نیاز سینی استفاده کنید. پس از قرار دادن سینی های حاوی میوه روی هم، درپوش آن ها را قرار داده، دو پریز برق را به هم وصل کرده و با کلید (روشن و خاموش) خشک کن میوه را روشن کنید تا خشک شدن میوه شروع شود.

خشک کردن سبزی ها در دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن

سبزی ها را خوب بشویید و باقی مانده ها را به خوبی جدا کنید. برخی از سبزیجاتی که پختن آنها زمان زیادی می برد، باید متوسط ​​پخته شوند. طرز پخت سبزیجات روی حرارت کم، آب را در قابلمه بجوشانید. سبزیجات را در یک آبکش فلزی بریزید و در آب جوش نیم پز کرده بریزید و در آن را ببندید. 1 تا 5 دقیقه بخارپز کنید. بلافاصله پس از بخار دادن در آب یخ، خنک کنید. سپس شروع به خشک کردن سبزیجات کنید. اجازه دهید سبزیجات پس از خشک شدن خنک شوند. سبزی ها پس از خشک شدن کاملا سفت می شوند و هیچ گونه نرمی مشاهده نمی شود.

یادآوری های ایمنی برای میوه و سبزی خشک کن

 • قبل از استفاده از خشک کن میوه برای اولین بار، آن را به مدت 30 دقیقه در حالت خالی روشن کنید و سپس طبق دستور آن را بشویید و خشک کنید.
 • هنگام استفاده، روی دیوار، پرده یا سطوح فلزی قرار ندهید.
 • همیشه قبل از جدا کردن دو شاخه، خشک کن میوه را با کلید خاموش کنید.
 • خشک کن میوه را در صورت عدم استفاده خاموش کنید.
 • از استفاده از سیم های رابط خودداری کنید.
 • از این دستگاه فقط برای خشک کردن سبزیجات و میوه جات استفاده کنید.
 • قسمت الکتریکی دستگاه میوه خشک کن را در آب فرو نبرید.

نکته قابل توجه:

برای بهترین نتیجه، از مواد اولیه خوب مانند میوه های رسیده، سالم و شیرین و سبزیجات تازه استفاده کنید. اگر می خواهید از میوه هایی که وضعیت مناسبی ندارند برای مصرف تازه استفاده کنید، حتما قسمت های آسیب دیده را بردارید. میوه ها و سبزیجاتی که می خواهید خشک شوند را خوب بشویید و قسمت های خراب را بردارید و دور بریزید. آماده سازی اولیه باعث شکل و رنگ بهتر، طعم و بوی بهتر و خشک شدن سریع تر و همچنین افزایش ماندگاری مواد خشک می شود. اگر نمی خواهید رنگ میوه ها تغییر کند، قبل از خشک شدن، کمی آبلیمو یا آب آناناس به آن ها اضافه کنید.

کلام پایانی

در نهایت، در عصر استفاده از روش های دستی و سنتی تنها چیزی که می تواند شما را نسبت به سایر رقبا برتری دهد، توسعه فناوری است. این تضمین را می دهیم که اگر در زمینه تهیه و فروش گیاهان دارویی فعال هستید، می توانید از طریق دستگاه اتوماتیک سبزی خشک کن، بازار داخلی را در انحصار خود درآورید و سود ببرید و به رونق اقتصاد ملی کمک فراوانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه