دستگاه بسته‌بندی قند یک دستگاه مهم در خط تولید قند حبه است. دیگر دوران خرید قند کله‌ای گذشته. امروزه قند حبه در بهترین کیفیت بسته‌بندی‌شده و به مشتریان ارائه می‌شود. در بازار انواع دستگاه بسته‌بندی قند حبه تولید می‌شود.

دستگاه بسته‌بندی  نیاز به دانش فنی چندانی ندارد. با یک‌بار تنظیم به‌راحتی و به‌صورت خودکار قند را در انواع بسته‌بندی‌های سلفونی بسته‌بندی می‌کند. امروز در پایگاه دانش البرز ماشین کرج، انواع دستگاه بسته‌بندی قند خردشده را با توضیحات و لینک خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی قند و شکر

دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک

دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک انواع مواد گرانولی ازجمله قند خردشده را با سرعت‌بالا بسته‌بندی می‌کند. این مدل دستگاه بسته‌بندی در دو ظرفیت دو توزین و چهار و توزین تولید می‌شود که سرعت نمونه 4 توزین دو برابر نمونه دو توزین است.

دستگاه بسته‌بندی تمام‌اتوماتیک البرز ماشین کرج در دو نمونه پنوماتیک و مکانیکی و با برق تک فاز یا سه فاز کار می‌کند. قدرت عملکرد نمونه تک فاز هیچ تفاوتی با نمونه سه فاز ندارد. دستگاه بسته‌بندی در نمونه تک فاز مخصوص مشاغل کوچک و کارآفرینان نوپا است. چون نیاز به فضای سوله‌ای و برق سه فاز از بین می‌رود.

خرید دستگاه بسته‌بندی قند

 دو توزین

دو پر کن هم زمان

 چهار توزین

چهار پر کن هم زمان

دستگاه بسته‌بندی کیسه‌پرکن (نیمه اتوماتیک)

این نمونه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج برای بسته‌بندی قند حبه در کیسه و یا کارتن طراحی و تولیدشده‌اند. این نمونه دستگاه بسته بندی  نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به یک اپراتور برای نگهداری کیسه یا کارتن در زیر نازل دستگاه دارد. فرمان پر شدن کیسه و کارتن قند و شکر  هم توسط یک پدال و توسط اپراتور انجام می‌شود.

بسته بندی قند کیسه ای و کارتنی

تک توزین

نیمه اتوماتیک

تماس و مشاوره رایگان
telegram icom
whats app icon

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه تولید شده به‌دقت بارگیری و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

تماس و مشاوره رایگان

دانلود کاتالوگ محصولات

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: 1 میانگین: 5]