دستگاه خشک‌کن زعفران

دستگاه خشک‌کن زعفران یکی از ماشین‌آلات با حساسیت بسیار بالا است. قیمت زعفران بسیار بالا بوده و کوچک‌ترین اشتباه در فرایند رطوبت‌گیری زعفران هزینه‌های سنگینی را به همراه دارد. در کشور ما زعفران بیشتر به‌صورت طبیعی و با روش آفتاب خشک یا سایه‌خشک رطوبت‌گیری می‌شود.

کیفیت زعفران درروش رطوبت‌گیری سنتی پایین‌تر است. این نکته به‌قدری مهم است که باعث شده در جهان زعفران ایران را بانام زعفران اسپانیایی بشناسند. چند سال پیش فناوری پیشرفته رطوبت‌گیری زعفران وارد کشور ما نشده بوده.

اما امروزه این علم در دست تولیدکنندگان دستگاه خشک‌کن زعفران ایرانی است. در این مقاله در پایگاه دانش البرز ماشین کرج، انواع دستگاه خشک‌کن زعفران را با توضیحات کامل و لینک خرید معرفی خواهیم کرد…

دستگاه خشک‌کن زعفران

انواع دستگاه خشک‌کن زعفران

1-دستگاه خشک‌کن زعفران کابینی

این دستگاه بهترین گزینه برای رطوبت‌گیری زعفران محسوب می‌شود. حجم و وزن زعفران بسیار کم بوده و با سرعت بالایی هم خشک می‌شود. درنتیجه نیازی به خشک‌کن با ظرفیت بالا نیست. این دستگاه در دو نمونه تک کابین و دو کابین تولیدشده و حساسیت بسیار بالایی در کنترل دمای کابین دارد.

قابلیت بسیار کاربردی این دستگاه امکان استفاده از برق تک فاز است.این قابلیت نیاز ما را در داشتن فضاهای صنعتی گران قیمت از بین میبرد.بدنه دستگاه کاملاً عایق‌بندی شده و با یک مشعل گازی، گازوئیلی یا برقی و با حرارت غیرمستقیم زعفران را رطوبت‌گیری می‌کند.

خشک کن تک کابین

ظرفیت کم

مشاهده

خشک کن دو کابین

ظرفیت متوسط

مشاهده

2-دستگاه خشک‌کن تونلی

این دستگاه برای کارخانه جات بزرگ خشک‌کن زعفران طراحی‌شده است. دستگاه خشک‌کن تونلی مجهز به هوش مصنوعی بوده و در دو مدل نواری و واگنی تولید می‌شود. نمونه نواری برای محصولات با چسبندگی پایین طراحی‌شده است.

از این نظر بهترین گزینه برای خشک‌کردن زعفران به شمار میاید. البته این مدل خشک‌کن قابلیت رطوبت‌گیری انواع مواد غذایی و شیمیایی را دارد.

خشک کن تونلی

ظرفیت بالا

مشاهده https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-364565.jpghttps://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-2654654-2.jpghttps://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-264565.jpg

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه تولید شده به‌دقت بارگیری و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-364565.jpg

دانلود کاتالوگ محصولات

https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2017/02/qrcodecatalogalborzmachine-good.png

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه