شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان

چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان دستگاه بسته بندی پودر پری بیوتیک اسب (پودر پروتئین اسب و مادیان) بهترین دستگاه های بسته بندی پودر مکمل اسب

چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان Horse Protein Powder Packaging machine از مهمترین دستگاه های بسته بندی پودری هستند که در این مقاله به شما معرفی می گردند. پودر پری بیوتیک، در اغذیه دام و طیور مانند اسب و مادیان استفاده می شود. این پودر به عنوان مکمل در غذای اسب و مادیان مورد استفاده قرار میگیرد تا سلامت و ایمنی دام را از نظر دستگاه گوارش و ایجاد تعادل در PH بدن اسب تنظیم کند و از مشکلات گوارشی مانند انسداد روده و زخم های گوارشی جلوگیری کند. ایمنی بهترین بسته بندی های انواع پودر را در اینجا خواهید شناخت و با دستگاه های بسته بندی برای مواد مختلف آشنا خواهید شد.

پودر پروتئین اسب و مادیان- پودر پری بیوتیک اسب - پودر مکمل اسب و مادیان-پودر پروبیوتیک اسب

 

 دستگاه های بسته بندی مواد پودری با دیگر مواد گرانول و مایع فرق دارد و مکانیزم ساخت آنها متفاوت است. این دستگاه های بسته بندی مواد پودری نظیر پودر پروتئین اسب، دارای یک مخزن برای مواد پودری است که اکثرا همزن هم دارند. می توانید همزمان پودرهای مختلف را ترکیب کنید و در مخزن هم بزنید. چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان در اینجا معرفی خواهند شد.

چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان از مهمترین دستگاه ها

دستگاه بسته بندی پودری سلفونی، دستگاه بسته بندی دوی پک پودری، دستگاه قوطی پرکن پودری و دستگاه ساشه پودری مهمترین دستگاه های بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان هستند. هر کدام از این دستگاه ها یک نوع بسته بندی دارند. دستگاه ساشه پودری خود در چندین مدل متفاوت طراحی و تولید می شود و شکل های مختلفی از بسته بندی های تکنفره را تولید می کند. پیش از آنکه با دستگاه ها آشنا شوید بهتر است با ماهیت این محصول بیشتر آشنا شوید. شاید محصول پودری که شما دارید مشابه همین محصول باشد و بتوانید برای بسته بندی آنها اقدام نمایید.

پودر پری بیوتیک غذای اسب

یکی از انواع این پودرها پرودیProudy  350 است که به عنوان پروبیوتیک و آنتی اکسیدان قوی در تقویت سیستم ایمنی اسب مورد استفاده قرار میگیرد. این پودر به افزایش وزن کره اسب، بهبود حرکات گوارشی و اسهال و سوهاضمه و کاهش رفتارهای ناهنجار و عصبی کمک می کند.

این پودرها در وعده های غذایی گنجانده می شوند.  میزان مصرف این پری بیوتیک برای کره اسب ها در روز 5 گرم و اسب های بالغ و مادیان 10 گرم در روز می باشد. نحوه استفاده از آن آب و شیر، خوراک یا مصرف به صورت مستقیم می باشد. همانطور که اشاره شد نوع بسته بندی ها متفاوت، وزن آنها مهم است و تاریخ انقضا نیز باید داشته باشند. تمامی اینها در دستگاه های بسته بندی قابل انجام می باشند.

بهترین مکمل رشد کره اسب

پودر مکمل رشد کره است در تامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز، تقویت و رشد اسکلت آنها، رشد بهتر و سریع تر آنها کمک می کنند. مقدار استفاده از این مکمل ها به سن و مقدار رشد آنها بستگی دارد. مکمل های غذایی برای تحریک رشد عضلات اسب ها موثرند و آنها را تقویت می کنند. در ساخت عضلات و بازسازی و افزایش میزان کارآیی عضلات بسیار مناسبند. یکی از این مکمل ها مایوکرسکات با اوریزانول می باشد.

چطور پودر پروتئین اسب را به مخزن دستگاه های بسته بندی برسانیم؟

دستگاه های بسته بندی پودر پرودئین اسب همگی دارای مخزنی هستند که این مخزن در ارتفاعی بالا قرار دارد و مقدار این محصولات زیاد است. بنابراین نیروی انسانی قادر به پر کردن این مخازن با سرعت بالا نیست. بنابراین نیاز به یک بالابر است تا پودر پروئتین اسب را به مخزن دستگاه های بسته بندی برساند. این دستگاه بالابر پودری یا اوگر حلزونی نام دارد که با سیستم ماردونی کار می کند.

دستگاه بسته بندی پودر پروبیوتیک اسب به صورت سلفونی و بالشتی

این دستگاه بسته بندی انواع پودر از جمله پودر پری بیوتیک را در وزن های 10 گرم تا 1100 گرم به سفارش شما بسته بندی می نماید. این وزن را شما با کمک تابلوفرمان هوشمند دستگاه می توانید تنظیم کنید. دستگاه بسته بندی پودری سلفونی پودر پری بیوتیک بسته های بالشتی را به کمک رول سلفون که در پشت دستگاه قرار میگیرد و سلفونی که با رول بازکن باز می شود و لوله یقه پودری تولید می شود.

چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان - دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب

 

دستگاه بسته بندی پودر پری بیوتیک اسب دوی پک

دوی پک یکی از جدیدترین دستگاه های بسته بندی این سالهای اخیر است که در ایران برای اولین بار توسط شرکت البرز ماشین کرج طراحی و تولید شد. این دستگاه بسته های ایستاده دوی پک را از پودر پر می کند. نام این بسته های ایستاده را ممکن است به نام پاکت های ایستاده ساندیسی نیز بشناسید.

این بسته بندی ها از جذاب ترین بسته های موجود هستند که هم می توانید تبلیغات با آنها انجام دهید. به این معنی که مشخصات لوگو و اطلاعات دیگر را روی پاکت های ایستاده چاپ می کنید. این پاکت ها با استفاده آسانی که دارند نیز مورد توجه قرار میگیرند و دسترسی به اطلاعات روی پاکت برای مصرف کننده به راحتی انجام پذیر است. چنانچه از پاکت های ایستاده پنجره دار استفاده کنید، حتی نمونه محصول نیز در پاکت ها دیده می شود. بنابراین خرید از آن راحت تر صورت می گیرد.

دستگاه بسته بندی پودر پری بیوتیک-دستگاه بسته بندی دوی پک پودر پروبیوتیک اسب

 

دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان قوطی پر کن

قوطی پرکن پودر پری بیوتیک نیز از دیگر دستگاه های پرکن پودری می باشد. انواع قوطی ها با دهانه های مختلف با محصولات پودری مختلف پر می شوند. کارکرد آن به این صورت است که قوطی ها روی یک میز متحرک به حرکت در می آیند در زیر نازل دستگاه قرار میگیرند.

نازل پودرها را به اندازه ای که تعیین می شود، قوطی ها را پر می کنند و سپس به سمت میز ترافیک پیش می روند. سپس در صورتیکه بخواهید در این مرحله از دستگاه درب زن استفاده می شود تا درب قوطی مورد نظر بسته شود. دستگاه های درب زن قوطی هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک وجود دارند.

دستگاه قوطی پرکن پودر پری بیوتیک اسب- چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان

 

دستگاه بسته بندی پودر پری بیوتیک اسب در بسته های کوچک

دستگاه ساشه پودر پروتئین اسب برای بسته بندی های کوچک استفاده می شود. این ساشه ها شکل های مختلفی اعم از مدادی، سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت، هرمی دارند. برای هر کدام از این شکل ها یک دستگاه متفاوت وجود دارد. دستگاه ساشه مدادی، دستگاه ساشه پودری سه طرف دوخت، دستگاه ساشه پودری چهارطرف دوخت.

اما دو دستگاه ساشه که از جدیدترین دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج می باشند امکان بسته بندی های مدادی، سه طرف دوخت و هرمی را در یک دستگاه فراهم آورده اند. دستگاه ساشه سه کاره که فقط مواد پودری را به سه شکل گفته شده بسته بندی می کند. دستگاه ساشه پنج کاره که هم مواد پودری و هم مایعات را به صورت بسته های کوچک تکنفره بسته بندی می کند.

دستگاه بسته بندی پودر پری بیوتیک اسب در بسته های کوچک-چهار دستگاه بسته بندی پودر پروتئین اسب و مادیان

 

در اینجا سعی کردم مهمترین دستگاه هایی که برای بسته بندی مواد پودری نظیر پودر پروتئین اسب یا پری بیوتیک اسب لازم هستند را معرفی کنیم، برای دریافت مشخصات فنی دستگاه ها می توانید به فروشگاه بامک (فروشگاه اینترنتی البرز ماشین کرج) مراجعه کنید و از قیمت دقیق دستگاه ها نیز مطلع شوید. چنانچه سوالی در این زمینه دارید حتما با کارشناسان البرز ماشین کرج در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج