بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار و انواع آن از نگاه تیم البرز ماشین کرج

بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار و انواع آن از نگاه تیم البرز ماشین کرج شامل دستگاههای بسته بندی خشکبار توزین دار، دوی پک، پاکت ایستاده و ساشه ای البرز ماشین کرج.

بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار

صنعت بسته بندی در سالهای اخیر توانسته انواع مختلفی از دستگاههای بسته بندی را طراحی و تولید کند. در این بین دستگاههای بسته بندی خشکبار نیز در رده دستگاههای بسته بندی با کیفیتی قرار میگیرند که در این مطلب قصد داریم تا بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار را به شما معرفی کنیم. دستگاه بسته بندی خشکبار در رده انواع دستگاههای بسته بندی گرانولی قرار میگیرد که قابلیت وزن کشی و سپس بسته بندی با استفاده از محصول مورد نظر را دارد.

آجیل و خشکبار از جمله انواع محصولات پر مصرف در ایران میباشد که میتوان با استفاده از دستگاههای بسته بندی اتوماتیک خشکبار به آسانی و با سرعت و دقت بالا اقدام به بسته بندی آن ها کرد. اگر بخواهیم خیلی ساده درباره دستگاههای بسته بندی خشکبار بگوییم باید عرض کنیم که این نوع دستگاهها میتوانند انواع خشکبار را بسته به نیاز تولید کننده از وزن 50 گرم تا 50 کیلوگرم بسته به نوع دستگاه مورد استفاده بسته بندی کنند.

بسته بندی خشکبار با استفاده از دستگاههای بسته بندی اتوماتیک میتواند از مزیت های فراوانی برخوردار باشد که در ادامه به توضیحاتی درباره آن ها خواهیم پرداخت. این نوع دستگاهها بسته به وزن بسته ها و شکل آن ها از انواع مختلفی برخوردار هستند که هر کدام میتوانند نوع خاصی از بسته بندی را با وزن متفاوتی آماده و ارائه کند. در این مطلب تلاش خواهیم کرد تا توضیحاتی درباره این نوع دستگاهها به شما ارائه کنیم تا بتوانید در صورت نیاز اقدام به خرید دستگاههای بسته بندی کنید. پس با ما همراه باشید.

دستگاه بسته بندی خشکبار چیست؟

دستگاه بسته بندی خشکبار به انواع دستگاههای بسته بندی گفته میشود که میتوانند با سرعت و دقت بالا اقدام به بسته بندی اتوماتیک محصولاتی نظیر آجیل و خشکبار کنند. این نوع دستگاهها میتوانند با استفاده از تکنولوژی خاصی که برای آن ها تعبیه شده با سرعت و دقت بسیار بالا محصول را وزن کشی و در بسته بندی های سلفونی و یا پاکتی بسته بندی کنند. این نوع دستگاهها در رده دستگاههای توزین دار قرار میگیرند.

دستگاههای توزین دار به انواع دستگاههای بسته بندی گفته میشود که در انواع یک، دو، چهار، شش، هشت و ده توزین طراحی و ساخته میشوند. هر چه میزان توزین ها افزایش پیدا کند به همین منوال سرعت بسته بندی محصول نیز افزایش پیدا میکند. بعنوان مثال در دستگاههای چهار توزین در صورت اقدام به بسته بندی بسته های 900 گرمی میتوان در هر دقیقه 25 تا 35 بسته را بصورت کاملا آماده تحویل گرفت. این سرعت در دستگاههایی با توزین های بالاتر تا حد مناسبی افزایش پیدا میکند.

دستگاه بسته بندی خشکبار البرز ماشین کرج

انواع دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار

دستگاههای بسته بندی آجیل و خشکبار در انواع مختلفی طراحی و ساخته میشوند. از آنجاییکه این نوع محصولات دارای حالت فیزیکی گرانولی هستند پس بنابر این برای بسته بندی آن ها میبایست از دستگاههای بسته بندی گرانولی و توزین دار استفاده کرد. این نوع دستگاهها میتوانند در انواع دستگاههای تک توزین تا 10 توزین طراحی و ساخته شوند. ولی در صورتیکه قصد داشته باشید تا آجیل و خشکبار را در وزن ها و در بسته بندی های متفاوتی تولید کنید میبایست از دستگاههای متفاوتی نیز بهره ببرید.

چهار نوع دستگاه بسته بندی به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بهتر درباره خرید و استفاده از آن ها تصمیم گیری کنید. دستگاههای بسته بندی ساشه که میتوانند محصولاتی نظیر آجیل و خشکبار را در وزن های 2 تا 200 گرمی و بصورت بسته بندی های تک نفره بسته بندی کنند. این نوع دستگاهها قابلیت بسته بندی هر نوع آجیل و محصول گرانولی را در این اوزان دارد و میتواند با سرعت و دقت بسیار بالا به بسته بندی آجیل و خشکبار در بسته بندی های تک نفره کند.

نوع دوم دستگاه بسته بندی دو توزین تا ده توزین میباشد که قابلیت بسته بندی محصولاتی نظیر آجیل و خشکبار را بصورت کاملا اتوماتیک و در وزن هایی بین 50 تا 1200 گرم دارد. این نوع دستگاهها میتوانند آجیل و خشکبار را در بسته بندی های سلفونی و در ابعاد متنوع بصورت اتوماتیک بسته بندی کنند. عملیات بسته بندی در این دستگاهها بسیار ساده و البته کارآمد است و میتواند تا حد زیادی از هزینه های تولید بکاهد و باعث افزایش تولید شود.

نوع سوم دستگاههای بسته بندی تک توزین هستند. این نوع دستگاهها که در بازار به کیسه پرکن معروف هستند میتوانند بصورت نیمه اتوماتیک و با فرمان اپراتور اقدام به بسته بندی آجی و خشکبار کنند. ظرفیت بسته بندی در این دستگاهها چیزی در حدود 2 تا 50 کیلوگرم است و برای مصارف فروش عمده پرکاربرد هستند. عملیات پرکردن کیسه و دوخت بصورت نیمه اتوماتیک و توسط اپراتور دستگاه انجام میگیرد. تفاوت این دستگاه در قیمت پایین و قابلیت بسته بندی وزن های بالا میباشد. البته که این دستگاه بصورت نیمه اتوماتیک پروسه بسته بندی را پیش میبرد.

نوع چهارم دستگاه، دستگاهی با نام دستگاه بسته بندی دوی پک یا پاکت ایستاده است که در رده بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار در بازار قرار میگیرد و توسط البرز ماشین کرج طراحی و به بازار ارائه شده است. این نوع دستگاه میتواند آجیل و خشکبار را در پاکت های آماده و ایستاده و سه بعدی بسته بندی کند. عملیات بسته بندی در این نوع دستگاهها بصورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد و نیاز به استفاده از اپراتور بصورت مستمر نیست. این دستگاه میتواند با استفاده از تکنولوژی خاص خود در هر دقیقه 10 تا 15 بسته را آماده تحویل کند.

بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار-البرز ماشین کرج

مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی خشکبار

همیشه استفاده از دستگاهها و تکنولوژی میتواند در تولید به کمک تولید کننده بیاید. در همین راستا و برای تولید خشکبار نیز میتوان از دستگاههای بسیار استفاده کرد. اگر بخواهیم به مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی خشکبار بپردازیم، میتوانیم به چند نکنه مهم اشاره کنیم که میتوانند مزیتهای استفاده از دستگاه بسته بندی خشکبار را بصورت کامل روشن کنند. این نوع دستگاهها در انواع مختلفی تولید میشوند که هر کدام از مزایایی برخوردار هستند و ما فقط قصد داریم تا مزیت های کلی آن ها را بیان کنیم.

سرعت بالا در بسته بندی از مهمترین دلایل استفاده از دستگاههای بسته بندی خشکبار و آجیل هستند که میتوانند به تولید کننده کمک کنند تا با سرعت بسیار بالا اقدام به بسته بندی آجیل و خشکبار کند. هر چی میزان تولید بالاتر باشد به همان میزان قدرت فروش و توزیع نیز افزایش پیدا میکند. البته در کنار سرعت بالا دقت بسیار بالا در وزن بسته ها نیز باعث میشود تا هدر رفت و مشکلات احتمالی بسیار کاهش پیدا کند و میزان سود دهی افزایش یابد.

عدم استفاده از نیروی انسانی و کاهش استفاده از آن میتواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند و باعث شود تا دقت در تولید افزایش پیدا کند. در کنار همه اینها و با استفاده از بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار، هزینه نهایی صرف شده برای بسته بندی کاهش پیدا میکند و باعث افزایش قدرت رقابت در بازار توسط تولید کننده میشود که همین امر میتواند به تولید کننده کمک کند تا بتواند مانور خوبی روی قیمت محصولات خود داشته باشد و بازار فروش را به دست بگیرد.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در زمینه بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار در اختیار شما قرار دهیم. خوشحال میشویم تا در صورت داشتن تجربه کافی در زمینه خشکبار و بسته بندی آن، نظرات و تجربیات خود را با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه