دستگاه بسته‌بندی لوبیا یک ماشین بسیار کاربردی در تولید انواع حبوبات و لوبیا بسته‌بندی‌شده است. می‌توان گفت لوبیا پرطرفدارترین محصول در دسته‌بندی حبوبات است. تنوع لوبیا بسیار بالا بوده و تأثیر بسیار زیادی در طعم و کیفیت غذا دارد.

لوبیا را می‌توان در نیمی از غذاهای ایرانی مشاهده کرد. محبوبیت لوبیا بازار آن را  رونق داده و بسیار پرسود هم کرده است. سود حاصله از لوبیا بسته‌بندی‌شده تقریباً یک و نیم برابر لوبیا بدون بسته‌بندی یا همان فله است. در این مقاله انواع دستگاه بسته‌بندی لوبیا را با توضیحات کامل و لینک خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

دستگاه بسته‌بندی لوبیا

انواع دستگاه بسته‌بندی لوبیا

دستگاه بسته‌بندی (توزین دار)

دستگاه بسته‌بندی توزین دارد شرکت البرز ماشین کرج در دو ظرفیت دو توزین و چهار توزین ارائه می‌شود.این نمونه دستگاه‌ها 100% اتوماتیک بوده و مجهز به هوش مصنوعی هستند. با یک‌بار تنظیم و دادن فرمان ،دستگاه به‌صورت کاملاً خودکار شروع به بسته‌بندی لوبیا می‌کند.نمونه 4 توزین سرعتی دو برابر نمونه دو توزین دارد.

دستگاه بسته‌بندی دو توزین و چهار توزین البرز ماشین کرج با برق تک فاز هم کارکرده و در دو سبک خانگی و صنعتی تولید می‌شود.ازاین‌رو انعطاف‌پذیرترین نمونه دستگاه‌های بسته‌بندی این شرکت محسوب می‌شود.این نمونه ماشین‌آلات گزینه خوبی برای کارآفرینان نوپا است.

لوبیا بسته بندی شده

 دو توزین

دو پر کن هم زمان

 چهار توزین

چهار پر کن هم زمان

دستگاه بسته‌بندی لوبیا (کیسه‌پرکن)

این نمونه دستگاههای شرکت البرز ماشین کرج برای بسته‌بندی لوبیا در انواع کیسه های نایلونی و الیافی طراحی و تولیدشده‌اند. این نمونه دستگاه بسته‌بندی  نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به یک اپراتور برای نگهداری کیسه در زیر نازل دستگاه دارد. فرمان پر شدن کیسه لوبیا هم توسط یک پدال و با کمک یک اپراتور انجام می‌شود.

دستگاه بسته بندی لوبیا کیسه پر کن

تک توزین

نیمه اتوماتیک

دو توزین

نیمه اتوماتیک

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه تولید شده به‌دقت بارگیری و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

تماس و مشاوره رایگان

دانلود کاتالوگ محصولات

دانلود کاتالوگ
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: 2 میانگین: 4]