شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

آشنایی با ساشه ژل سونوگرافی و انواع ژل های بهداشتی

آشنایی با ساشه ژل سونوگرافی دستگاه بسته بندی ژل اولتراسونیک، دستگاه ساشه ژل لوبریکانت دستگاه سیلیکاژل ساشه ای، ساشه ژل کربوکسی ریب اسکین، دستگاه ساشه اوازیتول

آشنایی با ساشه ژل سونوگرافی و انواع ژل های بهداشتی Ultrasound gel sachet و نحوه بسته بندی آنها به شما در انتخاب دستگاه های ساشه برای بسته بندی محصولاتی از این قبیل کمک شایانی خواهد کرد.  با یک انتخاب درست از هزینه های اضافی بعدی جلوگیری خواهید کرد و سود سرشاری از کسب و کار خود دریافت می کنید. انتخاب ساشه ژل سونوگرافی و ساشه انواع ژل های بهداشتی یک انتخاب هوشمندانه برای کسب و کارهای کوچک می باشد.

همچنین فروش ساشه ژل سونوگرافی تحولی در صنعت بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی است. برای استفاده از ژل های بهداشتی و آزمایشی نظیر ژل سونوگرافی اگر از ساشه ها استفاده شود هم مقدار مصرف ژل ها تحت کنترل می شود و هم از نظر بهداشتی بیشتر مورد تایید قرار میگیرد. جهت آشنایی با ساشه ژل سونوگرافی و انواع ژل های بهداشتی در گام اول باید بدانید که ماهیت این محصولات مایع غلیظ نظیر عسل، کرم، شامپو و … است.

اگر هر کدام از ژل های سونوگرافی، بهداشتی، مایعات غلیظ خوراکی باشد و بخواهید به صورت کوچک یا تکنفره بسته بندی کنید بایستی از دستگاه بسته بندی ساشه استفاده نمایید. پیش از هر چیزی بهتر است با ژل ها بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با ساشه ژل سونوگرافی و انواع ژل های بهداشتی

 ژل سونوگرافی چیست؟

در انجام عملیات سونوگرافی از طریق دستگاه مورد نظر، بدن انسان مورد بررسی قرار میگیرد. در این بین باید یک ماده رسانایی وجود داشته باشد تا این رابطه بطور کامل، صورت گیرد. این رسانا سبب انتقال قدرت مستقیم به بافت زیرینی که مد نظر عکس برداری است می شود. نام این ماده رسانا، ژل سونوگرافی است. ژل سونوگرافی عوارضی برای پوست ندارد و پس از انجام عملیات سونوگرافی باید پاک شود.

در زمان انجام این عملیات، استفاده از ژل سونوگرافی(که ترکیبی از فنوکسی اتانول، پروپیلن گلیکول، گیلیسیرین و رنگ دهنده ها می باشد) ضروری است. نحوه عرضه این ژل به مراکز سونوگرافی در قوطی ها می باشد. اما استفاده از این قوطی ها مسائلی را به دنبال دارد که استفاده کنندگان از آن ژل را وادار به استفاده از شکل بهتری از آنها می کند. اگر این ژل ها در قالب ساشه عرضه شود هم بهداشت بیشتری رعایت میگردد و هم از هدر رفت آن جلوگیری می شود .

ساشه ژل سونوگرافی راهی برای افزایش فروش ژل های بهداشتی

اگر این ژل ها در قالب ساشه عرضه شود هم بهداشت بیشتری رعایت میگردد و هم از هدر رفت آن جلوگیری می شود .

عرضه ژل سونوگرافی به صورت ساشه به دلایل زیر سبب افزایش فروش این ژل ها می شود:

راحتی استفاده: ژل سونوگرافی به صورت ساشه، به راحتی قابل حمل و استفاده است. این ژل ها در اندازه های کوچک و قابل حمل عرضه می شوند و می توان آنها را به راحتی در کیف یا جیب قرار داد. این امر استفاده از ژل سونوگرافی را برای پزشکان، پرستاران و سایر کاربران آسان تر می کند.

بهداشت: این محصول یکبار مصرف است که این امر خطر انتقال بیماری ها را کاهش می دهد.

صرفه جویی در هزینه: استفاده از این ساشه ها نسبت به ژل های سونوگرافی با حجم بالا، مقرون به صرفه تر است. این امر به ویژه برای کاربرانی که به مقدار کمی ژل سونوگرافی نیاز دارند، مفید است.

بر اساس تحقیقات انجام شده، عرضه ژل سونوگرافی به صورت ساشه، می تواند تا 20 درصد فروش این ژل ها را افزایش دهد.

با توجه به مزایای ذکر شده، عرضه ژل سونوگرافی به صورت ساشه، یک راه موثر برای افزایش فروش این ژل ها است.

دستگاه ساشه ژل سونوگرافی

ژل سونوگرافی را چطور بسته بندی کنیم؟

این ژل بهداشتی به جز قوطی ها، می توانند به صورت ساشه نیز عرضه شوند که در بالا به آنها اشاره کردیم. انواع بسته بندی های تکنفره توسط دستگاه های مختلف ساشه تولید می شوند. دستگاه ساشه سه طرف دوخت، ساشه مدادی، دستگاه ساشه چهار طرف دوخت و نیز هرمی از جمله این ماشین آلات هستند که برای هر محصولی یک دستگاه جدا گانه مورد نیاز است.

دستگاه ساشه ژل سونوگرافی

انواع دستگاه ساشه ژل سونوگرافی برای محصولات مایع غلیظ طراحی و تولید می شوند که هر کدام از آنها یک نوع ساشه را تولید می کنند. ساشه های مدادی، سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و هرمی از آن جمله اند. اما گاهی چند مدل ساشه را می خواهید که تا پیش از 1400 باید برای هر کدام از آنها دستگاه های مختلفی تهیه کرد. چنانچه مکان و فضای استفاده از دستگاه ها نیز کوچک باشد این یک دغدغه می باشد.

در جهت رفع نیاز کاربران و همچنین صرفه جویی در زمان، هزینه و تنوع انتخاب ها، البرز ماشین کرج اقدام به طراحی و ساخت دستگاهی کرد که برای اولین بار در ایران تولید می شد. دستگاه ساشه سه کاره قادر به تولید سه نوع ساشه مدادی، سه طرف دوخت و هرمی می باشد که تنها با یک دکمه روی صفحه نمایش لمسی تابلوفرمان هوشمند آن، می توان نوع ساشه ها را مشخص کرد.

دستگاه بسته بندی ژل اولتراسونیک

ابعاد دستگاه ساشه ژل سونوگرافی چقدر است؟

در ساشه سه کاره، ابعاد دستگاه : طول، عرض، ارتفاع : 60 ، 60 ، 180 سانتیمتر می باشد. در مورد ابعاد دستگاه بسته بندی مدادی و سه طرف دوخت هر کدام به تنهایی و جداگانه ، 110 × 120 × 170 سانتیمتر، طول و عرض و ارتفاع می باشد.

خرید ساشه ژل سونوگرافی یک ضرورت برای کسب و کارهای مواد بهداشتی

در اینجا برخی از مزایای خاص خرید ژل سونوگرافی به صورت ساشه برای کاربران مختلف آورده شده است:

پزشکان و پرستاران: ژل سونوگرافی به صورت ساشه، برای پزشکان و پرستاران که به طور مرتب از ژل سونوگرافی استفاده می کنند، بسیار مفید است. این ژل ها به راحتی قابل حمل و استفاده هستند و خطر انتقال بیماری ها را کاهش می دهند.

کاربران خانگی: این محصول، برای کاربران خانگی که به طور گاه به گاه از ژل سونوگرافی استفاده می کنند، نیز مناسب است. این ژل ها مقرون به صرفه تر از ژل های سونوگرافی با حجم بالا هستند و استفاده از آنها آسان است.

دستگاه ساشه ژل لوبریکانت

به زودی …

دستگاه ساشه ژل لوبریکانت

در مورد دستگاه سیلیکاژل ساشه ای

دستگاه بسته بندی ژل اولتراسونیک

انواع دستگاه بسته بندی ژل کربوکسی ریب اسکین

دستگاه ساشه اوازیتول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج