شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی

دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی انواع ساشه های رب گوجه فرنگی سس گوجه فرنگی مدادی رب ، سه طرف دوخت رب و ساشه هرمی رب گوجه فرنگی جذاب و مشتری پسند

دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی tomato paste sachet machine یکی از دستگاه هایی است که برای بسته بندی رب به کار می رود. انتخاب نوع دستگاه به شکل بسته بندی بستگی دارد و مقدار وزن بسته هایی که در نظر دارید در این انتخاب موثرند. ساشه ها بسته های تکنفره کوچکی هستند که شکل های مختلفی دارند. ساشه رب گوجه فرنگی جزئی از بسته های تکنفره مایع به شمار می آیند.

دستگاه بسته بندی ساشه رب گوجه فرنگی با کمک تکنولوژی های پیشرفته، این کار را به صورت دقیق و با کیفیت بالا انجام می دهد. همچنین این دستگاه ها امکان تنظیم سرعت بسته بندی را دارند و با توجه به تقاضای بازار انواع آن طراحی و تولید می شود. برای پرکردن ساشه ها به شکل های مختلف دستگاه های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آنها نیز میپردازیم.

انواع روش های بسته بندی رب گوجه فرنگی کدامند؟

در روش های اولیه که به صورت صنعتی اتفاق افتاد، محصول رب گوجه فرنگی داخل قوطی های فلزی پر میشد. اما هم اکنون بسته بندی های مختلف از جنس های متفاوت و شکل های متنوع به این روش ها افزوده شده اند. از بهترین روش های بسته بندی، پرکردن محصول با دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی و دستگاه بسته بندی رب دوی پک هستند. در دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی، محصول به صورت تکنفره با شکل های مختلف بسته بندی می شود. در دستگاه بسته بندی رب دوی پک، رب گوجه فرنگی در پاکت های ایستاده پر می شود.

دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی

بهترین بسته بندی برای رب گوجه فرنگی با چه دستگاهی انجام می شود؟

طی سالها قوطی های فلزی جزئی از بهترین شکل های بسته بندی رب بودند. اما اکنون شکل های دیگری از بسته بندی ها به تدریج جایگزین قوطی های قدیمی میشوند . به دلیل بسته بندی راحت و افزایش ماندگاری آن هم به لحاظ بهداشتی و هم به لحاظ صرفه اقتصادی و نیز از نظر زیبایی ظاهری بسیار جذاب تر هستند. پاکت های ایستاده و بسته بندی ساشه از بهترین روش های بسته بندی رب گوجه فرنگی میباشند.بنابراین انواع دستگاه ساشه مایع که آنها را به شما معرفی خواهیم کرد و دستگاه بسته بندی رب دوی پک از جمله بهترین دستگاه های بسته بندی رب گوجه فرنگی هستند.

تفاوت بسته بندی های رب گوجه فرنگی کجاست؟

بسته بندی های رب به جز قوطی ها که ما در اینجا مد نظر داریم، در شکل های مختلفی وجود دارند، پاکت های ایستاده که به نام دوی پک شناسایی میشوند و تا 2 کیلوگرم وزن دارند یکی از این اشکال است. پس از آن بسته بندی های ساشه هستند. ساشه ها به شکل های مدادی تکنفره، بالشتی کوچک، ساشه سه طرف دوخت و ساشه چهارطرف دوخت نیز موجودند. ساشه هرمی یکی از انواع ساشه های بسیار جذاب برای محصول رب گوجه فرنگی میباشد.

ساشه رب گوجه فرنگی

متریال بسته بندی های رب گوجه فرنگی کدام است ؟

دستگاه بسته بندی رب دوی پک از پاکت های ایستاده برای پرکردن رب استفاده می کند. این پاکت ها برای مواد مایعی مانند رب گوجه فرنگی باید از جنس خاصی باشند تا هم امکان نفوذ به داخل بسته وجود نداشته باشد و هم امکان ریزش به بیرون وجود نداشته باشد. فویل آلومینیوم، سلفون نایلون و آلومینیومی ، متالایز از جمله مواردی هستند که برای بسته بندی این نوع محصولات مناسب هستند. همین موارد به صورت رول در دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی

ساشه هایی که تولید میشوند شکل های متنوعی دارند. از جمله این ساشه ها می توان به ساشه مدادی، ساشه سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و ساشه هرمی اشاره کرد. در چند سال اخیر هر کدام از این ساشه ها توسط یک دستگاه مجزا تولید میشد.

هم اکنون شرکت البرز ماشین کرج اقدام به طراحی و ساخت دستگاه ساشه رب گوجه فرنگی نموده است که امکان بسته بندی سه شکل ساشه با یک دستگاه فراهم آمده است. از این دستگاه ساشه مایعات میتوانید برای بسته بندی شامپو، صابون مایع، لوسیون، آب معدنی، نوشابه، الکل، کاکائوی مایع استفاده کرد. چنانچه بخواهید دستگاههای ساشه به طور مخصوص و با تکنولوژی دیگری، برای محصولاتی نظیر خشکبار و غلات نیز تولید میشوند.

آیا دستگاه بسته بندی ساشه برای کاربردهای خاص دیگری نیز استفاده می شوند؟

بسته بندی کرم، شامپو، داروهای مایع، محصولات بهداشتی مایع، روغن مایع، سس، آبلیمو، مایع ظرفشویی، شستشوی لباس و ضدعفونی کننده های مایع و پاک کننده های محیط زیست حیوانات خانگی از جمله مواردی هستند که میتوان با دستگاه بسته بندی ساشه پر کرد.

ساشه هرمی رب گوجه فرنگی

دستگاه ساشه سه کاره رب گوجه فرنگی و دستگاه ساشه پنج کاره

دستگاه ساشه سه کاره امکان بسته بندی ساشه مدادی، سه طرف دوخت و هرمی را برای شما فراهم کرده است. تنها با فشردن یک دکمه میتوانید یکی از این ساشه ها را برای تولید انتخاب کنید. سرعت بسته بندی این ساشه  40 تا 60 بسته در دقیقه بسته به نوع محصول و وزن مورد نظر آن می باشد. برق مصرفی این دستگاه نیز بنابر سفارش میتواند سه فاز و یا تک فاز باشد.  دستگاه ساشه پنج کاره نیز با همین مشخصات طراحی و تولید شده است با این تفاوت که امکان بسته بندی مواد پودری را نیز دارد.

آیا این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی با حجم بالا مناسب است؟

دستگاه بسته بندی ساشه برای بسته بندی محصولاتی با حجم کم و متوسط به عنوان تکنفره مناسب است. اما برای بسته بندی محصولات با حجم بالا از دستگاه های بسته بندی خطی با قابلیت تولید بسته ها و پاکت های بزرگتر استفاده می شود. یکی از جدیدترین و به روز ترین این دستگاه ها، دستگاه بسته بندی رب دوی پک میباشد.

اولین سازنده دستگاه بسته بندی رب دوی پک در ایران شرکت البرز ماشین کرج است که توانسته با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به ساخت و تولید این دستگاه ها نماید. پرکردن پاکت های ایستاده با مایعات توسط این دستگاه صورت میگیرد. با  تغییر در تکنولوژی ساخت آن، دستگاه هایی نیز برای بسته بندی مواد گرانول و پودری طراحی و تولید شد.

دستگاه بسته بندی رب دوی پک

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم ، بسته بندی های ایستاده به شکل ساندیسی برای اینکار در نظر گرفته شده اند که یکی از جذاب ترین و به صرفه ترین بسته بندی ها برای بازار مصرف میباشد. ابعاد این دستگاه برای مکانی به اندازه 10 متر مربع با ارتفاعی بیش از 2 متر مناسب است. طول آن 120، عرض 80 و ارتفاع 100 با سرعت بسته بندی 15 تا 35 بسته در دقیقه می باشد. لیست قیمت همه این دستگاه ها در فروشگاه اینترنتی بامک به روز قرار داده شده است.

برای اینکه با کارکرد این دستگاه ها بیشتر آشنا شوید و مشخصات فنی آنها را دقیق تر مورد مطالعه قرار دهید به فروشگاه بامک در همین سایت مراجعه کنید و اگر تجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج