مدرن | مبتکر | متفاوت
راههای ارتباطی:   4-02634722902   --   09108698783

دستگاه بسته‌بندی نمک

فهرست مطالب

دستگاه بسته‌بندی نمک یکی از مهم‌ترین ماشین‌آلات مهم خط تولید نمک است که در انتهای این خط قرار می‌گیرد. نمک به‌صورت کیسه‌های بزرگ یا فله‌ای وارد خط بسته‌بندی نمک شده و دربسته‌های کوچک‌تر بسته‌بندی می‌شود.

بسته‌بندی نمک یکی از مشاغل بسیار پرسود و کم دردسر است. کافی است که یک دستگاه بسته‌بندی نمک داشته باشیم تا بتوانیم نمک را با نام و برند خود بسته‌بندی کرده و وارد بازار فروش بکنیم.

در این مقاله در پایگاه دانش البرز ماشین کرج انواع دستگاه بسته‌بندی نمک را با توضیحات کامل و لینک خرید به شما معرفی خواهیم کرد…

انواع دستگاه بسته‌بندی نمک

دستگاه بسته‌بندی (توزین دار)

این مدل ماشین‌آلات در دو ظرفیت 2 توزین و 4 توزین تولید می‌شوند که نمونه چهار توزین سرعتی 2 برابر نمونه دو توزین دارد. دستگاه‌های بسته‌بندی نمک توزین دار با برق تک فاز یا سه فاز و در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی و تولید می‌شوند.

ماشین‌آلات توزین دار شرکت البرز ماشین کرج از انعطاف‌پذیرترین نمونه تولیدات این مجموعه محسوب می‌شوند. این دستگاه قابل‌استفاده برای هر نوع تولید کننده با توانایی‌های مالی متفاوت است. نمونه تک فاز بهترین گزینه برای اشخاصی است که دسترسی به برق صنعتی و سوله‌های بزرگ ندارند. این ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک بوده و مجهز به هوش مصنوعی هستند.

دستگاه بسته بندی دو توزین و چهار توزین نمک

 دو توزین

دو پر کن هم زمان

مشاهده

 چهار توزین

چهار پر کن هم زمان

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی (کیسه‌پرکن)

این نمونه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج برای بسته‌بندی نمک در کیسه طراحی و تولیدشده‌اند. این نمونه دستگاه بسته بندی نمک نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به یک اپراتور برای نگهداری کیسه در زیر نازل دستگاه دارد. فرمان پر شدن کیسه نمک هم توسط یک پدال و توسط اپراتور انجام می‌شود.

خرید دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی نمک کیسه پر کن

تک توزین

نیمه اتوماتیک

مشاهده

دو توزین

نیمه اتوماتیک

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی (قوطی و ساندیس) پر کن

دستگاه بسته‌بندی قوطی و ساندیسی پر کن شرکت البرز ماشین کرج مخصوص پر کن انواع قوطی‌های فلزی و پلاستیکی است. در نمونه دوتوزین توانایی پر کردن کیسه‌های ساندیسی نمک را هم دارد.

این مدل بسته‌بندی نمک بسیار محبوب بوده و فروش خوبی هم نسبت به نمونه‌های کیسه‌ای دارد. در نمونه قوطی پر کن دستگاه کاملاً اتوماتیک است. اما برای پر کردن کیسه‌های ساندیسی احتیاج به یک اپراتور برای نگاه‌داشتن کیسه در زیر نازل و فشار پدال فرمان دستگاه است.

دستگاه بسته بندی نمک قوطی و ساندیس پر کن

قوطی پر کن تک توزین

اتوماتیک

مشاهده

قوطی پر کن دو توزین

نیمه و تمام اتوماتیک

مشاهده

دستگاه بسته‌بندی (ساشه)

دستگاه ساشه مخصوص بسته‌بندی نمک با وزن کمتر از 100 گرم است. این مدل برای بسته‌بندی نمک با پک‌های یک‌بارمصرف بوده و در کافه‌ها، رستوران‌ها.. کاربرد دارد. حجم دستگاه بسته‌بندی نمک ساشه بسیار کم بوده و با برق تک فاز کار می‌کند. ازاین‌رو یکی از بهترین گزینه‌ها برای مشاغل نوپا و کارآفرینان محسوب می‌شود.

دستگاه بسته بندی نمک ساشه

دستگاه ساشه 

مدادی و سه طرف دوخت

مشاهده https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-364565.jpghttps://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-2654654-2.jpghttps://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-264565.jpg

پروسه تحویل

1- ساخت دستگاه:

در مدت‌زمان ساخت دستگاه، کارشناسان این شرکت به‌صورت پیوسته با مشتریان عزیز مشورت کرده تا دستگاه باسلیقه و نیاز مشتری کاملاً سفارشی‌سازی شود.

2-کنترل نهایی:

پس از اتمام ساخت، دستگاه چندین بار توسط تکنسین‌های ماهر این شرکت آزمایش و عیب‌یابی می‌شود.

3-انتقال دستگاه:

دستگاه تولید شده به‌دقت بارگیری و به محل نصب منتقل می‌شود.

4-نصب و راه‌اندازی:

کارشناسان شرکت البرز ماشین کرج در محل موردنظر دستگاه را راه‌اندازی کرده و به مشتریان عزیز تحویل می‌دهند.

5-گارانتی:

کلیه ماشین‌آلات شرکت البرز ماشین کرج با 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-364565.jpg

دانلود کاتالوگ محصولات

https://alborzmachinekaraj.com/wp-content/uploads/2017/02/qrcodecatalogalborzmachine-good.png

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه