انواع بهترین دستگاه بسته‌ بندی خانگی

انواع بهترین دستگاه بسته‌ بندی خانگی شامل خرید و قیمت دستگاه بسته بندی پودری خانگی ساشه ای، سلفونی و قوطی پر کن برای محصولات مایع، پودری و گرانولی البرز ماشین کرج

بهترین دستگاه بسته‌ بندی خانگی

دستگاه بسته‌بندی خانگی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ این دستگاه امکان بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی را در فضاهای غیر صنعتی به وجود میاورد. به‌طور مثال دستگاه بسته‌ بندی خانگی زعفران یا دستگاه بسته‌بندی حبوبات، خشکبار، ادویه‌جات خانگی با برق تک فاز کار می‌کنند و نیاز ما برای دسترسی به برق 3 فاز و فضای صنعتی گران‌قیمت را از بین می‌برند. این نوع دستگاهها در رده دستگاههای بسته بندی نیمه صنعتی قرار میگیرند که میتوانند بصورت اتوماتیک به بسته بندی محصولات متنوع بسته به نوع دستگاه بپردازند.

همچنین ارتفاع دستگاههای بسته بندی خانگی کوتاه‌ تر میباشد و مناسب برای ساختمان‌های مسکونی یا کارگاهی کوچک با سقف کوتاه هستند. کار با این مدل ماشین آلات بسته‌بندی ساده‌تر بوده و پیچیدگی نمونه‌های صنعتی را ندارد. از طرفی هزینه تعمیرات و مصرف برق کمتری هم دارند. این نوع دستگاههای بسته بندی خانگی میتوانند با سرعت و دقت بالا به بسته بندی محصولات متنوع بپردازند.

دستگاه بسته‌ بندی پودری خانگی

این دستگاه بسته بندی پودری خانگی مخصوص بسته‌بندی مواد پودری مانند انواع ادویه‌جات و پودرهای شیمیایی است. ارتفاع این دستگاه کوتاه بوده و با برق تک فاز کار می‌کند. دستگاه بسته‌بندی پودری از نیروی جک پنوماتیک (بادی) قدرت گرفته و آلودگی صوتی کمتری هم دارد. این نوع دستگاهها میتوانند بسته به نوع محصول و البته نوع بسته بندی مورد نیاز از تنوع خاصی برخوردار باشند. بسته بندی محصولات پودری میتواند بصورت سلفونی، ساشه ای، دوی پک و قوطی باشد.

تمامی این نوع دستگاهها قابلیت استفاده بصورت خانگی یا کارگاهی را دارند و میتوانند به بهترین شکل ممکن و با سرعت و دقت بالا به بسته بندی محصولات پودری نظیر آرد، ادویه جات، نمک و… بپردازند. بسته بندی پودری خانگی یکی از راههای کسب درآمد پر سود در سالهای اخیر بوده که افراد زیادی از این راه کسب درآمد میکنند. بسته بندی ادویه جات از حالت فله ای به بسته بندی هایی با اوزان متفاوت میتواند بسیار پر فروش باشد.

بهترین دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته‌ بندی حبوبات خانگی توزین دار

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی از نوع دستگاههای بسته بندی توزین دار میباشند که میتوانند برای بسته بندی محصولات گرانولی مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع دستگاههای بسته بندی خانگی توزین دار میتوانند از توزین های متغیری برخوردار باشند. این نوع دستگاهها از تک توزین، دو توزین، چهار توزین و شش توزین تشکیل شده اند که هر چه میزان توزین ها افزایش پیدا کند سرعت بسته بندی نیز افزایش خواهد یافت.

دستگاههای بسته بندی توزین دار خانگی قابلیت بسته بندی محصولات گرانولی نظیر حبوبات، قند، شکر و… را دارند و میتوانند با استفاده از جک های پنوماتیکی به بسته بندی محصولات در محیط خانگی و کارگاهی بپردازند. بسته بندی حبوبات خانگی به یکی از کسب و کارهای پر سود در سال های اخیر تبدیل شده است. افراد زیادی با تولید حبوبات در خانه و محیط های کارگاهی و فروش آن ها از سود بسیار خوبی بهره مند شده اند.

دستگاه بسته‌ بندی حبوبات

دستگاه بسته‌ بندی ساشه خانگی

دستگاه بسته بندی ساشه خانگی قابلیت بسته بندی محصولات بصورت ساشه های تک نفره یا همان بسته بندی های تک نفره را دارد. این نوع دستگاه میتواند به خوبی محصولات متنوعی را بسته به نوع دستگاه از مایع گرفته تا پودر و گرانول را بسته بندی کند. بسته بندی های تک نفره یا همان ساشه ای در سال های اخیر از بازار بسیار خوبی برخوردار شده اند. دستگاه بسته بندی ساشه خانگی میتواند برای بسته بندی نمک، ادویه جات در وزن های 2 گرمی تا 200 گرمی، سس های تک نفره و… مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه بسته‌ بندی خانگی ساشه این قابلیت را دارد تا بتواند بسته بندی هایی در اشکال متنوع نظیر مدادی، هرمی و سه طرف دوخت را در برخی مدل های دستگاهها دارا میباشد. بسته بندی محصولات در اشکال تک نفره میتواند در رده یک کسب و کار پر سود قرار بگیرد که افراد زیادی امروزه از همین طریق به سود خوبی دست پیدا کرده اند.

امیدواریم توانسته باشیم کمی شما را با انواع بهترین دستگاه بسته بندی خانگی آشنا کرده باشیم. خوشحال میشویم تا نظرات خود را با ما در پایین همین مطلب در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه