دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

دستگاه بسته بندی کود شیمیایی انواع پرکن های کودهای شیمیایی و ارگانیک کیسه پرکن های کود درختان در کیسه و پاکت های مخصوص کودهای شیمیایی

دستگاه بسته بندی کود شیمیایی بسته به نوع کود و شکل ظاهری آن انتخاب می شود. بسته بندی کود شیمیایی در صنایع کشاورزی امروزه اهمیت بسیاری دارد. شرکت های تولیدی کود که بر روی بسته بندی و نحوه عرضه محصول خود زمان و هزینه صرف می کنند چندین قدم از دیگر شرکت ها جلو هستند. طراحی و بسته بندی تمامی محصولات از جمله کود شیمیایی و کود ارگانیک، ورمی کمپوست ها از موارد الزامی می باشد.

کود شیمیایی

تمامی گیاهان و درختان برای رشد و میوه دادن به خاک مناسب غنی از مواد مغذی و عاری از آفت ها نیاز دارند. این خاکی که پر از مواد مغذی باشد در برخی زمین های کشاورزی، باغچه و باغ نیست. به همین دلیل برای خاک گیاهان، گل ها و درختان در باغ و باغچه ها از کودهای شیمیایی، ارگانیک و … استفاده می شود تا خاک گلدان ها و باغ و باغچه ها، کمبود مواد مغذی نداشته باشد.

بسته بندی کود شیمیایی و ارگانیک -دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

بسته بندی کود شیمیایی و ارگانیک

در دنیای کاری امروزی عرضه محصولات به صورت بسته بندی یکی از مهمترین بخش های ارائه انواع محصولات می باشد. این محصولات چه به صورت گرانول و جامد، چه به شکل مایع و چه در حالت پودری باید بسته بندی شوند. بسته بندی ها باید از کیفیت مطلوب و ظاهری جذاب برخوردار باشند، تا بتوانند حضور کسب و کار را در بازار رقبا تضمین کنند.

صنایع کشاورزی یکی از صنایع مهمی است که بسته بندی محصولات کشاورزی از مهمترین مواردی است که باید بسته بندی های درستی برای آنها انجام شود. بسته بندی ها در شکل ها و طرح های مختلفی با دستگاه های متفاوت انجام می شوند.

کود شیمیایی

انواع بسته بندی کود شیمیایی و بسته بندی کود ارگانیک

بسته بندی بالشتی کود شیمیایی

بسته بندی بالشتی از قدیمی ترین نوع بسته بندی ها است. از این بسته بندی ها برای تمامی محصولات به طور گسترده استفاده می شود. این نوع بسته بندی اقتصادی بوده و در کاهش هزینه ها نیز موثر است. این شکل از بسته بندی ها در وزن های مختلفی انجام می شود. ظاهر این بسته بندی ها شبیه به بالشت میباشد. این بسته های بالشتی از بالا و پایین و پشت دوخت می خورد (یا چسبیده می شود).

معمولاً محصولات از بالای این بسته ها داخل آن ریخته می شود و سپس بخش بالایی نیز کیپ می شود. در استفاده از این بسته ها امکان استفاده از تمامی محصول داخل پاکت وجود دارد. باز کردن بسته راحت است. آب بندی مناسبی برای آن انجام می شود. از این بسته ها در صنایع کشاورزی برای پر کردن بذر، دانه، کود ارگانیک و کود شیمیایی استفاده می شود. البته به شرطی که کودها به صورت گرانول و دانه ای باشند.

دستگاه بسته بندی بالشتی کود شیمیایی -دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

بسته بندی کود داخل کیسه و دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

چنانچه بخواهید محصولات را از جمله کود شیمیایی به صورت فله ای با اوزان بالا بسته بندی کنید می توانید آنها را داخل کیسه ها پر کنید. کیسه ها جنس مختلف از جمله سلفونی، پلاستیکی، گونی و حتی جعبه می تواند باشد و دستگاه کیسه پرکن کود شیمیایی با دستگاه های بسته بندی دیگر متفاوت است.

دستگاه کیسه پر کن کود

پاکت های دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

پاکت های ایستاده مناسب محصولات کشاورزی به صورت ایستاده زیپدار، پاکت ایستاده بغل کاست، پاکت بسته بندی ته کاست و باکس پوچ که محتوای آنها کودهای شیمیایی یا ارگانیک هستند. از این پاکت ها در فرایند حمل و نقل محصولات کود استفاده می شود و استفاده از پاکت ها آسان تر است.

بذر گیاهان، میوه جات، صیفی جات، سم، علف کش ها و آفت کش ها،  کودشیمیایی و ارگانیک گرانول و دانه طور و یا پودری را می توانید در داخل پاکت های باکس پوچ، زیپدار، بغل کاست یا ته کاست چند لایه پر کنید. چند لایه بودن این پاکت های ایستاده می تواند عمر و مقدار نگهداری محصولات را افزایش دهد و از عبور و مرور رطوبت و اکسیژن جلوگیری کند. همچنین بسته ها در مقابل سوراخ شدن و پاره شدن مقاوم تر می شوند.

دستگاه بسته بندی کود درختان و گیاهان

انواع دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

دستگاه هایی که برای بسته بندی انواع کود ارگانیک و کود شیمیایی استفاده می شود و بسته های تولیدی آنها را در بالا ذکر کردیم برای محصولات گرانول و پودری هر کدام جداگانه استفاده می شود.

برای بسته بندی های بالشتی از دستگاه های بسته بندی توزین دار (دو توزین، چهار توزین، شش توزین) استفاده می شود. این دستگاه ها به نام دستگاه بسته بندی پودری سلفونی نیز برای بسته بندی بالشتی مواد پودری استفاده می شود. وزن این بسته ها از 20 گرم تا 2 کیلوگرم می باشد.

دستگاه های بسته بندی یا کیسه پرکن تک توزین آنالوگ، دو توزین دیجیتان و تک توزین دیجیتال نیز برای پر کردن کیسه ها از وزن های 2 کیلوگرم تا 50 کیلوگرم استفاده می شوند. چنانچه بخواهید کیسه های بالاتر از 50 کیلوگرم استفاده کنید می بایست آن را سفارش دهید. بهترین و جدیدترین مدل های بسته بندی همان پاکت های ایستاده هستند.

پاکت های ایستاده ، باکس پوچ و پاکت های بغل کاست از جمله جدیدترین و جذاب ترین پاکت های بسته بندی هستند که توسط دستگاهی به نام دوی پک بسته بندی می شوند. این دستگاه ها را به نام پاکت ساز هم می شناسید. برای اولین بار در ایران توسط البرز ماشین کرج طراحی و تولید شده است. وزن این پاکت ها نیز از 20 گرم تا 2000 گرم است. می تواند به صورت پنجره دار نیز باشد. شکل ایستاده آنها خود تبلیغی بر محصولات شما می باشد.

دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

قیمت دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

برای دریافت قیمت انواع دستگاه های بسته بندی می توانید به فروشگاه بامک مراجعه کنید که فروشگاه اینترنتی مستقیم از کارخانه می باشد. در غیر این صورت می توانید با کارشناسان البرز ماشین کرج تماس بگیرید و در اسرع وقت اطلاعات و لیست قیمت ماشین آلات را از آنها دریافت نمایید. قیمت ها بدلیل تغییرات و نوسانات مواد اولیه دستگاه ها که عمدتاً وارداتی هستند و وابسته به دلار و ارز، باید به روز ارائه شوند.

فروش دستگاه بسته بندی کود شیمیایی

البرز ماشین کرج اولین سازنده دستگاه های بسته بندی دوی پک در ایران و سازنده سایر ماشین آلات بسته بندی امکان تست دستگاه ها پیش از تحویل را فراهم آورده است. بهترین خرید و سفارش دستگاه زمانی اتفاق می افتد که شما امکان تست دستگاه ها را داشته باشید. برای تست دستگاه ها پیش از سفارش با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه