ارزانترین دستگاه بسته بندی از نگاه تیم البرز ماشین کرج

ارزانترین دستگاه بسته بندی شامل ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات، ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری و دستگاه بسته بندی ارزان و خرید و قیمت آن ها در این مطلب میخوانید.

ارزانترین دستگاه بسته بندی در ایران را میتوان از چند منظر مورد بررسی قرار داد. این موارد میتوانند شامل نوع دستگاه بسته بندی و البته تکنولوژی ساخت و نیز متریال استفاده شده در دستگاه شوند که در نهایت قیمت نهایی دستگاه را مشخص میکنند. ولی در این مطلب ما تلاش خواهیم کرد تا دستگاههای ارزان بازار را در زمینه بسته بندی از منظر تکنولوژی و میزان تولید و بسته بندی مورد مقایسه قرار دهیم. همیشه پایین بودن کیفیت ساخت نشانه ارزان بودن دستگاه نیست و ممکن است قدرت کافی برای تولید در ارزان بودن دستگاه نقش داشته باشد.

برای اینکه بتوانیم ارزانترین دستگاه بسته بندی را در زمینه های مختلف بسته بندی به شما معرفی کنیم ابتدا میبایست دقت کنید که این نوع دستگاهها انواع مختلفی دارند و نمیتوان یک دستگاه بسته بندی را بعنوان ارزانترین دستگاه بسته بندی معرفی کرد. بعنوان مثال دستگاههای مناسب برای بسته بندی حبوبات با دستگاه مناسب برای بسته بندی محصولات پودری متفاوت است و همین امر سبب میشود تا در تمامی زمینه ها دستگاه بسته بندی ارزانی را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

انواع دستگاه بسته بندی ارزان

اگر بخواهیم انواع دستگاه بسته بندی ارزان را به شما معرفی کنیم ابتدا میبایست کمی راجع به دستگاههای بسته بندی و انواع آن ها توضیحاتی را به شما ارائه کنیم تا بتوانید تفاوت های آن ها را مشاهده و درک کنید. دستگاههای بسته بندی از چند منظر قابلیت تقسیم بندی دارند که در این مطلب ما از منظر نوع محصول تقسیم بندی را انجام خواهیم داد تا بتوانید به خوبی دستگاه مورد نظر خود را بیابید و مورد بررسی قرار دهید.

دستگاههای بسته بندی را میتوان به انواع دستگاههای بسته بندی توزین دار یا گرانولی ( مناسب برای حبوبات، غلات، قند و محصولات گرانولی مشابه )، دستگاههای بسته بندی پودری ( مناسب برای بسته بندی ادویه جات، نمک، آرد و… )، دستگاههای بسته بندی مایع ( مناسب برای بسته بندی محصولات مایع ) تقسیم بندی کرد. این نوع دستگاهها هر کدام از تنوع بالایی در نوع دستگاه برخوردار هستند و میتوانند به خوبی برای بسته بندی محصولات مشابه مورد استفاده قرار بگیرند.

ارزانترین دستگاه بسته بندی در هر کدام از این دسته بندی ها با یکدیگر تفاوت دارند. بعنوان مثال ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات از نوع دستگاه بسته بندی توزین دار میباشد و ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری از نوع دستگاههای ساشه ای و یا قوطی پرکن ها میباشد. پس در این مطلب تلاش خواهیم کرد تا شما را با انواع دستگاه بسته بندی ارزان آشنا کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید ارزانترین دستگاه بسته بندی داشته باشید و بتوانید تولید خوبی را تجربه کنید. پس با ما همراه باشید تا چند نمونه از ارزانترین دستگاههای بسته بندی را به شما معرفی کنیم.

ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات

اگر بخواهیم به ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات بپردازیم باید بگوییم که دستگاه بسته بندی حبوبات ارزان را میتوان از نظر میزان توزین ها و البته سرعت بسته بندی و امکانات فیزیکی از منظر کارکرد دستگاه نظیر مکانیکی و پنوماتیکی بودن دستگاه مورد مقایسه قرار داد. دستگاههای بسته بندی حبوبات قابلیت بسته بندی حبوبات از وزن های 50 گرم تا 2 کیلوگرم را دارند. این نوع دستگاهها که در رده دستگاههای بسته بندی توزین دار قرار میگیرند با استفاده از تکنولوژی پنوماتیک و یا مکانیک به بسته بندی محصولات میپردازند.

دستگاههای بسته بندی حبوبات با استفاده از سلفون به ابعاد و اشکال مختلف به بسته بندی حبوبات میپردازند. ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات در رده توزین دار ها که ببصورت اتوماتیک قابلیت بسته بندی را داشته باشد، دستگاه بسته بندی دو زین حبوبات میباشد که در رده ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات بصورت اتوماتیک قرار میگیرد و میتواند با سرعت 12 تا 15 بسته در دقیقه بسته بندی های حبوبات را در وزن های 900 گرمی در اختیار تولید کننده قرار دهد.

اگر بخواهیم دستگاه دیگری را در رده دستگاههای بسته بندی حبوبات ارزان معرفی کنیم میتوانیم به دستگاه بسته بندی حبوبات بصورت کیسه ای اشاره کنیم. این نوع دستگاهها که با نام کیسه پرکن ها در بازار شناخته میشوند، قابلیت بسته بندی حبوبات را در اوزان بالاتر دارند ولی عملیات بسته بندی بصورت اتوماتیک انجام نمیگیرد و برای بسته بندی نیازمند استفاده مستمر از یک اپراتور هستیم تا بتواند میزان پر شدن کیسه ها و یا کارتن ها را بررسی و مشخص کند.

دستگاه های کیسه پرکن نیز در رده ارزانترین دستگاههای بسته بندی حبوبات قرار میگیرند در صورتیکه نیازمند بسته بندی حبوبات بصورت کیسه ای و با استفاده از اپراتور بصورت آنالوگ باشید. ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات قابلیت بسته بندی هر نوع حبوبات و البته محصولات گرانولی را دارد و میتواند با سرعت و دقت بالا به بسته بندی حبوبات بپردازد. اگر قصد تهیه دستگاه گرانتری را داشته باشید میبایست دستگاههای بسته بندی چهار توزین و یا شش توزین را تهیه کنید.

ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات-البرز ماشین کرج

ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری

اگر بخواهیم دستگاههای بسته بندی پودری  را مورد مقایسه قرار دهید و ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری را به شما معرفی کنیم میبایست این نوع دستگاهها را در نوع دستگاههای ساشه مورد مقایسه قرار دهیم. این نوع دستگاهها قابلیت بست هبندی محصولات پودری را بصورت ساشه ای یا همان تکنفره دارند و میتوانند با سرعت و دقت بالا به بسته بندی محصولات پودری بپردازند. دستگاههای بسته بندی پودری ساشه ای انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی ارزانترین مدل آن خواهیم پرداخت.

برای ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری میتوان از دستگاه بسته بندی ساشه مدادی پودری نام برد. این نوع دستگاه در زده دستگاههای بسته بندی پودری البرز ماشین از قیمت پایین تری به نسبت دیگر مدل ها برخوردار است. این دستگاه قابلیت بسته بندی محصولات پودری را در داخل سلفون های مدادی در وزن های 2 تا 200 گرمی دارد. دستگاه بسته بندی ساشه پودری مدادی فقط میتواند نوع مدادی ساشه را با مواد پودری پر و بسته بندی کند.

دستگاه بسته بندی پودری ارزان از نظر تیم البرز ماشین کرج دقیقا همین دستگاه است. دستگاههای بسته بندی پودری دیگری وجود دارند که میتوانند انواع بسته بندی های ساشه ای را با یک دستگاه انجام دهند که با نام دستگاههای بسته بندی ساشه 3 کاره و 5 کاره شناخته میشوند که از قیمت بالاتری برخوردار هستند. در مقایسه با آن ها این مدل را میتوان در رده ارزانترین دستگاه بسته بندی پودری قرار داد.

خرید ارزانترین دستگاه بسته بندی، قیمت ارزانترین دستگاه بسته بندی

تا اینجای کار اطلاعات کاملی راجع به ارزانترین دستگاه بسته بندی به شما دادیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را برای خرید ارزانترین دستگاه بسته بندی و نیز قیمت ارزانترین دستگاه بسته بندی راهنمایی کرده باشیم. چنانچه به دنبال خرید دستگاه بسته بندی ارزان هستید میتوانید از طریق تماس با تیم فروش البرز ماشین و یا از طریق مراحعه حضوری به درب کارخانه و یا خرید اینترنتی از طریق وب سایت فروشگاهی البرز ماشین کرج با نام بامک اقدام به مشاهده، بررسی و خرید ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات، پودری و… کنید.

خوشحال میشویم تا در صورت داشت تجربه کافی درباره این نوع دستگاهها و یا هر گونه سوالی، با ما از طریق فرم نظرات پایین همین مطلب در ارتباط باشید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره تلفنی شماره خود را وارد کنید

مشاوره البرز ماشین کرج
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه