شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند ؟

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟ آیا خرید دستگاه ساشه پنج کاره به صرفه هست؟فرق بین دستگاه ساشه مایع با دستگاه ساشه پودری چیست؟ همه در این مطلب

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟ این سوال به صورت عکس هم مطرح است، یعنی میخواهیم بدانیم آیا دستگاه ساشه پودری، مایعات را نیز در ساشه ها پر میکند؟ جدیدترین و بی نظیرترین دستگاه ساشه البرز ماشین کرج این کار را به راحتی انجام میدهد. در مرحله دوم میخواهید بدانید، آیا این دستگاه وارد بازار مصرف شده است؟ بله این دستگاه از سال 1400 به بازار عرضه شده است که نیاز بسیاری از مشتریان را مرتفع ساخته است. در ادامه با این دستگاه بیشتر آشنا خواهید شد.

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟

دستگاه بسته بندی ساشه مایع و پودری

این دستگاه ها متفاوت از یکدیگر هستند. بسته بندی های تکنفره یا کوچک را از مایعات، یا انواع پودر پر می کنند. برای محصولات مایع و پودر به طور جداگانه دستگاهی متفاوت در نظر بگیرید. سرعت بسته بندی ها با توجه به محصول مورد نظر از 20 تا 35 بسته در دقیقه متغیر است.

برق این دستگاه ها قابل سفارش به صورت تکفاز یا سه فاز هستند. لوله یقه ای متفاوت از باقی دستگاه های بسته بندی دارند. اما اینکه چه فرقی با هم دارند در بخش بعدی اشاره ای به آن خواهیم داشت. خوب است که فرق بین دستگاه های ساشه را بدانید تا بتوانید درست انتخاب کنید. سوال اصلی اینجاست آیا دستگاه ساشه مایعات، پودر را هم بسته بندی میکند؟

فرق بین دستگاه ساشه مایع با دستگاه ساشه پودری در چیست؟

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟ مکانیزم ساخت این دو دستگاه بطور کامل با یکدیگر متفاوتند. مخزن این دو دستگاه متفاوت از یکدیگر ساخته میشوند و تمامی تنظیمات لازم برای دستگاه ها جدای از یکدیگر میباشد. در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند باید بگوییم در دستگاه جدید ساشه ساخت البرزماشین کرج این آپشن قرار داده شده است و شما تنها با کمک یک دستگاه قادر به تولید ساشه مایع و ساشه پودری میباشید.

چطور دستگاه ساشه مایع را طوری تغییر بدهیم تا مواد پودری را هم بسته بندی کند؟

در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند باید به این نکته اشاره کنیم که دستگاه ساشه مایع قابل تبدیل به پرکن پودری نیست اما همانطور که اشاره کردیم، البرز ماشین کرج دست به طراحی و ساخت دستگاهی کرده است که هم مواد پودری و هم مایعات را به شکل های مختلف بسته بندی میکند. این دستگاه با نام دستگاه ساشه پنج کاره شناخته میشود که در ادامه به شرح کامل آن خواهیم پرداخت.

مشخصات فنی دستگاه ساشه مایع کدام است ؟

این دستگاه فقط مایعات را به صورت تکنفره بسته بندی میکند. ابعاد آن : طول 110، عرض 120، ارتفاع 170 سانتی متر است و سرعت بسته بندی آن بین 30 تا 35 بسته در دقیقه است. وزن بسته های تولیدی آن : 4 الی 200 گرم میباشد. برق مصرفی 1 کیلووات تکفاز 220 ولت و جنس بدنه دستگاه استنلس استیل و قالب کیسه تولیدی توسط دستگاه به شکل مدادی با ظرفیت مخزن 4 الی 5 کیلوگرم میباشد.

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟

مشخصات فنی دستگاه ساشه پودری کدام است ؟

برای اینکه تفاوت ها را بدانید و راحت تر انتخاب کنید، باید با ویژگی های فنی این دستگاه ها بیشتر آشنا شوید. از ویژگی های فنی مهم این دستگاه به موارد ذیل اشاره میکنیم.

 • ابعاد دستگاه : طول 110، عرض 120، ارتفاع 170 سانتی متر
 • سرعت کارکرد دستگاه : 30 الی 35 بسته در دقیقه بوده و وزن ساشه ها 4 الی 200 گرم
 • مصرف برق 1 کیلووات تکفاز 220 ولت
 • جنس بدنه دستگاه استنلس استیل
 • قالب کیسه تولیدی توسط دستگاه به شکل مدادی با ظرفیت مخزن 15 الی 20 لیتر

دستگاه ساشه پنج کاره چیست؟

همانطور که گفتیم، یکی از جدیدترین و منحصر به فردترین دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج، دستگاه ساشه پنج کاره میباشد. این دستگاه پنج هدف را دنبال میکند. در مرحله اول تولید سه شکل ظاهری متفاوت از ساشه ها یعنی سه طرف دوخت، هرمی و مدادی میباشد.

از طرفی این دستگاه قادر به بسته بندی های مدادی، هرمی و سه طرف دوخت از محصولات پودری و مایعات میباشد و این یکی از مهمترین پاسخ ها به این سوال که آیا دستگاه ساشه مایعات، پودر را هم بسته بندی میکند است. در نتیجه 5 هدف خود را به بهترین شکل اعمال میکند.

دستگاه ساشه پنج کاره البرز ماشین کرج دارای یک تابلو فرمان هوشمند است که اپراتور به راحتی میتواند با اعمال چند دستورالعمل، نوع ساشه ها را مشخص، وزن آنها را تعیین و عملکرد دستگاه را شروع کند. انواع شربت، آبلیمو، آبغوره، آب آلبالو، شامپو، کرم، مایع دستشویی و مواد پودری شکر، نمک، فلفل، ادویه های معمول دارچین، آویشن و … از جمله محصولاتی هستند که با این دستگاه بسته بندی میشوند.

انواع ساشه هایی که دستگاه ساشه پنج کاره تولید میکنند کدام است؟

ساشه های هرمی، سه طرف دوخت و مدادی (بالشتی) از جمله ساشه هایی هستند که توسط دستگاه ساشه پنج کاره تنها با تغییر یک گزینه از طریق تابلوفرمان هوشمند دستگاه تولید میشوند.

مشخصات فنی دستگاه ساشه پنج کاره کدام است؟

 • تولید ساشه های مدادی (بالشتی)، سه طرف دوخت ، هرمی
 • ابعاد دستگاه : طول ، عرض ، ارتفاع : 60 ، 60 ، 180 سانتیمتر
 • سرعت کارکرد دستگاه :  40 الی 60 بسته در دقیقه
 • وزن ساشه ها از 2 تا 200 گرم
 • کاربرد آن مایعات، انواع پودر و گرانول (قابل سفارش توسط مشتری) انواع شکر، نمک و … پودر قهوه و نسکافه، ادویه جات، شیر، آب، الکل، شامپو، آب میوه و … میباشد.
 • این دستگاه دارای PLC، صفحه نمایش لمسی، کنترل هوشمند سیستم عیب یاب خودکار میباشد.

شرکت تولید کننده دستگاه ساشه پنج کاره کدام است؟

البرز ماشین کرج طراح و سازنده ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی و دارنده گواهی نامه 2008:IS9001 از ایتالیا G-CERJI و CE از SMG AW کانادا است.

آیا دستگاه ساشه مایعات پودر را هم بسته بندی میکند؟

آیا خرید دستگاه ساشه پنج کاره به صرفه است؟

شما با خرید تنها یک دستگاه ساشه در واقع 5 دستگاه را خریداری مینمایید. هم در هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی خواهد شد و هم در محل نصب که نیاز به فضای کمتری دارد، صرفه جویی فوق العاده ای خواهد شد. این دستگاه هزینه های زیادی را از دوش مشتری برمیدارد و از این جهت کاملاٌ صرفه اقتصادی دارد.

دستگاه ساشه هرمی

دستگاه ساشه هرمی

گارانتی دستگاه ساشه پنج کاره چقدر است؟

تمامی دستگاه های ساخت البرز ماشین کرج دارای گواهینامه های CE از SMG AW کانادا و ISO 9001:2008 از Gcerti ایتالیا میباشند. گارانتی دستگاه ساشه پنج کاره چقدر است؟ 18 ماه و خدمات پس از فروش آنها 15 سال میباشد. چنانچه نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای در این زمینه دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج