شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟

دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟ سه دستگاه در یک دستگاه ، تولید ساشه های هرمی سه طرف دوخت مدادی، اولین و تنها سازنده دستگاه ساشه پنج کاره مایع و پودر

دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟ چه کاربردی دارد و چه تفاوتی با دیگر دستگاه های ساشه دارد؟ ساشه ها بسته های تکنفره یا بسته های کوچکی حاوی مواد پودری، مایع یا گرانول هستند که برای مصارف تکنفره یا یکبار مصرف استفاده میشوند. دستگاه هایی که این بسته ها را از محصولات پر میکنند، دستگاه های بسته بندی ساشه اند که برای مایعات و پودر جدا هستند و مکانیزم ساخت دستگاه ساشه گرانول هم که بحثی جدا دارد. از طرفی شکل ظاهری ساشه ها نیز در انتخاب دستگاه ها مهم است.

ساشه مدادی، سه طرف دوخت و هرمی و چهار طرف دوخت از جمله مهمترین ها هستند. تا دو سال گذشته برای هر کدام از این محصولات با ساشه متفاوت یک دستگاه جداگانه لازم بود اما البرز ماشین کرج با راه حلی منحصر به فرد اقدام به رفع این مشکل کرد و جدیدترین دستگاه بسته بندی ساشه را طراحی و تولید کرد.

این دستگاه از افتخارات شرکت البرز ماشین کرج است که برای اولین بار در ایران توسط تکنسین های مجرب طراحی و با کمک مهارت های لازم تولید و عرضه شد. این دستگاه از بهترین دستگاه های بسته بندی تکنفره است. در ادامه این دستگاه بطور کامل شرح داده میشود.

دستگاه ساشه پنج کاره

چرا باید از دستگاه ساشه پنج کاره استفاده کنیم؟

زمانی که محصولات شما که میخواهید به صورت تکنفره بسته بندی کنید هم مایعات و هم به صورت پودری باشند نیاز به 5 دستگاه مجزا خواهید داشت. ما این پنج دستگاه را در یک دستگاه گردآوردیم. یعنی به جای 5 دستگاه با قیمت خیلی بیشتر، تنها یک دستگاه با قیمت خیلی مناسب تر تهیه میکنید.

از طرفی این دستگاه امکان تولید ساشه های مدادی، سه طرف دوخت و هرمی را دارد. یعنی اپراتور تنها با فشردن چند دکمه روی صفحه نمایش مانیتور این دستگاه میتواند مدل ساشه تولیدی انتخابی را در دستگاه ساشه پنج کاره عوض کند. ضمن اینکه میتواند تعیین کند دستگاه مایعات را بسته بندی کند یا مواد پودری.

این دستگاه هم به لحاظ قیمت بسیار با صرفه هست و هم به لحاظ بازدهی بسیار عالی میباشد. یکی از سوالات مطرح شده این است که آیا این دستگاه قادر به پرکردن محصولات گرانول هم هست؟ باید بگوییم دستگاه پرکن ساشه گرانول دستگاهی با مکانیزم کاملاً جدا هست.

ابعاد دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟

فضای قرارگیری این دستگاه محدوده ای با ارتفاع 3 متر و طول و عرض 2 متر هست و ابعاد جزیی دستگاه به شکل ذیل میباشد.

این دستگاه ساشه پنج کار با ابعاد زیر تولید میشود :

  • طول دستگاه  60 سانتیمتر است
  • عرض دستگاه 60 سانتیمتر است.
  • ارتفاع دستگاه  180 سانتیمتر است.

مصرف برق دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟

مصرف برق این دستگاه بستگی به برق محل نصب دارد که برق صنعتی باشد یا از برق شهری در آن استفاده میشود. دستگاه ساشه پنج کاره هم به صورت تکفاز برق شهری 220 ولت و هم به صورت سه فاز برق صنعتی 380 ولت تولید میشود. این بستگی به سفارش مشتری دارد. 2.1 کیلووات برق مصرفی این دستگاه میباشد.

سرعت کارکرد دستگاه ساشه پنج کاره چقدر است؟

سرعت عملکرد دستگاه ساشه پنج کاره چیست ؟ دستگاه های بسته بندی به تعداد بسته های تولیدی توسط دستگاه در دقیقه بستگی دارد. این سرعت کارکرد باید به صورت حدودی بیان شود چرا که یکی از مواردی که بر این سرعت تاثیر دارد وزن ساشه ها است که توسط دستگاه با توجه به اندازه طول و عرض ساشه ها مشخص میشوند.

هرچقدر وزن ساشه ها بالاتر باشد سرعت کمتر و برعکس هرچقدر وزن آنها کمتر باشد سرعت عملکرد دستگاه بالاتر میرود وزن ساشه ها از 4 گرم تا 250 گرم متغیر و قابل انتخاب است.  تعداد ساشه هایی که توسط این دستگاه در دقیقه تولید میشود، 40 الی 60 ساشه میباشد. سرعت عملکرد این دستگاه بسیار بالاست و کمتر دچار نوسان میشود.

کاربرد دستگاه ساشه پنج کاره

کاربرد دستگاه ساشه پنج کاره کجاست؟

کارخانه جات، شرکت ها، فست فود و کافه ها و تمامی مواردی که محصولی را برای عرضه به صورت بسته بندی های کوچک تکنفره دارند میتوانند از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه هم مواد پودری نظیر ادویه جات، قهوه، کافی میکس، شکر، نمک، پودرهای گیاهی و بهداشتی و … و هم مایعات نظیر آب و الکل و شامپو و … را میتواند به صورت مدادی، هرمی، سه طرف دوخت بسته بندی کند. دستگاه ساشه پنج کاره، پنج دستگاه را در یک دستگاه جمع کرده است. این قضیه صرفه اقتصادی خیلی زیادی برای تولید کننده ها دارد.

چه محصولاتی با دستگاه ساشه پنج کاره بسته بندی میشوند؟

پودر آویشن، دارچین، زردچوبه، انواع فلفل، نمک، شکر، پودر موبر، پودرهای دارویی گیاهی و شیمیایی، زیره، زنجبیل و … آب آبلیمو، آبغوره، آب نارنج، عرق نعنا، عرق بهارنارنج، آب آلبالو، آب میوه، شربت، سس مایونز، سس هزارجزیره، سس کچاپ، سس سویا، شامپو، کرم، نرم کننده، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی(برای مسافرت ها) و … انواع محصولات پودر و مایعی هستند که با این دستگاه قابل بسته بندی به صورت ساشه میباشند.

تولید کننده دستگاه ساشه پنج کاره کدام شرکت میباشد؟

البرز ماشین کرج از پیشکسوتان طراحی و تولید ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی در ایران هست که اکثر دستگاه های این شرکت در ایران برای اولین بار طراحی و تولید میشوند. این شرکت دائما در حال تغییر و ارتقا دستگاه های تولیدی میباشد و این کار براساس نیاز سنجی مشتریان انجام میشود.

یکی از نیازمندی های مشتریان دستگاه های ساشه، در این چند سال اخیر، داشتن دستگاه هایی است که چند نوع ساشه را چه به صورت پودری و چه به صورت مایع بسته بندی کنند. دستگاه ساشه پنج کاره دقیقا به همین منظور قادر به بسته بندی مایعات و همچنین مواد پودری میباشد. این محصولات را به سه شکل سه طرف دوخت، مدادی و هرمی بسته بندی میکند.

چطور میتوانم دستگاه ساشه پنج کاره بخرم؟

در گام اول باید دستگاه ، مشخصات فنی و کارکرد آن را به درستی بشناسید. برای این کار سه راه دارید. یک راه مراجعه به سایت فروشگاهی بامک، که همه موارد در آن ذکر شده است. راه دیگر تماس با کارشناسان البرز ماشین کرج هست که در کمترین زمان ممکن اطلاعات دقیقی از دستگاه به شما ارائه خواهند داد و راه سوم مراجعه حضوری به شرکت هست که با هماهنگی قبلی میتوانید مستقیماً به محل ساخت دستگاه مراجعه کنید و از نزدیک مشاهده کنید و اطلاعات را دریافت نمایید.

در مرحله بعد با توجه به دریافت مشاوره رایگان و انتخاب دستگاه که باز هم با توجه به بودجه خود این کار را انجام میدهید، دستگاه را سفارش میدهید. در برخی مواقع دستگاه برای خرید حاضر است و در همان لحظه میتوانید خرید را انجام دهید و دستگاه را تحویل بگیرید. در غیر این صورت مدت زمان اعلامی برای ساخت دستگاه که در قرارداد قید میشود میگذرد و دستگاه آماده تحویل میشود. پس از تایید از طرف شما، دستگاه به محل نصب ارسال میگردد.

قیمت دستگاه ساشه پنج کاره چند است؟

قیمت این دستگاه ها از نظر اقتصادی کاملاً به صرفه میباشد و شما با یک پرداخت دارای پنج دستگاه در یک دستگاه خواهید شد. یکی از کارهای فوق العاده سایت بامک دقیقا همین است. ارائه قیمت دستگاه ها با قیمت کارخانه و به روز . بدلیل اینکه قطعات دائما در حال تغییر قیمت هستند، بنابراین لازم است قیمت ها را به روز دریافت نمایید. قیمت ها در سایت فروشگاهی بامک به روز در اختیار شما قرار دارد.

فروش دستگاه ساشه پنج کاره طی چه مراحلی انجام میشود؟

البرز ماشین کرج به عنوان اولین و تنها سازنده دستگاه ساشه پنج کاره ، تنها فروشنده این دستگاه در ایران میباشد. با تماس با کارشناسان این شرکت میتوانید از شرایط فروش این دستگاه به طور کامل مطلع شوید. هم میتوانید به صورت آنلاین خرید نمایید، هم با تلفن و هم به صورت حضوری میتوانید خرید خود را انجام دهید.

نصب دستگاه ساشه پنج کاره را چه کسی انجام میدهد؟

پس از معرفی اینکه دستگاه ساشه پنج کاره چیست لازم است در مورد نحوه ارسال و تحویل دستگاه ها هم اطلاعات دقیقی کسب کنید.  تحویل دستگاه ها درب کارخانه هست، با تایید مشتری دستگاه ها به محل نصب ارسال میشوند. پس از قرار گیری در محل نصب و فراهم آوردن شرایط مورد نظر، با اعلام مشتری محترم، تکنسین های مجرب و متخصص البرز ماشین کرج به محل نصب اعزام میشوند. این تکنسین ها، دستگاه را نصب و تست و راه اندازی میکنند و سپس تمامی مراحل استفاده از دستگاه را به طور کامل آموزش میدهند.

دستگاه ساشه سه طرف دوخت

چنانچه در مورد این دستگاه سوالی دارید و یا تجربه ای در این زمینه دارید با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج