شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
شرکت دانش بنیان
شرکت دانش بنیان البرز ماشین کرج
دانش بنیان

ساشه سس سالاد سزار

ساشه سس سالاد سزار با دستگاه های بسته بندی مخصوص پر کردن تکنفره با مدل های مختلف تولید می شود. ساشه های سه شکل توسط دستگاه مخصوص برای سس سالاد ساشه و تکنفره

ساشه سس سالاد سزار Caesar salad dressing در کنار دیگر سس های فست فودی یکی از پر طرفدارترین های این محصولات می باشد.

ساشه سس سالاد سزار

چرا استفاده از ساشه سس سالاد سزار سود آور است؟

استفاده از ساشه سس سالاد سزار بسیار راحت است. مشتری فقط باید درب ساشه را باز کند و سس را روی سالاد خود بریزد. این کار بسیار سریع و آسان است، به خصوص اگر وقت زیادی نداشته باشد.

ساشه های سس سالاد سزار در انواع مختلفی عرضه می شوند. مصرف کننده می تواند ساشه هایی با سس سالاد سزار کلاسیک، سس سالاد سزار با پنیر فتا، سس سالاد سزار با مرغ، و غیره پیدا کند. این به مصرف کننده امکان می دهد تا سس سالاد سزار مورد علاقه خود را پیدا کند.

سس سالاد سزار که در ساشه بسته بندی شده است، معمولاً تازه تر از سس سالاد سزاری است که در رستوران ها یا فروشگاه های مواد غذایی سرو می شود. این به این دلیل است که سس سالاد سزار در ساشه ها به طور ایمن بسته بندی شده اند و در معرض هوا و نور خورشید قرار نمی گیرند.

نسبت به مواردی که مطرح شد، نشان داده می شود که این محصول خواهان بسیاری دارد و به مراتب مصرف کننده های آن نیز بیشتر می شوند بنابراین برای عرضه کننده آن بسیار سود آور خواهد بود. در نتیجه استفاده از آن برای رستوران ها، فست فودی ها و … نیز خیلی به صرفه می باشد. در نتیجه برای تولید این ساشه ها دستگاهی پیشنهاد می شود که بهترین گزینه برای عرضه آن است. دستگاه ساشه سس سالاد سزار که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت در انواع مدل ها طراحی و ساخته می شود.

دستگاه ساشه سس سالاد

دستگاه ساشه سس سالاد سزار

انواع دستگاه ساشه برای پرکردن انواع سس سالاد، از جمله سس سالاد سزار مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه ها نسبت به شکل و نوع ساشه ها متفاوتند. به طور مثال انواع ساشه ها عبارتند از ساشه مدادی، سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و هرمی، بنابراین دستگاه های ساشه مدادی، دستگاه ساشه سه طرف دوخت و … طراحی و تولید شدند.

اما برای هرکدام یک دستگاه جدا، برای تولیدکنندگان به صرفه نبود. بنابراین البرز ماشین کرج به عنوان یکی از بهترین سازندگان دستگاه های ساشه اقدام به ساخت و تولید دستگاه ساشه سه کاره و پنج کاره کرد، که می توانند سه شکل از ساشه را در آن واحد تولید کنند. دستگاه ساشه سه کاره یا پودری است یا مایع. اما دستگاه ساشه پنج کاره، سه شکل از ساشه ها را هم به صورت پودری و هم به صورت مایع پر می کند. مشخصات فنی تمامی این دستگاه ها در بخش محصولات فروشگاه اینترنتی بامک عرضه شده اند.

چطور دستگاه ساشه سس سالاد سزار کار می کند؟

دستگاه پرکن ساشه مایع یک دستگاه بسته بندی است که برای پر کردن مایعات در ساشه های با جنس های متفاوت از جمله سلفون صدفی استفاده می شود. این دستگاه از یک بعد، از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:

* قسمت پرکن: این قسمت وظیفه پر کردن مایع در ساشه را بر عهده دارد.

* قسمت دوخت: این قسمت وظیفه دوخت ساشه را بر عهده دارد.

عملکرد دستگاه پرکن ساشه مایع به این صورت است که ابتدا ساشه ها از یک غلتک یا سلفون کش عبور می کنند و سپس به سمت قسمت پرکن هدایت می شوند. در قسمت پرکن، یک نازل مایع را از یک مخزن به داخل ساشه پمپاژ می کند. مقدار مایع پمپاژ شده توسط یک سنسور کنترل می شود تا اطمینان حاصل شود که مقدار مایع در تمام ساشه ها یکسان است.

پس از پر شدن ساشه، به سمت قسمت دوخت هدایت می شود. در قسمت دوخت، دو طرف ساشه توسط یک دستگاه دوخت به هم متصل می شوند. این کار از نشت مایع از ساشه جلوگیری می کند.

در نهایت، ساشه های بسته بندی شده از دستگاه خارج می شوند و آماده برای استفاده هستند.

ابعاد دستگاه ساشه سس سالاد سزار چقدر است؟

ساشه مدادی : طول 95، عرض 90، ارتفاع  190سانتی متر

دستگاه ساشه سه طرف دوخت: طول 100 ، عرض 95 ، ارتفاع 190 سانتیمتر

ساشه چهار طرف دوخت: طول 110، عرض 120، ارتفاع 170 سانتیمتر

دستگاه ساشه سه کاره: 60 ، 60 ، 180 سانتیمتر

ساشه پنج کاره: 60 * 60 * 180 سانتیمتر

دستگاه ساشه سس سالاد

سرعت کارکرد دستگاه بسته بندی ساشه سس سالاد سزار چقدر است؟

ساشه مدادی : 30 الی 35 ساشه در دقیقه

دستگاه ساشه سه طرف دوخت: 30 الی 35 ساشه در دقیقه

ساشه چهار طرف دوخت:  25 الی 35 ساشه در دقیقه

دستگاه ساشه سه کاره: 40 الی 60 بسته تکنفره در دقیقه

ساشه پنج کاره: 35 الی 60 بسته تکنفره در دقیقه

ساشه سس سالاد

مصرف برق دستگاه بسته بندی ساشه سس سالاد سزار چقدر است؟

برق مصرفی دستگاه های ساشه به صورت تکفاز 220 ولت شهری و یا سه فاز 380 ولت صنعتی تامین می شود. این کاملاً بستگی به انتخاب مشتری دارد.

قیمت دستگاه ساشه سس سزار چند است؟

تعیین قیمت دستگاه ساشه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

* نوع دستگاه: دستگاه های ساشه در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی دارند. دستگاه های ساده تر معمولاً قیمت کمتری نسبت به دستگاه های پیشرفته تر دارند. این تفاوت ها را در فروشگاه بامک مقایسه کنید.

* ظرفیت دستگاه: دستگاه های ساشه با ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

* سرعت دستگاه: دستگاه های ساشه با سرعت های مختلف ساخته می شوند. قطعات مختلف در ساخت دستگاه ها به کار می روند که هر کدام قیمت خاصی دارند.

* مواد سازنده دستگاه: دستگاه های ساشه از مواد مختلفی ساخته می شوند. دستگاه های ساخته شده از مواد با کیفیت بالاتر معمولاً قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های ساخته شده از مواد با کیفیت پایین تر دارند.

* مارک و سازنده دستگاه: برند و سازنده دستگاه نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. دستگاه های تولید شده توسط برندهای معتبر نظیر البرز ماشین کرج معمولاً قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های تولید شده توسط برندهای ناشناخته تر دارند.

دستگاه ساشه سس سالاد سزار- سس سالاد سزار

در ایران، قیمت دستگاه ساشه معمولاً بین 10 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان متغیر است. دستگاه های ساشه خانگی معمولاً قیمت کمتری نسبت به دستگاه های ساشه صنعتی دارند.

در اینجا چند نکته برای خرید دستگاه ساشه با قیمت مناسب آورده شده است:

* قبل از خرید، نیازهای خود را به دقت بررسی کنید. دستگاهی را انتخاب کنید که ظرفیت، سرعت و ویژگی های مورد نیاز شما را داشته باشد.

* از فروشنده تضمین کیفیت دستگاه را دریافت کنید. ماشین آلات البرز ماشین کرج 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش دارند.

با توجه به عوامل ذکر شده، می توان گفت که قیمت دستگاه ساشه معمولاً بر اساس ظرفیت، سرعت و نوع دستگاه تعیین می شود. دستگاه های ساشه خانگی معمولاً قیمت کمتری نسبت به دستگاه های ساشه صنعتی دارند.

فروش دستگاه ساشه سس سزار در کجا انجام می شود؟

این قسمت به چند روش انجام می گردد. بهترین گزینه برای فروش دستگاه ساشه، فروش به صورت حضوری می باشد. به این ترتیب مشتری هم دستگاه را می بیند و از کیفیت آن اطمینان حاصل می کند و هم از کارکرد آن مطمئن می شود. البرز ماشین کرج با فراهم کردن نمایشگاه دائمی در محل کارخانه این امکان را به راحتی برای مشتریان خود فراهم آورده است.

از طرفی برای مشتریانی که امکان خرید حضوری ندارند نیز فروشگاه مجازی خود به نام بامک را راه اندازی کرده است و از آن طریق می توانند هم اطلاعات خود را افزایش دهند و هم خرید انجام دهند.

سس سالاد سزار - سس سالاد

نصب دستگاه ساشه سس سزار توسط چه کسی انجام می شود؟

پس از آنکه دستگاه را سفارش دادید، تحویل گرفتید و به محل مورد نظر انتقال دادید، تکنسین های البرز ماشین کرج در اسرع وقت در خدمت شما خواهند بود.

انواع برندهایی که ساشه سس سزار دارند کدامند؟

سس سزار دلوسه، سس سالاد سزار کوهن، سس سزار مهرام از جمله انواع مهمترین برندهای این محصول می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه

همین الان شمارتو وارد کن تا با شما تماس بگیریم

مشاوره البرز ماشین کرج