مدرن | مبتکر | متفاوت
راههای ارتباطی:   4-02634722902   --   09108698783

انواع دستگاه های بوجاری

انواع دستگاه های بوجاری

فهرست مطالب

یکی از انواع دستگاه هایی که امروزه در صنعت توزیع حبوبات شاهد استفاده از آن هستیم، دستگاه های مخصوص برای بوجاری هستند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه شاهد انواع دستگاه های بوجاری در بازار هستیم و هر شخص می تواند متناسب با نیاز خود به سراغ این دسته از دستگاه رفته و از آن ها استفاده کنند. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به سراغ انواع دستگاه بوجاری رفته و شما را با این دسته از محصولات آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید تا در رابطه با هر یک از این دستگاه ها توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

بررسی و معرفی انواع دستگاه بوجاری

در راستای بررسی انواع دستگاه بوجاری باید گفت که این محصولات دارای مدل ها و انواع مختلفی هستند که اگر بخواهیم شما را با هر یک از این مدل ها آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستگاه بوجاری حبوبات چهار توزین صنعتی

دستگاه بوجاری حبوبات چهار توزین صنعتی دارای چهار بخش برای ورودی حبوبات بوده و وجود این 4 بخش باعث شده تا بتوانید به صورت همزمان ۴ محصول مختلف را به شکل یکسان بوجاری و بسته بندی کرده و فرآیندهای مربوط به بسته بندی آن ها را طی کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امروزه شاهد تولید دستگاه بوجاری چهار توزین خانگی هستیم که ارتفاع کمتری داشته و همچنین ابعاد آن بسیار کوچک تر از مدل صنعتی است. این دسته از محصولات برای افرادی مناسب است که قصد دارند تا در محیط خانه اقدام به انجام این فرایند کنند.

دستگاه بوجاری دو توزین صنعتی

یکی دیگر از انواع دستگاه های بوجاری محصولاتی به نام دستگاه بوجاری دو توزین هستند که این مدل ها دارای دو ورودی بوده و می توانند به صورت همزمان بر روی محصولات مختلف کار کرده و فرآیند بسته بندی و بوجاری آن ها را انجام دهند.

همچنین این دسته از محصولات داره مدل های خانگی نیز هستند که می توانید با خرید آن ها حجم کمتری از حبوبات را از این طریق بوجاری و بسته بندی کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید از بین محصولات مختلفی که در بازار وجود دارند به سراغ دستگاه مناسب رفته و آن را خریداری کنید.

دستگاه بوجاری تک توزین

ساده ترین و ابتدایی ترین مدل از انواع دستگاه های بوجاری و دستگاه بسته بندی خشکبار محصولاتی هستند که به صورت تک توزین به بازار عرضه شده اند. این دسته از محصولات به صورت همزمان فقط می توانند بر روی یک ورودی کار کرده و از یک ورودی محصول دریافت کنند.

نکته حائز اهمیت آن است که امروزه شاهد استفاده از این دستگاه ها در کارگاه های کوچک و کسب و کارهای خانگی هستیم. البته این دسته از محصولات نیز امروزه در دو مدل آنالوگ و مکانیکی به بازار عرضه شده اند و می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید دستگاه مناسب کنید.

کاربرد انواع دستگاه های بوجاری

اگر بخواهیم در رابطه با کاربرد انواع دستگاه های بوجاری صحبت کرده و شما را با این دسته از محصولات آشنا کنیم باید گفت که این دستگاه ها به نحوی هستند که می توانید با استفاده از آن ها اقدام به تمیز کردن انواع حبوبات از سنگ و… کنید. همچنین برای جدا کردن انواع حبوبات و غلات از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه به نحوی هستند در انتها می توانید با استفاده از آن فرایند بسته بندی حبوبات و غلات را در وزن های مختلف انجام داده و همچنین با استفاده از آن اقدام به پولیش و برق انداختن انواع حبوبات و غلات کنید. از سوی دیگر باید به این مسئله توجه داشته باشید که در بخش اول نیز این دسته از محصولات به شما کمک می کنند تا فرایند دسته بندی حبوبات و غلات را نیز در اندازه های مختلف به راحتی انجام دهید.

برای خرید و مشاهده انواع دستگاه خشک کن سبزی کلیک کنید

حرف آخر

در این مطلب شما را با دستگاه های بوجاری آشنا کرده و تلاش کردیم تا انواع دستگاه های بوجاری را به شما معرفی کنیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب دید کاملی در رابطه با مدل های مختلف این محصول به شما می دهد و می توانید با آگاهی کامل اقدام به خرید دستگاه مناسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه